Září 2014


Info: povídky

25. září 2014 v 21:56 | Adria Morgan Night
Tak jsem se rozhodla napsat nějaké informace k povídkám.
1. Rose POV vás čeká někdy během víkendu až pondělka. Důvodem je to, že celý příběh (část toho, co jste neviděli) přepracovávám. PS: Ta změna se vám bude nejspíš líbit.
2. Povídka, kterou vám dlužím za letní překvapení, je zatím napsaná, tak ze třetiny (alespoň podle zdroje). Sice to mělo být překvapení, ale prozradím to, že není zcela mým výtvorem. Já řídím příběh a osnovu + finální úpravu, ale jinak jde o povídku, kterou píše mladý muž, ale díky časové vytíženosti nás obou (a neschopnosti najít společný volný čas) se špatně pracuje, protože na tomhle musíme dělat oba dva současně. To o co asi půjde, si podle mě umí většina z vás moc dobře představit i sama.
3. Někde kolem půlnoci dnes dostanete Sydney POV, jako odškodnění, že zatím nemám dopsaný Rose POV. Snad vás utěší alespoň to, že to přepisuju částečně kvůli vztahu Dimitrije a Rose. A zároveň jsem víc do příběhu začlenila i Christiana. Také vás čeká zvrat, který by asi většina nečekala, ale zatím nebudu předbíhat, protože k tomu se dostanete až za delší dobu.


The Ruby Circle Cover

8. září 2014 v 20:17 | Adria Morgan Night |  Richelle Mead-novinky