Únor 2015

Technické problémy

28. února 2015 v 15:26 | Adria Morgan Night
Jak někteří už vědí, pár dní jsem teď byla bez možnosti psát, kvůli technickým nepříjemnostem. K povídce jsem se tudíž dostala až včera, a kvůli tomu malému problému jsem nucena psát celou kapitolu znovu. Přišla jsem o celou napsanou kapitolu Rose POV a rozepsanou kapitolu k Sydney + rozpracovanou úpravu Dimitri POV. S Dimitri POV budou nejmenší starosti, protože tu má spoluautor u sebe, jen ještě není úplně na 100% hotová. Sydney a Rose musím napsat znovu.


Protože kapitola nebyla už nějakou chvíli, mám pro vás návrh. Jsem schopná vám dneska/zítra dát půlku kapitoly (z běžné délky) Rose POV. Ale je to na vás, jestli si chcete počkat na celou, nebo chcete už něco mít teď.

The Ruby Circle

10. února 2015 v 23:04 | Adria Morgan Night |  Novinky-Bloodlines
Tak a je to tu! Poslední díl Bloodlines je za námi. A co bude dál? Richelle se nakonec podařilo dát vše slíbené za poslední 2 knižní série do posledního dílu Bloodlines.A tak není vůbec jisté, jestli bude svět VA uzavřen na dobro, nebo se brány do světa Morojů a dhampýrů znovu otevřou.


Hádanka k VF

3. února 2015 v 20:08 | Adria Morgan Night
Byla jsem přesvědčena k navrácení hádanek k povídkám. Takže 1. tahák k ději Void Flames pro milovníky hádanek a spoilerů:

Minulost, přítomnost a budoucnost. Tři duše, dva osudy, jedna smrt a nový život.
Slunce zapadne, měsíc pohasne, ale hvězda zůstává zářit i ve dne.
Až se krev v rudý déšť obrátí a zlatý květ se navrátí, hvězda svůj žár uhasí.


The Ruby Circle teaser trailer 4

2. února 2015 v 20:23 | Adria Morgan Night |  Rozhovory a reklamy o Bloodlines
http://youtu.be/H1x0ejGDUhg