Říjen 2013

Lucy a Zoey

25. října 2013 v 19:37 | Adria Morgan Night |  Filmy - Fotky, obrázky, fanpapers...
Vložený trvalý odkaz obrázku


Další fotky

22. října 2013 v 20:12 | Adria Morgan Night |  Filmy - Fotky, obrázky, fanpapers...
Nové fotky k filmu

21. října 2013 v 17:01 | Adria Morgan Night |  Filmy - Fotky, obrázky, fanpapers...
Vložený trvalý odkaz obrázku
PS: Pokusím se vám sem večer hodit kapitolu - Jsem v Turecku a k velké smůle tu wi-fi běží rychlostí mořského koníka, takže bude zázrak, pokud to půjde nahrát. Pro mě je menší zázrak, že mně to nechalo zkopírovat aspoň ty fotky.

Vampire Academy Cast interview at Comic Con VOSTFR

13. října 2013 v 16:16 | Adria Morgan Night

Nový style k filmu a fotky z comic conu

12. října 2013 v 18:57 | Adria Morgan Night |  Filmy - rozhovory, ukázky, ...

Po kliknutí na obrázky vás to automaticky přesměruje na Imagebam, kde je můžete prohlížet v plné kvalitě i velikosti.
Příchod na CC:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Více fotek k určitým hercům (nebo panelu) najdete po rozkliknutí fotky na imagebam.com, kde stačí procházet pomocí šipek.
Zoey:

Lucy:
imagebam.com

Dominic:


VA: Blood sisters - Nový trailer z comic conu v NY

12. října 2013 v 18:24 | Adria Morgan Night |  Filmy - rozhovory, ukázky, ...
A máme tu nový trailer k fimu, který byl vypuštěn v NY na comic conu, kde tentokrát zasedlo i VA.
PS: Zatím je k dispozici pouze v této kvalitě.Vampire Academy: 5 nejklíčovějších rozdílů mezi knihou a filmem

10. října 2013 v 19:28 | Adria Morgan Night |  NOVINKY - FILMY

Originál naleznete zde... (Kvůli lepšímu překladu jsem to zkracovala a vytahovala z toho jen to důležité - u bodu 1 jsem si i dovolila porovnat to s dřívějšími Watersovými odpověďmi na rozčílení fanoušků)

1. Rose má stříbrný kůl.
- Tento bod je známý už nějakou dobu. Odůvodnění Waterse? Původně: "Chyběla tomu akce. Bojovat celý film bez kůlu mi prostě připadal, jako nuda." Teď: "Omlouvám se, udělal jsem to, aby film byl zajímavější."

2. Lissa se dozví o Rose a Dimitrijovi o něco dřív.
- To bylo zdůvodněno Watersem pro změnu tím, že to prý není realistické, aby dvě nejlepší kamarádky (obzvlášť natolik propojené, jako Rose a Liss), které spolu dva roky žily na útěku a znají se už tak dlouho před sebou něco takového mohli tajit. Přesněji řečeno, aby si toho Lissa nevšimla. Prý by to prostě nebylo fér ke všem nejlepším přátelům na celé planetě, aby to tajemství držel po celé 4 knihy.
- Pozn. AMN: S tímhle bodem už jenom na základě zkušenosti prudce nesouhlasím. Jestli si Waters opravdu myslí, že něčeho takového si nejlepší kamarádka vždycky všimne, tak je opravdu vidět, že rozhodování o filmu nemělo připadnout muži, ale ženě. Radši ani nebudu mluvit o tom, jak tím totálně podělal právě přátelství mezi Rose a Lissou.

3. Více Soni Karpové.
- Vztahuje se to k záběru, kdy Rose vidíme v traileru pod psacím stolem s notebookem. Podle toho, co ze sebe Waters dostal, bude Rose více pátrat po historii, než v knize. A taky nebude s tím čekat až na druhé mrtvé zvíře.

4. "Drobné" změny v časové ose.
- Většina materiálu prý bude stejná. Pak ale Waters dodává, že je to například tak u kotníkové scény, která je v knize po nakupování v Missoule, ale ve filmu je už před nakupováním.
- Pozn. AMN: Dovolila jsem si ty úvozovky, jelikož už odůvodnění mi drobné opravdu nepřipadá

5. Uvidíme i Lissinu perspektivu.
- K tomu se Waters vyjádřil spíš dost nepřímo (Fanoušci maj nad tímhle bodem docela hodně otázek). Podle všeho uvidíme pojetí Lissiny hlavy jako Lissinu hlavu, zatímco v knize Rose viděla Lissinu hlavu stále ve své hlavě.
- Pozn. AMN: V klidu, taky tomu zrovna dvakrát nerozumím, ale tak to sám napsal.


PS: Opravdu jsem se musela držet, abych článek nepojmenovala, podle první mé myšlenky, co mě napadla po přečtení originálu.

Nathan Shaw slaví narozeniny!

9. října 2013 v 17:47 | Adria Morgan Night |  NOVINKY - FILMY
Nathan Shaw, který VA: Blood Sisters ztvárnil jednoho z dhampýrských studentů Akademie sv. Vladimíra právě dnes slaví své 23. narozeniny a já mu za celý blog přeji všechno nejlepší. :)


Fotka Nathanových 21. narozenin oslavovaných v Japonsku. Snad si své dnešní narozeniny užije minimálně stejně tak.


Vampire Academy: Blood Sisters Behind scenes on ET

9. října 2013 v 12:00 | Adria Morgan Night |  Filmy - rozhovory, ukázky, ...
A máme to kompletní.

Vampire Academy on ET

8. října 2013 v 21:38 | Adria Morgan Night |  Filmy - rozhovory, ukázky, ...

The Fiery Heart Bloodlines Book Trailer 1

8. října 2013 v 21:15 | Adria Morgan Night |  Rozhovory a reklamy o Bloodlines

PS: Omlouvám se, že tak pozdě, ale jsem od rána ve stavu, kdy nejsem schopna ani se vyškrábat na nohy, natož se doplazit k počítači.

NEW Behind-the-Scenes Preview of Vampire Academy

6. října 2013 v 22:42 | Adria Morgan Night |  Filmy - rozhovory, ukázky, ...
Sice jsem původně přísahala, že to sem nedám, ale už jsem to fiaskovou dvoumetrovou "ztrátu rovnováhy" po 24 hodinách byla schopná rozdýchat.Plameny Voidu (povídka): Anketa!

6. října 2013 v 18:20 | Adria Morgan Night |  moje kecy
Čeho se anketa týká?
Na základě pár žádostí jsem se rozhodla vám dát možnost, aby jste něco ovlivnili i Vy. Jelikož, ne každému sedí Rose s Dimitrijem a hodně lidí je i fanoušky páru Sydrian, rozhodla jsem se, Vám dát možnost i pohledu Sydney.
Nebudu lhát, mezi Sydney a Adrianem už od začátku VF jde o víc, než Rose prozatím ví. A jelikož přiznávám, že není fér, abych potom na vás najednou vysypala spousty informací o jejich vztahu, a to jen informačně z pohledu Rose, tak mám pro vás nabídku.
Jsem ochotná napsat něco jako "poloviční" část k sérii povídek Stínem spoutána, a to z pohledu Sydney.
V praxi by to vypadalo nejspíš tak, že kapitoly často na sebe ani nenavazovaly, ale odkazovaly by se na děj z VF. Jak přesně by to vypadalo ještě nemám pevně rozhodnuté, ale do finální podoby, jakým stylem by to bylo psaný by jste mohli mluvit i vy. Nejdřív se jedná hlavně o to, aby se rozhodlo, jestli chcete i pohled Sydney, a tím pádem vidět i zvraty mezi ní a Adrianem, nebo jestli chcete číst jen o Rose a Dimitrijovi.

PS: Jestli budete mít více dotazů a chtít ze mě tahat více informací, můžu dnes/zítra večer nahodit CHAT - případní zájemci o CHAT napíší do komentářů.