Prosinec 2012
A Love That Excites You

26. prosince 2012 v 12:32 | Adria Morgan Night |  Bloodlines- teaser foto

Veselé Vánoce

24. prosince 2012 v 23:15 | Adria Morgan Night |  moje kecy
Tak sice trochu opožděně, ale chtěla bych vám všem popřát krásné Vánoce a celé svátky. Snad jste všichni dostali, co jste si přáli, a jestli ještě ne, tak že snad dostanete. :)
PS: Omlouvám se, ale svátky jsou šílené, takže dárek ode mě pro vás se tu objeví snad mezi 26.-28. :)


Anketa k Vánoční povídce

22. prosince 2012 v 21:07 | Adria Morgan Night |  moje kecy
1. Vánoční jednorázovka navazující na Last Sacrifice. Pohled Rose, započítaný děj z Bloodlines (pár měsíců bych si tam musela asi domyslet, takže události z The Golden Lily se spoilery z The Indigo Spell, ale chybějící mezeru v časové linii bych musela zaplnit dle sebe) - Pokud chcete, aby v tu dobu byl Adrian už se Sydney, nebo tam byl aspoň náznak jejich bližšího vztahu, piště do komentářů

2. Po LS Rose a Adrian, taky Vánoce. Pohled Rose. (Prosím do tohohle mě nenuťte!)

3. Reakce Sydney po prologu Plamenů Voidu. - Pohled Sydney

4. Sydney&Adrian - okamžik zlomu, když se dají dohromady (na základě spoilerů k The Indigo Spell, zasazený do vymyšleného děje The Indigo Spell)

5. Výlet Dimitrije a Abeho na lov po konci LS - Pohled Rose

6. Velice přiblblé Vánoce 3 roky po LS - Spíše pro pobavení (velice vtipné překvapení podle návrhu LussyNdy) - Rose

Druhá kapitola The Indigo Spell

22. prosince 2012 v 11:08 | Adria Morgan Night |  Novinky-Bloodlines
Tak k Vánocům se nám Penguin spolu s Richelle Mead rozhodli dát i druhou kapitolu The Indigo Spell. A opravdu stojí za to. Kdo si ji chce v angličtině přečíst může zde...


A další novinka k VA movie je tu!

20. prosince 2012 v 17:23 | Adria Morgan Night |  NOVINKY - FILMY
A máme tu další dobrou zprávu k filmu. VA movie už má režiséra! A není to nikdo jiný, než Mark Waters, bratr scénaristy Dana Waterse, který napsal scénář k filmu. A co víc? Don Murphy zahájil casting na VA herce!

PS: Pro někoho to bude dobrá zpráva (pro mě je to zpráva, z který se mi chce křičet vzteky a zároveň zvracet), ale oficiálně bylo dnes uveřejněno, že Pheobe Tonkin je v castech na Rose (v tajemném seznamu, který zmínil Murphy v jednom z rozhovorů). Nechci urážet její fanoušky, ale já jsem silně proti. Herečka je sice hnědovláska s hnědýma očima, ale nemám ráda její chování a už vůbec ne její pohled. Ano je jí 23, ale i to mi příjde jako spíš protiklad. Jsem názoru, že by to chtělo novou herečku, která by byla neznámá a bylo by jí osmnáct. Přeci jen, i Pheobe bude na Rose stará, až se za 7-10 let dotočí všechny filmy a vadí mi, že to většina lidí nebere v potaz. Mimo Tonkin byla jmenována i Lyndsy Fonseca nebo padla zmínka i o Asheire.

A jelikož všichni teď řeší casting, ptám se vás. Koho chcete jako Rose? (nemusíte pouze jmenovat jednu herečku, můžete i popsat, jak by měla vypadat a působit, např. někdo chováním jako Nina Dobrev, ale vzhledem spíš k Sophii Bush nebo Megan Fox)


VA movie má konečně scénář!

18. prosince 2012 v 9:18 | Adria Morgan Night |  NOVINKY - FILMY
Už přibližně tři roky se mluví o Vampire Academy jako o filmu. Ale jak mnozí vědí nic se neděje. Od odkupu filmových práv se stále nic moc nestalo. Penguin se stále vymlouval na studio (cca už asi dva roky :D) a nic jiného se ani neřešilo.
Ale to se změnilo! Dnes asi kolem třetí hodiny ráno Penguin vydal prohlášení, že Vampire Academy už má scénáristu. A nejen to samotný scénář k filmu je už napsaný!
Don Murphy sám poznamenal, že scénář od Dana Waterse je vtipný a velice chytře napsaný. A mimo to, prý ještě neřekl vše. Velké novinky prý teprve příjdou!

Tak uvidíme, ale teď už alespoň máme naději, že ten film bude. A kdo ví, třeba se ho nakonec i dočkáme.


Láska, která vás děsí (TSI first teaser poster)

13. prosince 2012 v 23:41 | Adria Morgan Night |  Bloodlines- teaser foto
Láska, která vás děsí

Chcete dárek k Vánocům?

12. prosince 2012 v 23:11 | Adria Morgan Night |  moje kecy
Tak tohle se bude asi týkat jen těch, kteří čtou moje povídky. Jelikož se blíží Vánoce napadlo mě, že bych vám mohla věnovat nějakou jednorázovku. A máte na výběr.

1) Dodatečný moment některé z povídek něco jako mezi kapitola. (Neplatí pro serii Východu slunce)
2) Jednorázovka navazující na okamžiky v knížkách od Richelle
3) Jednorázovka po VA nebo po povídkách

Máte čas do 15.12. (sobota) do 21:30. A úkol pro vás je jednoduchý. Zvolte si jednu z variant 1, 2, 3 a napište dějovou osu u 1 a 2 stačí napsat rozmezí kapitol a jaká vynechaná scéna vás zajímá (např. Reakce Sydney po prologu VF; Co se stalo po LS by AMN), u 3 prosím napište téma (např. Vánoce ve VA - po konci VA 6)

16.12. vám sem dám anketu a cca do 21.12. budete moc hlasovat. Nebojte přihodím do ní i varianty, které by jste mohli chtít po přečtení 2. a 3. kapitoly VF.

Ptejte se mě na Ask.fm

12. prosince 2012 v 22:23 | Adria Morgan Night |  moje kecy
Tak dnes mě Kath dokopala k založení účtu na Ask.fm. Takže, jestli se mě chce někdo na cokoliv zeptat, má možnost se ptát. Pro ty, co Ask moc neznají: Není nutná registrace, a pokud se nezaregistrujete (a neodstraníte si anonymitu dotazu) jsou vaše otázky anonymní. Zacházení je jednoduché, jen zadáte otázku a čekáte na odpověď.
Ptát se můžete: ZDE...