Leden 2014

Vysvětlení

31. ledna 2014 v 18:09 | Adria Morgan Night |  moje kecy
Tak, jak jste si všimli, tak už jsem se tu chvíli neukázala. Důvod je takový, že teď mám značné problémy se školou, což se podepisuje na všem. Více méně mám už jen tento víkend + pondělí abych je vyřešila, jinak riskuju vyhazov ze školy, což znamená, že musím dodělat přes víkend neodevzdané práce, což zahrnuje i jejich vytvoření. Proto se moc omlouvám, ale neměla a pro pár následujících dní nebudu mít čas přihazovat články o filmu nebo opravovat kapitoly.
PS: Držte palce, protože jestli do pondělního večera nevypracuju dvě prezentace, slohovku o 3 stránkách, práci o min. 25 stránkách a 3 drobné slohy, tak vyletím a budu moc zamávat počítači, i celkovému internetu.


Vampire Academy Trailer 3: Exclusive(camera version

18. ledna 2014 v 2:33 | Adria Morgan Night |  Filmy - rozhovory, ukázky, ...
PS: Zatím to z youtube se snaží mazat, kvůli autorským právům, takže nevím, jak dlouho bude tento odkaz funkční. Rozhodně se budu snažit ho aspoň první týden neustále obnovovat, kdykoliv přijdu na jeho nefunkčnost.

3. knižní série ze světa VA?

15. ledna 2014 v 1:10 | Adria Morgan Night |  Richelle Mead-novinky
Jak někteří vědí, před vydáním The Fiery Heart (Bloodlines 4) Richelle sama vtipkovala před fanoušky o tom, ať nebrečí, že už brzy Bloodlines skončí, protože konec Bloodlines nutně nemusí znamenat i konec VA. Těsně před Vánoci, ale na autogramiádě zmínila o případném pokračování VA znovu, a dokonce na toto téma začala odpovídat i na korespondenční dotazy fanoušků.

Jak je u Richelle zvykem stále se drží svých hádanek a polovičních odpovědí, ale jednu věc tentokrát řekla přímo: "Nejsem si jistá, jestli se budu moc tohoto světa, tak brzy vzdát. Pokud vůbec někdy."

Co nadále na autogramiádě ve shrnutí řekla:
1. VA svět má až příliš mnoho nerozluštěných záhad a tajemství, která si prozatím nechává pro sebe. Některé z nich prozradí do konce Bloodlines.
2. Z předchozího bodu vyplývá, její další poznámka o tom, že kdyby ukončila příběhové linie Bloodlines sérií, pak by až mnoho tajemství a záhad musela nechat nevyřešené, včetně dotazů fanoušků, kteří na některé části knih poukazovali na chyby. "Které byly chybami nebo ne?" (Že by poukázání na některé ze sporných popisů éteru, nebo na "dělání" dětí, které chtěl s Rose mít Joshua, který byl taky dhampýrem?"
3. Richelle zmínila i to, co zmínila už i na několik dotazů fanoušků, včetně veřejných odpovídajících akcí na twitteru. "Dala jsem Rose slib, a nejsem si jistá, jestli ho budu schopná do konce Bloodlines vyplnit."

Co vyplývá z nových odpovědí na otázky fanouškům:
1. Richelle už opravdu začala uvažovat, a dokonce i diskutovat se svou agentkou o možnosti další spin-off série.
2. Z jejích hádanek nadále vyplývá, že o čem by případná série mohla být, poznáme stejně dobře z posledních dílů Bloodlines, jako u VA. "Kdo si vzpomíná na videohovor Rose se Sydney?"
3. Přiznala také, že teď si sama není úplně jistá, o čem by série byla: "Je tolik možností. Tolik příběhů. Ani nevím který z nich, chci rozvíjet nejvíc!"
4. Stále je ve hře i to, že by se vrátila k Rose nebo, že by se příběh odehrával s ní jako s důležitou součástí.

A pak se před pár dny narodil Richelle druhý syn a Richelle podle spekulací odpověděla na jeden z mailů od fanynky z Texasu.
Otázka: Je nějaká naděje, že by jste napsala 3. sérii knih o vampýrech?
RM: Naděje? Myslím, že víc, než naděje. Celá tato věc už je v jednání, ale finální verdikt bude uskutečněn nejdříve po vydání Silver Shadows.
(Pravost té odpovědi není úplně zaručena. Zdrojem je VA chat, takže bych to brala vážně jen na půl.)

PS: Tak co si myslíte? Chtěli by jste další sérii? Napadá vás, o čem by mohla být?