15. kapitola - Plamínek naděje

26. března 2012 v 22:21 | Adria Morgan Night |  Vzplanutí (Flare)

15. kapitola - Plamínek naděje

Už jsem přestávala mít přehled o čase. Podle Lissinýho vnímání času měla od doby, co odvedli Christiana uplynout teprve hodina, ale já to vnímala, jako by šlo o dny.
Normálně bych se asi snažila být, co nejvíc s ní a pozorovat, jestli už ví o naší pozici, ale nepřipadalo mi to zrovna, jako dobrý nápad, protože Adrian na tom nebyl zrovna dobře.
Byl vyčerpaný a i bez schopnosti vidět aury jsem věděla, že má v sobě hodně temnoty. Využil éter za celou dobu hned několikrát, a i když navštěvování skrze sny podle všeho nebylo tolik náročné jako léčení návštěva Sydney ho dorazila.
Chápala jsem, jak mu asi musí být už díky poutu s Lissou. I přes to, že se na něm krmili, mě vyléčil a provedl čtyři návštěvy skrze sny. Nebyl silný jako Lissa, ale dnes předvedl, že jsme ho nejspíš jen všichni podceňovali.
Sledovala jsem, jak sotva drží oči otevřené a občas sebou škubne, aby si připomněl, že musí zůstat vzhůru. Obdivovala jsem, jak je silný. Jiný Moroj na jeho místě, alespoň uživatel éteru by se už nejspíš totálně zhroutil, ale on se stále držel.
"Potřebuješ jídlo a krev," zavrčela jsem.
"Jo jasně. A horkou sprchu mi nabídnout nechceš?" zavrčel sarkasticky.
Snaha o humor a narážky ho stále neopustila, což bylo dobré znamení. Aspoň něco.
"Napij se ze mě," vyhrkla jsem najednou.
"Cože?" zeptal se mě překvapeně.
"Jedno kousnutí ze mě ještě neudělá krvavou děvku závislou na kousnutí, ne?" stála jsem si za svým. I když jsem si tím rozhodnutím nebyla zrovna dvakrát jistá.
"I když tvá nabídka je lákavá, Strigojové by to poznali. Ucítili by čerstvou ránu. Navíc potřebujeme, aby si měla sílu. Jsi jediná, kdo mě a Ozeru odsud může dostat, malá dhampýrko," pousmál se a zastrčil mi pramen vlasů za ucho.
"Aspoň se vyspi," přemlouvala jsem ho. Lámalo mi srdce, takhle ho vidět.
"Kdo by tě zbavil pout, kdyby bylo třeba," zavrtěl nesouhlasně hlavou.
"Než přivedou Christiana, tak to určitě potřebovat nebudu," odsekla jsem.
"Dobře, pokusím se usnout," slíbil mi a zavřel oči.
Musel zůstat sedět a dát si ruce za záda, aby to nepůsobilo nápadně, kdyby přišli Strigojové, takže mi bylo jasné, že to není zrovna pohodlné, ale byl tak vyčerpaný, že mu to asi ano nevadilo.
Minuty se vlekly, a tak jsem využila volného času a podívala se, co je nového.
"Nechceš donýst, aspoň něco k pití?" zeptal se jí Dimitrij opatrně.
Stále byla v bývalé společenské místnosti a snažila se nedávat najevo svou únavu skombinovanou se strachem a zimou.
"Ne, děkuji," odmítla.
"Rose, by nechtěla, aby si měla žízeň a hlad jen kvůli ní," pohlédl jí do očí.
Vypadal strhaně, ale na druhou stranu jsem věděla, že on si to, co se stalo, dává za vinu. Měl napsané ve tváři, že lituje, že nebyl s námi.
"Čaj by byl fajn," přiznala na konec.
Lissa sledovala, jak se Dimitrij postavil a zamířil do rohu místnosti, kde byl malý stoleček a rychlovarná konvice. Se zájmem pozorovala, jak připravuje čaj a snažila se rozhodnou, jestli to nebude nevhodné, když se ho na něco zeptá. Ve finále se, ale rozhodla své otázky zformulovat trochu jinak, než původně plánovala.
"Miluješ jí," konstatovala.
Dimitrij se na ní překvapeně otočil. V tu chvíli jsem stejně jako Lissa uviděla jeho auru. Byla plná strachu, lásky a dalších emocí, které jsem nedokázala identifikovat.
"Vidím to," vydechla. "Máš o ní strach, stejně jako se já bojím o Christiana."
Chvíli mi trvalo než jsem si uvědomila to, co Lissa nepoznala. Temnota se k ní vrátila. Nevěděla jsem, jestli použila v posledních hodinách na někoho éter, ale bála jsem se toho, že ho použila víc, než bylo bezpečné. Cítila jsem to z ní. Temnota byla znovu v ní a její strach smíšený s bolestí to ještě zhoršoval.
"Měl jsem to být já a ne ona," vydechl ztěžka a znovu se otočil k hrnkům.
"Kdyby tě teď slyšela asi by už křičela," oznámila mu.
"O tom nepochybuji," souhlasil Dimitrij a posadil se vedle Lissy s dvěma hrnky čaje. Jeden jí podal a smutně se na ní pousmál. "Řekl bych, že teď ty Strigojové, kteří je unesli, toho litují. Určitě už mají z Rose migrénu."
"Možná spáchají sebevraždu ze zoufalství," navrhla Lissa se smíchem. Byl to hořký smích, ale i tak to byl smích. Za tohle jsem byla Dimitrijovi vděčné. "Není to tvá vina," vydechla po chvíli ticha. "Nemohl jsi vědět, že se to stane."
"Jsem tvůj strážce, měl jsem..."
"Kdyby si tam byl ty, tak by jsme se stejně nejpravděpodobněji neubránili. A kdyby Rose unikla se mnou a tebe by unesli bylo by možné, že by jsme tebe ani kluky nenašli," skočila mu do řeči. "Adrian sice ovládá éter, ale Rose má se mnou pouto. Nevím možná je to jen paranoia nebo moje přání, ale mám pocit, že celou tu dobu nás sleduje. Jakmile je najdeme, tak bude vědět, že jsme u nich. Bude to vědět dřív než Strigojové, a pokud to bude vědět nebyla by to Rose, kdyby se nechtěla zapojit. Nevím, co má v plánu, ale určitě odvede pozornost."
"Toho se právě bojím," přiznal Dimitrij a jeho pohled se stočil k podlaze. "Že udělá něco, aby pomohla, a to jí bude stát život."
Na to už Lissa nevěděla, jak reagovat. Dokonce v duchu s ním jeho strach sdílela. Znala mě, věděla, že na Dimitrijových slovech je víc než jen pravda.
Dveře se prudce rozletěly.
Lissa i Dimitrij sebou překvapeně trhli a já se neubránila pocitu úlevy, že jejich depresivní rozhovor o mé osobnosti je konečně ukončen. Ještě víc se mi, ale ulevilo, když jsem spatřila osobu ve dveřích.
"Moje jediná dcera je vězněna Strigoji spolu s tvým přítelem a Ivaškovem. A vy ještě zdržujete tím, že vás musíme hledat?" zadíval se na Lissu můj otec.
"Já..." začala Lissa překvapeně.
"Zdržujeme?" ozval se Dimitrij. Během setiny vteřiny už byl na nohou, jako by věděl, že se něco děje. Jeho výraz se změnil do typického výrazů strážců. Očekával akci. "Co je nového?"
"Do pěti minut přistává letadlo, Sageové. Vypadá to tak, že Rose vážně zdědila něco z mých genů, protože se jí podařilo nějakým způsobem převést Strigoje. Za pomoci Ivaškovových schopností máme přesné souřadnice místa, kde se nacházejí," oznámil jim Abe s pyšným polovičním úsměvem.
Dimitrij už nic neřekl, prostě prošel kolem Abeho a zmize ve dveřích, dřív než Zmeja stačil říct cokoliv dalšího.
"Je tu něco o čem bych měl vědět?" zeptal se Zmeja Lissy. Stále, ale při tom pozoroval dveře, ve kterých zmizel Dimitrij. I Lissa poznala, že se tváří až příliš pobaveně.
"Nic," zalhala. "Jak vůbec vám mohli Rose s Adrianem dát přesné souřadnice?"
"Rose se nějakým způsobem podařilo skrýt svůj mobilní telefon. S Ivaškovem se shodli na tom, že kdyby aktivovali nouzový stav GPS, tak by je mohl někdo najít. A k našemu štěstí je nenapadl nikdo jiný, kdo by jim řekl, jak aktivovat nouzový signál a zároveň je podle něj, co nejdříve najít, než Sageová," vysvětlil. "Zvláštní, jak Belikov se hrne do akce, nemyslíš?" Pohlédl konečně na Lissu. Nepřipadalo mi, že by si byl stoprocentně jistý, že mezi mnou a Dimitrijem něco je. Ale minimálně něco tušil.
"Ani ne," odsekla Lissa a postavila se. Odložila svůj hrnek s čajem na stůl a smutně se pousmála. "Myslí si, že je to jeho vina," oznámila mu a zamířila ke dveřím. "Říkala Sydney něco i o Christianovi?" otočila se na pár vteřin ještě na mého otce.
"Nic neříkala," odpověděl a sám se vydal pryč dřív, než se Lissa dala znovu do pohybu.
Nebyla jsem si jistá tím, co mě vytrhlo z Lissiny hlavy, dokud se zvuk neozval znovu. Něco bylo za dveřmi. Ale dveře se stále neotevíraly. Bylo to divné. Věděla jsem, že nejsme sami, ale nikdo neotevřel ani nepromluvil, což mi připadalo divné.
"Adriane," zašeptala jsem. Bylo to stupidní, věděla jsem, že Strigojové slyší líp než dhampýři nebo i Morojové. "Adriane!"
"Co se děje?" zadíval se na mě rozespale.
"Nejsme tu sami," zamumlala jsem a kývla ke dveřím.
"To se ti jenom zdá," odsekl.
V tu chvíli se, ale za dveřmi znovu ozval ten zvuk. Bylo to něco připomínající pípnutí mobilu nebo spíš jen zvuk, který byl slyšet, když se ozvala příliš silná vibrace.
"To je mobil," řekl tlumeně.
"To bych bez tebe nepoznala," protočila jsem oči v sloup. "Zní to, jako by byl na podlaze nebo pevném povrchu. určitě není v kapse nebo v ruce."
"To neznamená, že tam nemůže sedět někdo z ochranky, která byla před tím uvnitř, a nebo rovnou nějaký Strigoj," varoval mě.
"Je to mobil, Adriane! A vyzvání! Já tu nemá dost velký signál, abych mohla telefonovat, jen na GPS to sotva stačí, ale tenhle mobil vyzvání i tady!" zašeptala jsem, co nejtlumeněji jsem dokázala.
"To ať tě ani nenapadne, malá dhampýrko," vyštěkl stále tlumeně.
"Ale," chtěla jsem něco namítnout, ale un mi dal ruku přes pusu.
Bylo to tak nefér, že já byla svázaná, zatímco on ne. Chtěla jsem začít se vzpírat, ale v tu chvíli jsem uslyšela, jak ve vedlejší místnosti zapípal elektrický zámek dveří.
"Tiše," zašeptal Adrian a rychle stáhl ze mě ruce. Posadil se a dak ruce za sebe. Sklopil hlavu jako by ještě spal.
Zmateně jsem se víc přitiskla ke stěně a zírala na kliku, jak se hýbe. Dveře se otevřely a v nich se objevil zrzavý Strigoj s Christianem. Marcuse se stříbrnými vlasy jsem nikde neviděla
"Sednout!" strčil Strigoj Christiana na zem vedle Adriana.
Christian vypadal poměrně v pořádku až na nový škrábanec přes obličej. K mému překvapení, ale byl jinak v pořádku.
"Být vámi si odpočinu čeká vás náročné odpoledne," pousmál se na nás Strigoj a zmizel ve dveřích než jsem na něj stačila vysypat celou mou slovní zásobu nadávek.
"Co se stalo?" vyhrkla jsem směrem k Christianovi.
"Chtěj jí," zamumlal těžce, jako by mu dělalo potíže zůstat při vědomí. "Chtěj Lissu."
Překvapeně jsem na něj vykulila oči. To mi nedávalo smysl.
"To po ní jdou! Chtějí jí zabít!" vysoukal ze sebe.
"Ale..."
"Útoky na rodiny," vydechl Adrian. "Chtějí vyvraždit rodiny."
"Ty to nechápeš," odporoval Christian slabě. "Nějak se doslechli o jejích schopnostech. Říkali něco o tom, že je jako ta bláznivá. Nevím koho tím mysleli, ale mluvili o Strigojce, která je prej nějaká vadná." Stále mluvil slabě, ale jeho pohled zesílil. "A nějakej další řekl, že je ale zároveň stejná, jako nějaká Strigojka tady, která je asi jeho nadřízená."
"To je v pořádku," snažila jsem se ho uklidnit. "Dostaneme se z toho."
"Neptej se nás jak, ale Sageová má naše souřadnice," zašeptal Adrian pomalu a naznačil, že nechce vědět, jak se nám to podařilo.
Christian pochopil.
"Ublížili ti?" zeptala jsem se ho po chvíli ticha.
"Jen pár ran," zavrtěl hlavou.
"Kousli tě," zavrčel Adrian a odhrnul mu lem bundy z krku.
"Nic to není," odsekl Christian a trochu sebou škubl.
"Adriane dostaň ze mě ty plastový idiotský pouta!" vyštěkla jsem.
"To nej..."
"Hned!" přikázala jsem mu a natočila se k němu zády.
Adrian se tázavě zadíval na Christiana, ale ten k mému překvapení jen přikývl.
"Jde to ztuha," oznámil mi Adrian po chvíli.
Nevýhodou plastových pout bylo, že se většinou daly sundat jen za pomoci nože. Takže Adrianovi moc sundat nešli.
"Nůž asi někde v tajné kapse nemáš, co?" pronesl hořce.
"Ne, ale možná by si pomocí sponky, co mám ve vlasech dokázal roztáhnou ty zamotané kličky i jističe," navrhla jsem.
"Žádnou nemáš," namítl.
"Jsi si jistý?" usmála jsem se. "Cítím, že na straně hlavy ještě jednu mám, ale druhou jsem musela ztratit, když jsem se praštila do hlavy."
Adrian se trochu nadzvedl a snažil se najít pinetku zasunutou ve vlasech.
"Víc vepředu," zavrčela jsem, akorát když se mu jí podařilo najít a vytáhnout.
"Uvidíme, jak to půjde," poznamenal a vrátil se zpět k mým poutům.
"Pak jsem na řadě já," oznámil mu Christian.
"Dělej," pobízela jsem ho nervózně.
"Hele, co kdyby si radši šla za Lissou. Doufám, že už jsou strážci na cestě, protože jen cesta sem bude trvat možná i šest hodin, podle okruhu, kde si Sydney původně myslela, že jsme," řekl Adrian. Byl nanervy stejně jako já.
Zaváhala jsem. "Až se vrátím nechci už mít ta pouta na sobě," varovala jsem ho potichu.
Zavřela jsem oči a snažila se nahmatat mé pouto s Lissou. Trvalo mi to dýl než obvykle, ale po několika minutách snažení se to podařilo.
"Strážci chtějí, aby si zůstala až přistaneme," oznámil Lisse Dimitrij.
"Půjdu," oznámila mu tvrdě. "Můžou mě potřebovat."
Málem jsem sebou sekla i v Lissině hlavě. Ona i Dimitrij seděli v helikoptéře. Mělo mě napadnout, že příjdou na způsob, jak se k nám dostat ještě před svítáním. Všimla jsem se, že pilotuje cizí strážce, a jinak jsem zpozorovala v helikoptéře i Abeho s mou matkou a Sydney, zatímco vepředu seděl ještě jeden cizí strážce.
"Jak se vám vůbec podařilo sehnat za hodinu tři vrtulníky?" zeptala se Lissa Abeho.
To byla práce mého otce? To mě mělo hned napadnout. Původně jsem myslela, že je to práce Taťány, ale u Abeho to dávalo větší smysl. Měl dost kontaktů na to, aby dokázal i věci o kterých jsem si myslela, že jsou nemožné v rekordně krátkém čase.
"Čtyři," opravil jí. "Jde o mou dceru vážně si myslíš, že bych neudělal nic pro její záchranu, holčičko?" zeptal se Lissy s hraným uražením.
Kdybych tam byla nejspíš bych už měla drzé poznámky o tom, že se nikdy o mé bezpečí do nedávna ani nestaral, ale bohužel jsem byla zavřená v příšerném sklepě bůhvíkde.
"Dimitrij má pravdu, Vasiliso. Bude lepší, když počkáš mimo s Ibrahimem, Sydney a Johnem. Musíme přistát čtyři kilometry od toho domu, aby nás nezpozorovali. Už tak budeme až příliš blízko, takže budeme muset běžet lesem. Nikdo tě nemůže vzít si na starost byla by si jen přítěží," vysvětlila jí má matka.
Lissa už nic neřekla jen mlčela.
"Do hodiny tam budeme," povzbuzoval jí Dimitrij.
"Snad to vydržej," zašeptala sama pro sebe.
"Urči..."
"Rose!" zatřásl se mnou Adrian. "Přicházejí."
Chvíli mi trvalo než mi došlo o čem mluví. "A pouta?" zašeptala jsem.
"Stačí, když až budeš potřebovat škubneš rukama. Jsou uvolněný," zašeptal sotva slyšitelně.
Dveře se otevřely a v nich se objevil Marcus. Své stříbrné vlasy měl tentokrát stažené do culíku a jeho rudé oči mi připadaly tmavší než, když jsem ho viděla před pár hodinami.
K mému překvapení s ním tentokrát přišla Strigojka. Měla dlouhé zrzavé vlasy dlouhé až do poloviny zad a její nepřirozeně bílá kůže jí jen dodávala vzhled porcelánové panenky. Její tvář byla dokonalá stejně jako její rovné vlasy a šaty starého gotického stylu. Většina Strigojů chodila oblečená normálně, ale tahle Strigojka měla dlouhé korzetové šaty, které mi pasovaly úplně do jiného století než do toho dnešního. Bylo ale možné, že byla natolik stará, aby vážně zažila dobu, na kterou působily její šaty. I když to bylo nepravděpodobné vzhledem k tomu, že Strigojové i přes svou nesmrtelnost většinou umírali podle studií strážců brzy, protože měli nějakou zvláštní vnitřní hierarchii a díky bojům o moc se vyvražďovali navzájem.
Co mě, ale zarazilo ještě víc... Nedokázala jsem s úplnou určitostí její původní rysy. Člověkem určitě nebyla to bylo vidět hned na první pohled. Výška i její ukázková štíhlost by jí řadily mezi Moroje, ale něco v ní mi připomínalo dhampýry. Je pravda, že instinkt, kterým rozeznáváme jednotlivé druhy na Strigojích nepozná, co byli zač, ale stejně mě to fascinovalo. Chvíli jsem si jí ještě prohlížela a nakonec dospěla k závěru, že jde o Morojku.
"Měl jste pravdu, je opravdu překrásná, Marcusi," pronesla takovým způsobem, že to vyznělo jako by to zazpívala.
"Paní," řekl Marcus s úctou a sklopil hlavu.
Takhle pokorné chování jsem u Strigoje ještě neviděla.
"Myslím, že se bude mému synovi líbit. Vezměte ji nahoru," přikázala mu a otočila se k odchodu.
Zůstala jsem na ní překvapeně zírat, když zamířila pryč.
Marcus se mě pokusil vytáhnou na nohy, ale v tu chvíli jsem se mu vzepřela. Nechtěla jsem nikam jít a už vůbec ne s ním a tou Strigojkou, která místo mluvení prováděla něco mezi zpíváním a veršováním.
"Nikam s vámi nepůjde!" pronesl Adrian pevně.
"Tomu nezabráníš, kluku," ujistil ho Marcus. "Buď rád, pokud se bude pánovi líbit stane se jednou z nás. Bude mít třeba štěstí, a tak i přežije," povzbuzoval ho ledově.
"Pokud jí připravíte třeba jen o kapičku krve, tak si podepíšeš rozsudek smrti," slíbil Strigojovi Christian.
To mě překvapilo. To že se mě snažil bránit Adrian bylo sice hloupé, ale pochopitelné, ale to že mi chtěl zajistit bezpečí i Christian bylo překvapením.
"Tak na to si počkám," poznamenal Strigoj a tentokrát mě už vážně donutil se postavit.
"Budu v pořádku," slíbila jsem Adrianovi, který se chystal na pokus o zabránění toho, aby mě Strigoj odvedl. Věděla jsem, že by si tím podepsal jen rozsudek smrti. "Do hodiny budu zpátky," řekla jsem a naznačila jsem, že to tak nemyslím, aniž by to Strigoj zaregistroval.
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Rose Rose | Web | 26. března 2012 v 22:37 | Reagovat

Jůů! :D

2 LussyNda LussyNda | Web | 26. března 2012 v 22:44 | Reagovat

wau skvěla kapitolka :-)

ale teda zase to tak useknout ?:-)

3 Rose Rose | Web | 26. března 2012 v 22:46 | Reagovat

Je úžasná! :-D  O_O

4 Tery Tery | 27. března 2012 v 1:00 | Reagovat

Dokonalééé ;-)  :-D  :-)

5 nes nes | 27. března 2012 v 6:32 | Reagovat

No tak tuhle kapitolu jsem doslova zhltla.Zajímalo by mi kdo je to Strigojka co přišla za Rose.No už se nemůžu dočkat další.

6 Simča Simča | 27. března 2012 v 7:56 | Reagovat

juchůůůů :D pěkná kapitola. :)

7 lucyk lucyk | 27. března 2012 v 14:07 | Reagovat

snad je uz zachrani :-(

8 Klarisa Klarisa | 27. března 2012 v 14:18 | Reagovat

Bože úplně šílím z toho, že nevím co bude dál!!!
Jinak bezva kapča Adri.

9 Rosemarie Rosemarie | 27. března 2012 v 14:43 | Reagovat

úžasná kapitola !!!!!!!!!!!!! ale nemusela si to tak blbě useknout a nechtěla by jsi sem dát další kapitolku do pátku já mám totiž v pátek narozky!!!! :-D  ;-)

10 Elen Elen | 27. března 2012 v 14:44 | Reagovat

tak tuhle kapitolu žeru!!!!!!!!!!! úžasná Adri :-)  :-D

11 Neli ♥ Neli ♥ | 27. března 2012 v 14:45 | Reagovat

doufám že se z ní nestane strigoj :-D i když by to bylo určitě zajímávější než kdy by jím byl Dimitrij :-)

12 supercrazy7 supercrazy7 | Web | 27. března 2012 v 15:06 | Reagovat

Hlavne at se z nestane Strigojka. Jinak moc pěkná a zajímavá kapitolka :-)

13 avrilkaa156 avrilkaa156 | 27. března 2012 v 15:17 | Reagovat

áááá Ú-Ž-A-S-N-Á K-A-P-I-T-O-L-A!!!!zbožňuju to!!! :-D :D

14 Dia Dia | 27. března 2012 v 15:23 | Reagovat

Uzastna kapitola. :D Uz aby bola dalsia :D :-D

15 Katka Katka | 27. března 2012 v 16:55 | Reagovat

:-D chudák Dimitrij..už chci aby byli spolu :-) snad v příští kapitole budou už zachráněni.

16 Klára Klára | 27. března 2012 v 17:27 | Reagovat

:-) pekné

17 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 27. března 2012 v 18:50 | Reagovat

[15]: Já vám říkala, že budete prosit, aby už víc akce nebylo. :D A do té fáze jsme se ještě nedostali!

18 Katka Katka | 27. března 2012 v 19:06 | Reagovat

[17 :D kolik asi kapitol do záchrany teda ??

19 Rose Rose | Web | 27. března 2012 v 19:12 | Reagovat

sem napnutá jak prak ... aspoň úryvek!? :-D

20 Kája Kája | 27. března 2012 v 19:22 | Reagovat

jj úryvek prosíím :)) jinak už chci romantikůůůůůůůůůůů :DD

21 LussyNda LussyNda | Web | 27. března 2012 v 19:48 | Reagovat

jj prosím dej nam sem úryvek dalšího dílů at to čekaní neni tak dlouhé  :_)

22 Elen Elen | 27. března 2012 v 19:53 | Reagovat

Kdy pak bude dalšííí???????????????????????????????

23 Kikis Kikis | 27. března 2012 v 19:58 | Reagovat

prosíííííííííííííííííííííííím co nejdříc dalšííííííí

24 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 27. března 2012 v 22:30 | Reagovat

/Ani se neopovažujte dovolit Lisse sem přijít, chtěj jí. PS: Pokud ze mě udělaj Strigoje dřív než sem vtrhnete budeš první, koho si dám k večeři./

[18]: uvidíš

25 Antonie Antonie | E-mail | 27. března 2012 v 22:35 | Reagovat

Velmi zajmavá kapitola .Nedokážu si představit jak to bude  dál :D  O_O  :-). Stane se s Rose Strigojka ??? Bylo by to zajímavé :-D. Už se těším  na další kapitolu ! :-)  :-)  :-)

26 Siima Siima | 27. března 2012 v 22:51 | Reagovat

[25]: No já doufám ze neeeee :D
uz mi tak chybi Romantikus a to jsm na akci.

27 Vendy Vendy | 28. března 2012 v 18:59 | Reagovat

To mně se naopak líbí ta napjatá situace a romantika mi vůbec nechybí, protože i v těchhle kapitolách je.. Vemte si například Dimitrij, jak ho to prostě ničí, že neví co je s Rose a tak. Dyť to je mega romantický :D A Rose by se mohla stát strigojkou.. ale tou poloviční.. :D navíc Adri říkala, že si to na někom Lissa musí nacvičit.. Takže kdo ví, čím nás ještě naše spisovatelka překvapí ;-) Jinak fakt perfektní kapitolka, moc dobře propracované a promyšlené, fakt paráda :-) Už se těším na další

28 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 28. března 2012 v 19:08 | Reagovat

[27]: Strigojem nebude Rose to už jsem vám řekla dávno. Bude jím někdo jiný, ale za jiných okolností. :D Myslím, že mě zabijete až na to přijde. :D

29 Vendy Vendy | 28. března 2012 v 19:24 | Reagovat

[28]:
jee.. to je škoda :D :D ale jsem zvědavá, jak si to nakonec vymyslela :D Jak to vidíš s další kapitolkou.. cca..?

30 Simča Simča | 28. března 2012 v 19:43 | Reagovat

:D tak to se těším už teď no. Kdy bude další ?? :-)

31 Kiss Kiss | 28. března 2012 v 19:43 | Reagovat

supr :)) jak jsi na tom s kvorem ?

32 supercrazy7 supercrazy7 | Web | 28. března 2012 v 20:41 | Reagovat

Jak jsi na tom s kvorem?? :-)

33 LussyNda LussyNda | Web | 28. března 2012 v 21:22 | Reagovat

taky by me zajimalo jak si daleko ?:-)

34 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 28. března 2012 v 21:41 | Reagovat

[33]: Moc ne. :D Ale budu psát zítra o polední pauze ve škole. ;-) A v pátek taky.

35 Elen Elen | 29. března 2012 v 12:35 | Reagovat

třeba bude strigojem Jill!

36 Tina Tina | 29. března 2012 v 14:42 | Reagovat

Pekne :)

37 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 30. března 2012 v 10:39 | Reagovat

Dějepisář je asi slepej, když nevidí, že si celou hodinu na notebooku píšu povídku. :D

38 Katka Katka | 30. března 2012 v 11:27 | Reagovat

:D ty to teda vedeš :D ale nestěžuju si viď.

39 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 30. března 2012 v 11:38 | Reagovat

[38]: Tak dějepisář je slepej, zeměpisář taky! Horší budou ty tři hodiny, kdy nesmím mít notebook. :D

40 supercrazy7 supercrazy7 | Web | 30. března 2012 v 19:21 | Reagovat

Kdy tak tady bude dalsi kapitolka??

41 Klarisa Klarisa | 30. března 2012 v 19:28 | Reagovat

[40]: No doufám že dneska... :-)

42 supercrazy7 supercrazy7 | Web | 30. března 2012 v 19:38 | Reagovat

[41]: Taky doufám :-)

43 supercrazy7 supercrazy7 | Web | 30. března 2012 v 19:40 | Reagovat

[41]: Taky doufám   :-)

44 Neli ♥ Neli ♥ | 30. března 2012 v 19:40 | Reagovat

[41]: to já taky :D Adri pospěš si prosímm :-)

45 Klarisa Klarisa | 30. března 2012 v 22:30 | Reagovat

Adri prosím!!!!! :-)

46 lucia-night lucia-night | Web | 30. března 2012 v 22:45 | Reagovat

skvelá kapitola a prosím ďalšiu ;-)  :-)

47 LussyNda LussyNda | Web | 31. března 2012 v 15:42 | Reagovat

kdy bude další kapitolka? :-)

48 Klarisa Klarisa | 31. března 2012 v 18:49 | Reagovat

Adri nechceš nám dát ten Plamínek naděje a říct kdy bude další kapča? :-)

49 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 31. března 2012 v 20:55 | Reagovat

Kdy bude další plosím plosím?

50 Elen Elen | 1. dubna 2012 v 11:20 | Reagovat

To by mě taky zajímalo kdy bude další???

51 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 1. dubna 2012 v 11:30 | Reagovat

[50]: Přiznávám, že momentálně mám problém prokousat se napsáním kvóra. :D Trochu to vázne. Upřímně chcete hodně akci, ale akce se vymýšlí a píše šíleně dlouho. :D Zatímco ty romantičtější kapitoly mám vymyšlené a napsané docela rychle. :D

52 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 1. dubna 2012 v 12:02 | Reagovat

[51]: Tak tam nacpi nějakou romantiku :-D  :-D  :-D

53 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 1. dubna 2012 v 12:20 | Reagovat

[52]: Bohužel není kam :D

54 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 1. dubna 2012 v 12:38 | Reagovat

[52]: Tak to asi budem na další kapitolku čekat, co? :-(

55 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 1. dubna 2012 v 12:45 | Reagovat

[54]: Myslím, že dneska by jste se mohli dočkat.

56 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 1. dubna 2012 v 13:50 | Reagovat

[55]: To by bylo úplně super :-)

57 Klarisa Klarisa | 1. dubna 2012 v 15:11 | Reagovat

[56]: To teda jo!!! :-)

58 Elen Elen | 1. dubna 2012 v 18:16 | Reagovat

To by bylo úžasný

59 lucia-night lucia-night | Web | 1. dubna 2012 v 19:18 | Reagovat

[55]: juhuuuu, dúfam že to sem dáš :-)  :-D

60 Klarisa Klarisa | 1. dubna 2012 v 20:44 | Reagovat

Adri prosíííím další!!! :-)

61 Kristýna Kristýna | 1. dubna 2012 v 21:34 | Reagovat

Dáš ju sem ještě dnes ? :-)  :-)  prosíímm

62 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 1. dubna 2012 v 22:11 | Reagovat

[61]: Povídka bude kolem 23:00-23:45

63 Peggie Peggie | 6. dubna 2012 v 11:20 | Reagovat

Tak pozdě? :-(

64 Peggie Peggie | 6. dubna 2012 v 11:22 | Reagovat

áha, spletla sem si kapitolu :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama