Květen 2014

Přehled plánů + design blogu

31. května 2014 v 22:31 | Adria Morgan Night
Takže jak jsem slíbila, brzy bude změna vzhledu blogu, kterou plánuji na poslední týden školy a spolu s tím i k vyšším počtům článku. Omlouvám se, ale další dva týdny budou ještě nejspíš dost chabé. Jsem často nemocná a mám velké problémy se stíháním školy. Hold tohle pololetí bylo příšerné ve všech směrech.
Není tajemství, že po publikaci k filmu jsem měla tak trochu odpor ke všemu, co mi ho připomínalo. Ale vzhledem k bídným vyhlídkám na druhý dílu jsem se po dvou měsíční pauze. Kdy jsem nepsala a dostala se pod limity kvóty, když jsem i přesto občas dala kapitolu. Konečně jsem včera začala znovu se psaním (A řekla bych, že rovnou 2 A4 jsou dobrým začátkem). Vzhledem k tomu, že ale už téměř nemám žádné další napsané kapitoly z pohledu Rose, plánuju dát kapitolu jejího pohledu během dnešního nebo zítřejší večera a další kapitolu z jejího pohledu dostanete nejspíš až poslední týden školy. Je to z důvodu, že jsem se Sydney v části, kterou teď nemůžu nechat rozdělanou. Navíc se znám, takže je jasné, že pak se naskytne doba, kdy budu mít opačný problém a zas se mi nebude chtít vracet k Sydney.

Pro zmírnění vaší netrpělivosti tu mám, ale nějaké informace k plánovaným změnám. A ráda bych byla za vaši nějakou reakci k nim. Teď můžete plány kolem blogu ovlivnit i vy, takže radši křičte, když se vám něco nebude líbit teď, než později.

Obsah blogu:
- Přibudou věci kolem Richelle a jejího života (také plánuju napsat recenze k všem jejím knihám ze série Sukuba a Šachovnici bohů z Věku X, ale tu musím nejdřív přečíst)
- Pak se mě už několik lidí za poslední dva měsíce ptalo, jestli nehodlám přidávat na blog i informace a recenze na knihy, které čtu. Proto bych se vás chtěla zeptat na váš názor, co si o tom myslíte.

Chat
- Díky neústupnosti Annabells, jsem se rozhodla, že čas od času znovu zprovozním chat.
- Tentokrát pro lidi, co chtěj mluvit se mnou nebo i s ostatními o VA, Bloodlines, jiných knihách, povídkách, ...
- Důvod: Hodně lidí z vás využívá ask.fm a ptá se mě na nejrůznější věci. Takže abych zamezila chatování pře ask, ke kterýmu se občas otázky schylují, tak chci zavést to, že v smluvený den a čas budu na chatu a vy budete moc přijít a ptát se mě na cokoliv vás napadne.
- Napadlo mě, že by některé nebo klidně i všechny chaty mohli být tematické. Takže by se vždy předem dohodnulo na tématu (např. knihy od Richelle, diskuze o fantasy a sci-fi knihách, povídky, ...)

Nový vzhled blogu:
- Poslední týden v červnu.
- A teď záleží na vás. Buď bude se Sydney a Adrianem, nebo s Rose a Lissou (+ někým koho ještě neznáte). Nebo bude se Sydney a Rose. (anketa v celém článku)
- Ani omylem, ale nehodlám na dess strkat herce z filmu, takže se s tím dopředu vyrovnejte.

Veškeré dotazy, připomínky a návrhy směřujte do komentářů, nebo můžete využít facebook, ask, či twitter.1. kapitola Silver Shadows

7. května 2014 v 1:03 | Adria Morgan Night |  Novinky-Bloodlines
Tak a máme tu zveřejněnou 1. kapitolu, předposledního dílu Bloodlines serie, kterou si můžete přečíst zde...
Spolu s kapitolou, ale Richelle zveřejnila ještě jednu dobrou zprávu, a to že vydání Silver Shadows se skutečně uskuteční v USA 29. července, čímž zažehnala hrozbu odkladu, který hrozil (kdyby to skutečně odložili byla by kniha v USA až během listopadu).