Leden 2013The Indigo Spell - indicie 2

30. ledna 2013 v 21:35 | Adria Morgan Night |  Bloodlines- teaser foto

Prohlášení o filmu

27. ledna 2013 v 21:21 | Adria Morgan Night |  NOVINKY - FILMY
Tak, co se týče filmu, bylo včera učiněno prohlášení. Původně jsem ho chtěla celé překládat, ale asi to nemá cenu, protože v něm není nic nového. Takže vám ho alespoň shrnu.

Prohlášení vydal producent Mike Preger.
Na úvod bylo shrnuto, že producenti Don Murphy a Susan Montford v poslední době stále pracují, a to i přes svátky. Nadále prohlásil, že jen díky těm dvěma se poslední dobou vše pohnulo kupředu.
Poté v rekapitulaci zopakoval, že VA film už má scénáristu i režiséra. Zdůraznil, že stále se řeší především marketingové a obchodní záležitosti, které jsou pro správný chod celé filmové série velice důležité, proto se také musí upevňovat marketingové vztahy v zákulisí.
Nadále je prý velice důležité, aby se vydařil především první film, protože to právě na něm leží osud dalších filmů. Tudíž je velice důležité vybrat správné herce. Preger zdůrazňuje, že jde hlavně o to, aby se našli herci, kteří se pro danou postavu hodí, protože to právě herci, dělají postavy ve filmu reálnými (Ano, hodně z vás má jiný názor, ale já s ním plně souhlasím). Proto opakuje, že je důležité, aby si fanoušci uvědomovali, že daný herec nebo herečka musí být, co nejblíže k postavě (Takže na základě jeho minulého prohlášení si vzpomeňte taky na to, že je blbost chtít na roli Rose 26 letou herečku, když se to bude natáčet tak deset let. Už i herečky, kterým je 22 jsou brány na roli Rose a hlavních postav jako "staré".). A tím se také dostává k tomu, že veškeré příspěvky fanoušků (fotky oblíbených herců, návrhy na casting, videa,...) jsou všechny prohlíženy a nejsou brány na lehkou váhu. Ale sám přiznává, že najít herce, kteří by se líbili všem je nemožné, ale alespoň se prý všichni budou snažit, aby se zavděčili většině fanoušků. Proto vybízí fanoušky, aby i nadále dávali příspěvky a sdělovali své názory, protože ve finále se dají dohromady všichni herci, kteří se líbí fanouškům a bude se hledat idéální cesta (V překladu, i když někteří jsou na role teenagerů staří, tak se bude hledat někdo jim podobný).

I když originální prohlášení je docela dlouhý, víc důležitého jsem v něm neviděla. Sama bych to posoudila tak, že více méně novinky v něm nejsou, spíš je to jen zopakování, spousta slibů a nekonečné opakování toho, jak se na tom "strašně" pracuje. Nevím, jak to chápat, jestli je to jen další natahování (asi jako poslední dva a půl roku, kdy stále slibujou, že se na tom strašně pracuje) nebo jestli jim to už máme věřit.

The Indigo Spell - indicie

24. ledna 2013 v 5:37 | Adria Morgan Night |  Bloodlines- teaser foto
A jelikož teaserům je prozatím konec, tak jsou nám slíbeny indicie k ději pro The Indigo spell, tak jako u The Golden Lily (Zlaté lilie).
A malý bonus pro pobavení:

The Indigo Spell Book Teaser Trailer 6 - A Love That Endangers You

21. ledna 2013 v 6:35 | Adria Morgan Night |  Rozhovory a reklamy o Bloodlines
Šestý a taky poslední teaser k The Indigo Spell.


The Indigo Spell Book Teaser Trailer - A Love That Changes You

14. ledna 2013 v 12:02 | Adria Morgan Night |  Rozhovory a reklamy o Bloodlines
Můj komentář: Konečně teaser, který stojí za to!


Film: Tajnosti kolem castů!

9. ledna 2013 v 23:28 | Adria Morgan Night |  New
Tak po nějaké době jsem projela, co je nového ve světě VA movie, samozřejmě Penguin vše tají, hlavně casty. Ale stále jsou tu neoficiální zdroje, které díky velice dobré komunitě fanoušků fungují jako blesková pošta. A co se neoficiálně i oficiálně šušká?
1. Sám Murphy přiznal v jednom z rozhovorů o plánech Penguinu, že VA movie jedna z hlavních priorit tohoto roku. A taky nenápadně pronesl, že proč jinak, už by více méně byli vybráni tři herci, s kterými už jde jen o sestavení smlouvy? Sice se to poté snažil na twitteru popřít, ale přeci jen, tak to původně bylo i se zprávou o režisérovi. :)
2. Podle spekulací, co spustily fan casty na reelz.com (je to už rok rok a půl, co cca byly spuštěny). Bylo letos na otázku proč je v nich i Janine, více méně odpovězeno, když Murphy řekl, že některé postavi se ve filmu objeví i dříve, než v knihách. Nikdo však neví, jestli to máme brát jako slib pohledů do minulosti, nebo se opravdu postavy objeví dřív, ale kdo ví?
3. A je tu ještě stálý problém jménem Rose. Většina fanoušků stále křičí, že chtějí novou naprosto neznámou mladou herečku, jiní (většinou ti v menším obraze) křičí po herečkách jako je Odette, Sophia nebo Pheobe (23 ta není ještě tak moc stará, ale stále nesplňuje ideální věk), avšak většina hereček, které chtějí je už na tuto roli stará. Přeci jen stále chcete Odette, ale teď jí je 27, což znamená, že po minimálně 7 letém (Penguin počítá 9) natáčení jí bude 34, to si opravdu většina fanoušků myslí, že může hrát 18 let starou Rose? Upřímně, já už mám problém uvěřit většinou i herečkám, kterým je 23, že jsou studentky. A toto řeší i celý Penguin. Dimitrij je menší zlo, protože na mužích většinou není stárnutí tolik vidět, ale Rose je pro ně nejhorší. Sám Murphy prohlásil, že i u Lissy je to snadnější, protože u té nemají fanoušci až tolik vypěstované představy. Podle úvodního rozhovoru se proto budou snažit najít herečku, která by vzhledově působila jako kompromis vyžadovaných hereček, ale nemůže zaručit, že se bude všem výsledná volba líbit.

The Indigo Spell Book Teaser Trailer 5: A Love That Changes You

9. ledna 2013 v 18:48 | Adria Morgan Night |  Bloodlines- teaser foto
Láska, která vás mění.

Malé změny

7. ledna 2013 v 23:29 | Adria Morgan Night |  moje kecy
Jak jste si možná už všimli přibyly v menu kontakty na mě. Je to z důvodu toho, aby mi stále někdo nepsal na mail, jaký mám facebook nebo jestli mám skype. Takže od teď tu máte, jak můj mail, tak i facebook (vím, že na tenhle facebook jsem dlouhou dobu moc nechodila, ale už budu - slibuju) nebo skype. Přidala jsem i ASK pro ty, co se mě budou chtít na cokoliv klidně i anonymně zeptat.
Při té příležitosti jsem udělala i malou čistku SB. A docela mě jedna věc naštvala. Vím o tom už delší dobu a neberte si to všichni osobně, ale stále narážím na svoje články i jinde. Ano, nejsem jediná kdo chodí na officiální stránky na fb nebo k Richelle na blog, ale nemyslete si, že nepoznám, když někdo okopíruje článek, který jsem přeložila a změní jen dvě nebo tři slova, protože to poznám. Už kvůli tomu, že třeba při ohlášení režiséra filmu jsem nečerpala jen z fb, ale i videozáznamu prohlášení na netu, takže když pak použiju něco, co na fb nenajdete, tak je to průhledný. A tohle se netýče jen SB. Takže vás prosím, aby při mačkání ctr+c a ctr+v jste přidali i zdroj. Nechtějte, abych to musela víc řešit.
Jinak vítám nováčka Sydney, která je novou SB. ;)


Daisy zodpovídá otázky

6. ledna 2013 v 12:04 | Adria Morgan Night
Podařilo se mi na youtube najít Daisyin (představitelka Sydney) kanál, kde zodpovídá otázky, které jí posílají fanoušci. Mluví v nich, jak o sobě, tak o sobě. Upřímně mi to příjde zajímavě, teda některé odpovědi mě i docela pobavily. :) Nejvíc mě pobavil její rozbor o tom když odpovídala, jaké je líbat Nica (Adriana) - 2. video. :D


Informace k slíbené jednorázovce

6. ledna 2013 v 1:17 | Adria Morgan Night |  moje kecy
Tak, abych vyřešila zas vaše dohady a nikdo se mě na to neptal víckrát:
1. Povídka bude :)
2. Je rozepsaná a je velice těžké psát tři věci naráz (Jestli někdo tvrdí opak, tak ať si zkusí psát 3 děje s úplně jinou dějovou linii, časem, postavama a momentálně i s úplně jiným citovým rozpoložením hlavní postavy, pokud to zvládnete, tak máte můj obdiv, protože pro mě to není zrovna hračka). Takže se omlouvám, ale zatím je hotová, tak z poloviny.
3. Původně jsem plánovala jednorázovku o velikosti cca jako jedna kapitola, ale pak jsem zjistila, že to bych plánovaný děj do toho nestlačila i kdybych sebevíc chtěla, takže důvodem, proč ještě není je rozsah - pro informaci mám zatím cca 6 A4 textu, a to ještě nejsem u hlavní dějové zápletky, takže předpokládám, že pokud blog nezměnil přes nové funkce i množství povolených znaků do článku, tak to sem nejspíš budu muset dát na dvě části.
4. Zas začala škola a já bruslím po velice tenké hraně mezi přežitím a propadnutím, což doma velice rádi nevidí, takže nemůžu jen 24 h psát, i když to by se mi líbilo daleko víc, než nějací nálevníci nebo chytridlomycéty, o kterých se zítra musím naučit přibližně tři kapitoly z knížky, dvanáct stránek ze sešitu a osm stránek obrázků (a to je jen biologie).

Takže se omlouvám, že to tady zatím není, ale nestíhám. A pokud proletím, tak i když je pololetí, tak doma to určitě uhrajou tak, že na psaní bych už neměla čas vůbec, což by asi většina nechtěla, takže mi držte palce :)

3. kapitola - Důvěřovat

1. ledna 2013 v 23:06 | Adria Morgan Night |  Plameny voidu (Void Flames)
PS: Povídku, kterou jste si vybrali k Vánocům vám sem hodím, jakmile jí dopíšu. (Bude asi trochu delší, než jsem si původně myslela)