12. kapitola - Stále ticho

9. března 2012 v 21:56 | Adria Morgan Night |  Vzplanutí (Flare)

12. kapitola - Stále ticho

"Další výlet?" zamračila jsem se na Adriana.
"No vzhledem k tomu, že zítra nás poctí svou návštěvou má milovaná prateta máme konečně výmluvu, jak vypadnout z tohohle nudného prostředí," pokrčil rameny.
"Jak se na to dokážeš vymluvit?" nechápala jsem.
"Potřebuji nové oblečení, aby prateta neřekla, že mi to tady škodí a Vasilisa pochopitelně by si měla sehnat taky něco pěknýho, když už je to dědička rodu. A ty si stále zahrnutá v terénním cvičení," pousmál se.
"To ti Kirová sežrala?" podivila jsem se.
"Myslel jsem, že víš o mé schopnosti být neodolatelně přesvědčivým," zatvářil se dotčeně.
"Myslíš tu schopnost, která zahrnuje to, že využiješ magii éteru k nátlaku?" upřesnila jsem to.
"Adriane?" probodla ho Lissa káravým pohledem.
"Hele domluvil jsem to naprosto legálně. A to že mi nevěříte mě uráží!" obořil se. Věděla jsem, že své pohoršení z mého nařknutí jen hraje, ale stejně mě to pobavilo.
"Takže si nepoužil ani trošičku nátlaku?" zeptala jsem se ho zvědavě.
"To jsem nikdy neřekl," přiznal nakonec klidně.
"Znáš pravidla, Adriane!" napomenula ho Lissa. "Tohle není správné!"
"Myslel jsem, že do Missouly si chtěla," pohlédl jí do očí.
K mému překvapení jí to umlčelo. Bohužél, ale myšlenky na důvod, proč jí to zastavilo se rozplynuly dřív než jsem do nich stačila nahlédnout.
"Takže dneska ani zítra už nemám naději na spánek?" usmála jsem se.
"Jestli chceš nakupovat," pousmál se Adrian. "Ale zítra dopoledne máte omluvenku z vyučování, aby jste si odpočinuly."
"Za jak dlouho vyrážíme?" Víc než to, že konečně vypadnu nakupovat jsem nepotřebovala.
Adrian se zamračil na hodinky. "Bejt váma sebou hodím, protože máte tři čtvrtě hodiny," oznámil nám nakonec.
Rychle jsem doprovodila Lissu na její kolej a sama se vydala na svojí kolej, abych se převlékla a vzala si nějaké peníze z těch hodně hubených obálek, které mi chodily od mé matky. Jakmile jsem, ale popadla obálky za poslední dva měsíce vypadla z nich i třetí obálka. Ležela na vrchu, ale nepamatovala jsem si, že bych si jí vyzvedávala nebo bych jí pokládala na stůl k těm ostatním.
Zvedla jsem obálku ze země a se zájmem si jí začala prohlížet. Byla zalepená a hned na dotek byla o dost silnější než obálky od mé matky. Chvíli jsem si prohlížela, jestli nenajdu adresáta nebo aspoň cokoliv nadepsané rukou na obálce, když jsem si všimla malého papírku na stole, který byl nejspíš původně u obálek.

Tvá matka mě požádala, abych ti to dal o tvých narozeninách. Myslím ale, že dneska se ti to bude hodit víc než v sobotu.
D.

Dimitrijovo písmo bych poznala kdykoliv. A popravdě jen zvýšilo mou zvědavost.
Rychle jsem obálku rozlepila a zůstala zírat na její obsah. Vytáhla jsem peníze a fascinovaně sledovala stadolarovky v obálce. Na sucho jsem polkla a vzala si peníze do ruky. Přesně dva tisíce amerických dolarů. To bylo snad poprvé v životě, kdy jsem viděla tolik peněz najednou v bankovkách. Většinou jsem takové sumy viděla jen na Lissině kreditní kartě, ale ta je nemohla ani náhodou utrácet bez rozmyšlení a to byla královská.
Teprve po pěti minutách, kdy jsem dál nevěřícně zírala na bankovky jsem zaregistrovala složený list papíru uvnitř obálky.

Všechno nejlepší k narozeninám. Užij peníze moudře (nebo je klidně rozhazuj podle libosti, stejně jsou už tvoje), mladá dámo.
PS: Kdyby se tvá matka ptala dostala si jen polovinu.
S láskou,
Tvůj otec

To mě mohlo napadnout už na začátku, když jsem uviděla peníze. Má matka by mi nikdy tolik peněz nedala. Abe byl ale podle všeho dostatečně zajištěný, aby mi mohl poslat takovou částku bez mrknutí oka.
Pobaveně jsem se zadívala na jeho podpis a nevěřícně zavrtěla hlavou. Jen on mohl na svítivě žlutý velký papír napsat, tak krátký text. Ty tři řádky škrabopisu vypadaly vzhledem k velikosti papíru vážně velice zvláštně. No mohla jsem být vděčná za to, že to psal černou propiskou, a ne barevnou fixou.
Přešla jsem ke skříní i s obálkou plnou peněz. Zaváhala jsem, ale nakonec jednu stodolarovku vytáhla a dala jí do jedné z obálek od mé matky. Zbytek peněz jsem schovala pod tílka v mojí skříni a vytáhla si oblečení, do kterého jsem se hned převlékla.
Docela mě překvapilo, když jsem zjistila, že do Missouly spolu s nami jede Alberta a Stan. Dimitrij byl Lissin strážce, ale podle všeho ho potřebovali na Akademii, takže měl zůstat, což mě trochu zklamalo. Měla jsem v plánu se ho zeptat, jak se mu podařilo dostat obálku do mého pokoje, když byl zamčený, ale teď to muselo počkat.
Díky Adrianovi se nakonec podařilo přemluvit Kirovou, aby pustila i Christiana, takže jsme se to velké obyčejné sedmimístné hondy museli stejně trochu namáčknout, protože mimo Alberty a Stana s námi poslali nakonec poslali dalšího strážce z Akademie. Cartera jsem znala jen od vidění, protože pracoval u nižšího ročníku. Vlastně jsem si ani nebyla jistá, jestli je to jeho křestní jméno nebo příjmení, protože jsem ho viděla nanejvýš dvakrát.
Byl na dhampýra poměrně malý, i když stále byl vyšší než já. Bylo mu něco kolem dvaceti pěti, aspoň tak jsem ho teda odhadovala. Jeho jasně modré oči a bledá pleť působily v kombinaci s jeho sněhově bílými vlasy spíš Morojsky. Kdyby nebyl tak dobře stavěný nejspíš bych ho na dálku vnímala i jako Moroje. Vlastně mi trochu připomínal anděla z nějaké dětské pohádky nebo biblických příběhů.
"Už jste si promysleli, kam přesně chcete jet?" zeptala se nás Alberta, jakmile se automobil rozjel.
Řídil Stan, zatímco Carter seděl na sedadle spolujezdce. Alberta seděla se mnou na úplně zadních sedadlech a Lissa, Christian i Adrian seděli před námi.
Lissa jí řekla názvy tří obchodních center a popsala, kde jedno z nich je, protože bylo údajně v Missoule nově otevřeno. Stan měl sice pár námitek, ale měl smůlu v tom, že na tomhle výletě měl hlavní slovo Adrian, který si to vyloženě užíval.
"Já bych raději do toho nového obchoďáku," dohadovala se Lissa s Adrianem. Stále se nemohli rozhodnout, kam pojedeme dřív.
"Kam chceš ty, malá dhampýrko?" zeptal se mě Adrian nakonec.
"Cože?" odtrhla jsem oči od sledování cesty.
"Pro který obchoďák hlasuješ?" zopakoval.
"Třeba pro ten novej," vydechla jsem a dál zírala z okýnka auta ven.
Z Montany už před pár dny zmizely i ty poslední známky zimy. Většinu zim sníh přetrval delší dobu, ale letos byla poměrně krátká zima. Věděla jsem, že už brzo se objeví i náznaky jara, ale prozatím vše působylo spíš podzimně. A možná právě díky krátké zimě se mi vybavovaly mé vzpomínky z podzima. Stalo se toho tolik. Za poslední rok se můj život úplně změnil a já si nebyla ještě úplně jistá, jestli je dobře, že se mi ta změna zdála dobrá.
Dozvěděla jsem se pravdu o poutu, seznámila se s Dimitrijem, zbavili jsme se s Lissou naší největší hrozby. Tak proč jsem se teď nedokázala smát? Proč jsem stále měla tendenci ohlížet se přes rameno?
"Je ti něco, Rose?" zeptala se mě Alberta.
"Jsem v pořádku," vyhrkla jsem možná až příliš rychle.
"Nevypadáš moc dobře." Otočila se na mě starostlivě Lissa.
"To nic není," donutila jsem se k úsměvu. "Jen mě ta cesta už nudí," zalhala jsem.
"Už jen patnáct minut," oznámil mi Carter automaticky.
Měl pravdu vjížděli jsme do Missouly. Nový obchodní dům byl jen kousek od centra města, takže nám chvíli trvalo se tam dostat přes večerní dopravu. Bylo něco po šesté, takže většina lidí se právě vracela domů z práce.
Nakupování mi docela zvedlo náladu. Měla jsem ráda obchody, a když už jsem měla vlastní peníze, nevadilo mi utrácet. Zrovna jsme s Lissou byli v obchodu s oblečením a ona se prohrabovala štosem triček.
"Tohle je úžasný," vydechla ohromeně a podala mi tričko.
Vůbec jsem nechápala, co se jí na tom tričku tak líbí, dokud ho neotočila a já si nevšimla nápisu na něm. Zhypnotizovaně jsem zírala na tmavě fialové tričko.
"Budeš mě muset políbit nebo mi dát dvojku z chování?" přečetla jsem nevěřícně nápis.
V jejích očích se zalesklo škodolibé pobavení. Dělala si ze mě legraci.
"Beru si ho," pojala jsem to vážně. Vyškubla jsem jí tričko z ruky a zamířila k pokladně.
Cítila jsem Lissy překvapený pohled, ale věděla jsem, že jí rozesměje, když si ho potom zítra obleču. Navíc už teď jsem skrze pouto cítila, že se rozesmála, jakmile jsem ho dala prodavačce.
"Co si kupuješ pěknýho?" objevil se u pokladny Adrian.
Vyděsil mě, protože jsem ho neslyšela přicházet, takže jsem už málem vytáhla svůj kůl a zabodla ho do něj, kdybych mě prodavačka nepodala drobné.
"Už ti někdo řekl, že bys nikdy neměl děsit strážce?" zeptala jsem se ho a vzala si tašku s tričkem od prodavačky.
"Ani sexy strážkyně?" pousmál se.
"Mohla jsem ti ublížit," vydechla jsem trochu zoufale.
"Ale neublížila," připomněl mi.
"Kde je Lissa s Christianem?" rozhlídla jsem se zmateně.
"Jen klid, malá dhampýrko," zastavil mě Adrian, když už jsem chtěla začít vyšilovat. "Alberta je vzala do obchodu vedle."
Už jsem chtěla jít za nimi, ale v tu chvíli jsem ucítila skrze pouto, že Lissa si nepřeje, abych šla za nimi. Bylo mi jasné, že mi chce koupit dárek k narozeninám.
"Pojď teď musíš ohlídat mě a já chci do jednoho obchodu o patro níž," nadhodil Adrian a vydal se pryč.
Pousmála jsem se a šla za ním. Bylo milé, že se snaží udělat mi překvapení. Lissa chtěla, aby moje osmnáctiny byly neobyčejné, takže jsem jí nechtěla všechno kazit.
V posledních dnech mi připadalo, že Lissa je šťastnější než kdykoliv před tím, a to dělalo šťastnější i mě. Smála se. Vtipkovala. Bylo to, jako by veškerá temnota spolu s naším léčením vážně odešla a ona tak mohla žít normální život. Teď už pro ní éter nepředstavoval žádnou hrozbu, a to pro nás obě znamenalo hodně. Byly jsme volné.
K mému překvapení mě Adrian vzal do obchodu s šaty, takže jsem pochybovala, že si chce koupit něco pro sebe, leda by byl tranvestita.
"Co tu děláme?" vydechla jsem podezíravě.
"Máme tu na Lissu počkat," pousmál se. "A jelikož tu není nikdo ze strážců, kdo by tě mohl kontrolovat můžeš si klidně něco i vyzkoušet."
"Nesmím si nic zkoušet. Navíc já šaty nepotřebuju," namítla jsem.
"No tak jedny dvoje koktejlky si vyzkoušet můžeš," přemlouval mě. "Strigoje tu nikde nevidím a i kdyby, tak je ucítíš dřív než se na mě vrhnou, ne?" zkoušel to dál.
"Adriane..." vydechla jsem unaveně. Neměla jsem náladu na dohadování.
On mě, ale ignoroval a přešel ke stojanu s šaty. Kriticky se zadíval na šaty a nakonec jedny vytáhl. Ještě si je jednou přeměřil pohledem a s úsměvem je ke mně přiložil. Přimhouřil oči.
"Adriane," varovala jsem ho.
"Jo tyhle jsou dokonalé," pousmál se a dál ignoroval moje varování. "Chceš si je zkusit?"
"Ne," odsekla jsem varovně.
"Fajn, tak je vezmeme i bez toho," zamířil ke kase.
Překvapeně jsem zamrkala. "Nepotřebuju šaty," rozběhla jsem se za ním, abych ho zastavila.
"Ber to jako dárek k osmnáctinám," znovu se pousmál.
Rezignovaně jsem sledovala, jak šaty podává prodavačce a teprve v tu chvíli si je začínala prohlížet. Byly to šaty z růžovo-fialového hedvábí. Měly pouze úzká ramínka a jejich délku jsem odhadovala, tak těsně nad kolena. Nejvíc na nich mě, ale zarazil jejich střih. Byly úplé a nepochybovala jsem o tom, že na mně budou vypadat vražedně. Až když je prodavačka otočila, aby je složila jsem zaregistrovala, že jsou nahrnutě trochu na stranu, kde byla ozdobná mašle přímo v místě, kde já bych měla bok. To Adrian nemohl myslet vážně.
Adrian podal prodavačce svou kreditku a já myslela, že sebou švihnu, když se na kase objevila cena šatů. Osm set dolarů nebyla zrovna malá částka.
"Vezmi si tu tašku a pokud poděkuj. Námitky nepřijímám," oznámil mi Adrian a podal mi značkovou tašku.
"Děkuju," vydechla jsem asi po minutě ticha a políbila ho na tvář. "Ale už nikdy to nedělej."
"Pokud mi za každý dárek dáš pusu na tvář koupím ti jich hromadu," ignoroval moje varování.
"Ty se nikdy nezměníš," zavrčela jsem a přátelsky ho vzala kolem ramen. "Aby tě to nezrujnovalo," zavtipkovala jsem.
"Myslím, že konto mého otce to přežije," poznamenal.
Rozesmála jsem se a odtáhla se, když jsem zaregistrovala, že se blíží Lissa.
"Kde jste tak dlouho?" zeptala jsem se jí na oko zmateně.
"Promiň, Rose. Museli jsme něco zařídit," vymlouvala se.
"Mám terénní cvičení! Nemůžeš nikde chodit beze mě!" vyhrkla jsem.
"To je v pořádku, Rose," zastavila mě Alberta a tím mi zabránila dál hrát dotčenou. Chtěla jsem aspoň náznak toho, kde Lissa byla.
"Dobrej pokus," zasmál se Adrian.
"Hej!" vyjekla jsem. "To není fér!"
Trvalo asi patnáct minut než si Lissa vybrala šaty, které by nepohoršily Taťánu. Do druhého obchoďáku jsme se dostali během následující půl hodiny a tam jsme prošli jen pár obchodů.
"Tak co už to zabalíme nebo se chcete podívat ještě do toho obchodního domu na kraji města?" zeptal se nás Christian, když už jsme byli na parkovišti a cpaly nákupní tašky do kufru auta.
"Chci zajít ještě do toho krámku s šperky," usmála se Liss.
"A já chci pizzu!" vyhrkla jsem. V přízemí obchoďáku měli tu nejlepší pizzu snad v celé Montaně, nechtěla jsem odjet bez toho, aniž bych si kousek dala.
"Zdá se, že dámy nemají ještě dost," ušklíbl se Adrian. Vypadal už unaveně stejně jako Christian.
"Jestli to chcete stihnout, tak nasedat," pobídla nás Alberta. "Máme se vrátit za pět hodin, takže máte už jen hodinu."
Všichni jsme nasedli do auta a Carter nastartoval. Podle toho co nám Alberta řekla musel Stan v Missoule něco zařídit, takže jsme se měli sejít až znovu na Akademii. Na dalším parkovišti auto zastavilo za necelých patnáct minut. Vystoupili jsme z auta a zamířili dovnitř. Sotva jsme se, ale přiblížili ke vchodu všechny pouliční lampy, jak na povel zhasnuly.
Nejdřív jsem si myslela, že jde jen o pouhý výpadek elektřiny, ale z obchodního domu stále vyzařovalo světlo. Rozhlédla jsem se, abych se podívala po příčině, ale v tu chvíli se parkovištěm roznesl Lissin křik a já ucítila známou nevolnost, která mě varovala před nebezpečím, které přicházelo. Strigojové.
"Utečte!" vykřikla jsem na Lissu a Christiana. "Dovnitř!"
"Je to jen výpadek elektřiny," ohradil se Carter.
Albertě, ale už došlo, jak vím, že to není pouhý výpadek. Věděla o mé schopnosti vycítit Strigoje. Věřila mi.
"Ke dveřím," poručila mu.
Udělali jsme, ale sotva jen pár kroků a ze tmy se na proti nám objevily tři postavy. Nevolnost zesílila.
Jeden ze Strigojů se vrhl přímo na mě, ale ještě před tím jsem zvládla za sebe vtáhnout Lissu. Vlastně mi ani nedocházelo v jakém jsme průšvihu než jsem zaregistrovala další přicházející Strigoje. Dohromady bylo kolem nás přes osm Strigojů. Neměli jsme šanci.
Strigoj mě uhodil a tím mě donutil se bránit. Kůl jsem měla v pouzdře připnutý na pásku, takže jsem se stačila vyhnout jeho útoku a zároveň se připravit na obranu.
K mé smůle se, ale do boje zamíchal druhý Strigoj. Stěží jsem se zvládla ubránit, natož abych jednoho ze Strigojů stihla zabít. Už jsem jednoho Strigoje téměř měla, ale ten druhý mě tvrdě udeřil do břicha. V ústech se mi najednou objevila pachuť krve a teprve v tu chvíli jsem si uvědomila, že prohrávám.
"Adriane!" zakřičel na něj Christian, který se mezi tím vším stačil dostat k Lisse. "Zapalovač!"
Jen díky poutu jsem viděla, jak Christian za letu chytil zapalovač a cvakl. Oheň se během minuty zformoval do poměrně velkého plamene a zasáhl Strigoje, který se pokoušel napadnout Christiana a Lissu. Až teď mi došlo, jak ve skutečnosti je Christianova moc silná. Bez zdroje ohně jeho magie byla omezená, ale třeba jen s obyčejným zapalovačem byl mocnější než dobře vycvičení strážci.
"Uteč, Liss!" poručil Lisse Christian rychle.
Poslechla a já si všimla, jak se rozeběhla k obchodnímu středisku. K mé smůle, ale v tu chvíli jsem se musela dál soustředit plně na boj, protože jsem na tom už začínala být špatně.
"Chyť tu, holku," zavrčel jeden ze Strigojů, s kterým jsem bojovala na toho druhého.
"Ne!" vykřikla jsem a slepě se na toho jednoho vrhla.
To byla snad ta největší chyba, kterou jsem kdy v životě udělala, protože Strigojovi nedělalo téměř žádnou námahu mě jediným pohybem odrazit a zároveň i srazit k zemi.
Najednou jsem jsem ucítila nával bolesti, která se rozšiřovala z místa vzadu na mé hlavě. Všechno kolem mi připadalo strašně zrychlené a zároveň i zpomalené. Zmateně jsem se dotkla místa, ze které se šířila bolest. Mezi vlasy jsem cítila něco vlhkého a lepkavého. Do nosu mě uhodil zápach vlastní krve.
Zadívala jsem se na Strigoje, který se ke mně blížil, ale byla jsem ochromená. Nedokázala jsem se pohnout. Vše před očima se začínalo rozmazávat, když v tu chvíli jsem ucítila, jak mě Strigoj znovu praštil.
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Katherine Szelská / Ryuu Katherine Szelská / Ryuu | 9. března 2012 v 22:07 | Reagovat

Ajajajajaj! :D :D :D Chci další! A Rosiny šaty! :D

2 Becky Becky | 9. března 2012 v 22:16 | Reagovat

Wow, to bylo hodně nečekaný :D
moc se mi to líbí, akce a strigojové :-) Super, docela mě zajímá jak to bude pokračovat a nemůžu se dočkat!!!

3 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 9. března 2012 v 22:28 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁ to nemůžeš myslet vážně, useknout to takhle při boji, kdo to má vydržet? ???

4 LussyNda LussyNda | Web | 9. března 2012 v 22:32 | Reagovat

wow užasny :-)

ale takhle to useknout??? :-)

5 nes nes | 9. března 2012 v 22:36 | Reagovat

Adri to nemůžeš myslet vážne takhle to useknout rychle další kapitolu.

6 Neli ♥ Neli ♥ | 9. března 2012 v 23:10 | Reagovat

panebože! Už zase! :-x zase má na kahánku :-( hlavně jinech naživu (jako dhampýra) prosím :D

7 Simča Simča | 9. března 2012 v 23:15 | Reagovat

Co to je ???!!!! Ten konec, to jako vazne ???!!!

8 Jill Jill | 9. března 2012 v 23:22 | Reagovat

Kdyby se tvá matka ptala dostala si jen polovinu.:D a to tričko, budes me muset polibit, nebo mi dat dvojku z chovani :D nebo saty za 800$ ale název kapitoly mi k tomu moc nesedi...Stále ticho.....dyť na ne zautocili strigojove! :) nu....jsem zvedava, jak to bude dal....adrio, ty uz se asi nezmenis....ZASE tak blbe ukoncit kapitolu... a nebyla naka kratka?

9 Jill Jill | 9. března 2012 v 23:25 | Reagovat

[6]:wow....ted jsi me pivedla na zvlastni myslenku...sice moc neverim tomu, ze by to nekdo napsal, ale prece...co kdyby nepremenili na strigoje Dimku, ale Rose? pretrvalo by pouto? asi ne...ale stejne by  to bylo celkem zajimavy, kdyby nekdo napsal fanfiction z pohledu strigoje...

10 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 9. března 2012 v 23:42 | Reagovat

[8]: Ty názvy kapitol májí svoje důvody. Věř mi je to něco jako můj malý soukromý vtip. :D A byla dlouhá jako normálně.

11 Elen Elen | 10. března 2012 v 8:48 | Reagovat

[9]: Souhlasim chtela bych videt povidku z pohledu strigoje ! A jinak uzasna kapitola !!!!!!!!!!!!!! Nevis kdy bude dalsi ???

12 Hanička Hanička | 10. března 2012 v 9:37 | Reagovat

Páni!! takhle to ukončit to ne!! :( doufam že se nic vážnýho Rose nestane :/ ještě tak aby jí strigojové unesly O_O to by bylo docela zajímavý :D Dimitrij by z toho byl určitě mimo a chtěl by jí co nejdřív zachránit :D

13 Lucyk Lucyk | 10. března 2012 v 10:06 | Reagovat

Paaaaaani !!!! To je mi po rano překvapeni :D za ten konec se mi chce křičet !!!! :-D

14 LussyNda LussyNda | Web | 10. března 2012 v 10:28 | Reagovat

[10]: je nějaka možnost že by si nam dala novou kapitolku dneska nebo zítra ?:-)

15 Katka Katka | 10. března 2012 v 11:06 | Reagovat

Pekna kapitola, konec katastrofa !!!!! :D za to bych zabíjela :D jinak jako todle nám dělat nemůžeš, asi není možnost ze by jsi další přidala dřív jak za tyden ze ?? Joo a kde je ma milovaná Nasta ??? Uz se neukáže ?? :D

16 Ája Ája | Web | 10. března 2012 v 11:17 | Reagovat

no tak to do další kapitoly nevydržím :D

17 Roza Roza | Web | 10. března 2012 v 11:25 | Reagovat

Tyjo! ??? JSEM ZVĚDAVÁ JAK TO BUDE DÁL. ???

18 Klarisa Klarisa | 10. března 2012 v 11:44 | Reagovat

Super Adri, ale musela jsi to zrovna useknout v té nej části? Než bude další kapitola tak zešílím! :-D  :-)

19 Miaa Miaa | 10. března 2012 v 11:59 | Reagovat

Pekna kapitola přidávám se k holkam.. Taky zešílí nez tu bude další

20 Klarisa Klarisa | 10. března 2012 v 12:15 | Reagovat

Do další kapitoly tu budeš mít pěknou bandu šílenců. :-)

21 Klára Klára | 10. března 2012 v 12:50 | Reagovat

:O co to je ???? To nemůže byt konec, to je od tebe krutý!!  Prooooosim další!!

22 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 10. března 2012 v 13:19 | Reagovat

Díky bohu, že nevíte co bude dál! To už by jste mi asi ukousli hlavu. :-D

23 LussyNda LussyNda | Web | 10. března 2012 v 13:36 | Reagovat

[22]: nešel by nějakej uryvek?

24 Elen Elen | 10. března 2012 v 13:53 | Reagovat

Je nejaka moznost ze nam das dalsi kapitolku dneska?

25 laduš laduš | E-mail | 10. března 2012 v 15:26 | Reagovat

[24]: taky bych se chtěla zeptat

[23]: a taky se ptam :-D  :-)

26 Hanička Hanička | 10. března 2012 v 16:01 | Reagovat

[22]: Cože? O_O no to ne ted nebudu spát kvůli tomu že mi v hlavě pořád bude šrotovat co bude asi v další! :D :D

27 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 10. března 2012 v 16:11 | Reagovat

[24]: Dneska určitě ne.

[23]: Možná, ale myslím, že by jste byly jen ještě víc zmatený. :D

28 Elen Elen | 10. března 2012 v 16:28 | Reagovat

Tak alespon zitra dej dalsi

29 LussyNda LussyNda | 10. března 2012 v 16:49 | Reagovat

[27]: rozhodne lepší než čekat a nic nevědět :-)

30 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 10. března 2012 v 17:07 | Reagovat

"Díky bohu, že se to povedlo!" vydechl úlevou, když mě uviděl.
"Cože?" nechápala jsem.
"Vypadni!" vyjela po něm Sydney.
"Proč?" zadíval se na ní nechápavě.
"Adriane! To snad nemůžeš myslet vážně!" vyštěkla jsem. "Ty se ještě ptáš?"
Zatvářil se nechápavě.
"Odejdi," zamumlala jsem.
"To nepůjde," zavrtěl hlavou. "Musíš jít ihned se mnou."
"Vypadni!" vykřikla Sydney. V jejích očích se zaleskl strach smíšený se zuřivostí. Nikdy jsem jí takhle neviděla. Vždycky se chovala profesionálně a udržovala si citový odstup, ale teď se snad poprvé za celou dobu, co jsem jí znala úplně přestala ovládat.
"Sakra, co do tebe vjelo, Sageová?" pohlédl na ní zmateně.
"Co si to dovoluješ sem, teď přijít, potom co si udělal!" křičela na něj.

31 Klarisa Klarisa | 10. března 2012 v 17:57 | Reagovat

[30]: Moc díky Adri, ale furt se nemůžu dočka na plnou verzi. :-)

32 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 10. března 2012 v 18:21 | Reagovat

:-D Kdy bude další kapitolka?? :-D

33 Hanička Hanička | 10. března 2012 v 18:33 | Reagovat

[30]: Ty jo Sydney se rozjela :D :D no je tam Rose a vypadá že je v pohodě tak to nejspíš dopadne dobře snad :D

34 Klarisa Klarisa | 10. března 2012 v 19:29 | Reagovat

[33]: Snad jo! :-)

35 Tery Tery | 10. března 2012 v 19:40 | Reagovat

Nádherný a konec pořádně napínavý :-D  :-D prosím prosím další kapitolku ;-)  :-)

36 Elen Elen | 10. března 2012 v 19:59 | Reagovat

Jsi uzasna diky !!!!!! A kdy bude dalsi?????

37 Simča Simča | 10. března 2012 v 20:03 | Reagovat

Jo pekne jsem zmatená, co udělal ?? :D zítra by byla možna další ??

38 Anik Anik | 10. března 2012 v 20:11 | Reagovat

Pekna :)) zítra? Prosim

39 Klarisa Klarisa | 10. března 2012 v 20:11 | Reagovat

[37]: Jo Adri prosím!!! :-)  :-D

40 lucia-night lucia-night | Web | 10. března 2012 v 21:21 | Reagovat

[30]: som zvedavá, že čo urobil Adrian :-D  :-)

41 LussyNda LussyNda | Web | 10. března 2012 v 21:23 | Reagovat

[30]: super :-) už se moc těším na další kapitolku :-)

nemohla by byt třeba zítra?

42 Elen Elen | 11. března 2012 v 7:45 | Reagovat

Ano dej ji sem dnes  prosim !!!!!!!!!!!!

43 Lucyk Lucyk | 11. března 2012 v 10:53 | Reagovat

Dala by jsi další dneska??

44 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 11. března 2012 v 11:37 | Reagovat

[43]: Prosim dneska :-)

45 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 11. března 2012 v 11:54 | Reagovat

Prosím smiluj se a dej ji dneska

46 Klarisa Klarisa | 11. března 2012 v 13:30 | Reagovat

Jo prosím Adri. Všichni se nemůžem dočkat další kapči... :-)

47 El El | 11. března 2012 v 13:32 | Reagovat

prosím, prosím.... :-D ty to vždycky utneš tak blbě :-D ... a my jsme z toho potom na nervy.... :-P

48 Klarisa Klarisa | 11. března 2012 v 13:38 | Reagovat

[47]: Přesně! :-D

49 Katka Katka | 11. března 2012 v 16:29 | Reagovat

Další ;)

50 Elen Elen | 11. března 2012 v 17:36 | Reagovat

Prosíííííííííííííím !!!!!!!!!!!!!!!!

51 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 11. března 2012 v 17:47 | Reagovat

taky PROSÍM !!

52 Adele Adele | 11. března 2012 v 17:57 | Reagovat

Super kapitola :D hned první komentář -> já bych brala všechny ty její šaty nešaty a sukně a topy :D a zvlášť jak v tom musí vypadat ona :D

53 Katherine Szelská / Ryuu Katherine Szelská / Ryuu | Web | 11. března 2012 v 18:30 | Reagovat

Děcka, Adrie je zle a zvrací, takže kapitolu nečekejte.....

54 nes nes | 11. března 2012 v 19:40 | Reagovat

[53]:Chudák at jí to brzy přejde.

55 Klarisa Klarisa | 11. března 2012 v 19:46 | Reagovat

[53]: Škoda a brzo se uzdrav Adri! :-)

56 El El | 11. března 2012 v 20:19 | Reagovat

Brzo se uzdrav!!! :-*

57 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 11. března 2012 v 20:47 | Reagovat

[56]: Už jsem docela ok. V rámci možností.

58 Klarisa Klarisa | 11. března 2012 v 20:59 | Reagovat

[57]: To je dobře. :-)

59 Elen Elen | 11. března 2012 v 21:00 | Reagovat

To mě mrzí brzy se uzdrav :-)

60 El El | 11. března 2012 v 21:18 | Reagovat

[57]: tak to jsem moc ráda, vim, že tohle je dost nepříjemný .... :-)

61 Rose Rose | 11. března 2012 v 21:39 | Reagovat

My umřeme jestli tu ta kapitolka brzy nebude! Prosíím!

62 Elen Elen | 12. března 2012 v 16:27 | Reagovat

Adri už ti je líp? :-)

63 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 12. března 2012 v 17:43 | Reagovat

a  mohla by byt dalsi kapitolka uz dneska?? :-)

64 Klarisa Klarisa | 12. března 2012 v 17:55 | Reagovat

[63]: Jo prosíííííííím :-)

65 Rosemarie Rosemarie | 12. března 2012 v 17:55 | Reagovat

[63]: souhlasim :)

66 Diana Black Diana Black | 12. března 2012 v 18:18 | Reagovat

[63]: Pěkně prosím. Smutně koukám. Asi takhle(devil). Teda takhle samozřejmně :-(

67 Klarisa Klarisa | 12. března 2012 v 18:27 | Reagovat

Adri prosím dej nám sem novou kapču! :-)

68 Rosemarie Rosemarie | 12. března 2012 v 19:39 | Reagovat

Prooosííííííííííím

69 Vendy Vendy | 12. března 2012 v 19:53 | Reagovat

Super kapitolka... Doufám, že Rose hned nevyléčí, že tam budou nějaké problémy.. kdyby se stala strigojkou, podobnou co byl Dimitrij ve VS.. mmmh to by bylo :- D :-D Tak se co nejdřív uzdrav.. A prosíím ať už přibude další kapitolkaaa :DD myslím, že píšu za všechny když říkám "NEMŮŽEM SE DOČKAAT" :-D :-D

70 Lucyk Lucyk | 12. března 2012 v 21:34 | Reagovat

Prosím další :-/

71 lucia-night lucia-night | Web | 12. března 2012 v 21:39 | Reagovat

prosím, prosíííím som tu každých 5 minút lebo čakám na ďalšiu kapitolu... prosím daj nám ju čo najskôr :-)

72 Klarisa Klarisa | 12. března 2012 v 22:00 | Reagovat

[71]: Jsem na tom stejně...

73 Rose Rose | 12. března 2012 v 22:02 | Reagovat

Prosím, Prosím, Prosím!!!!

74 El El | 12. března 2012 v 22:03 | Reagovat

[72]: já taky.... :-D

75 Rosemarie Rosemarie | 13. března 2012 v 6:54 | Reagovat

No holky nejste sami!!!!!

76 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 13. března 2012 v 10:10 | Reagovat

Adri prosím, kdy bude další kapitolka?

77 Elen Elen | 13. března 2012 v 19:03 | Reagovat

Adrii prosííííím dej jí sem dnes !!!!!!!!! prosíííííííííííím

78 Klarisa Klarisa | 13. března 2012 v 19:40 | Reagovat

Prosííííííííííííííím! :-)

79 Rosemarie Rosemarie | 13. března 2012 v 20:42 | Reagovat

Adri tak ozveš se  ??

80 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 13. března 2012 v 20:59 | Reagovat

Prosimmm dalsi kapitolku :-)

81 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 13. března 2012 v 21:15 | Reagovat

Jsem tu. Sorry ale poslední dny jsem mimo. Není mi zrovna dobře a ve škole se nejspíš všichni učitelé shodli na tom, že je v pořádku celej měsíc jen psát testy a to ještě není čtvrtletí!

82 Effy Effy | Web | 13. března 2012 v 21:15 | Reagovat

Jsem ráda za drama ! :) Ale další kapitola by se hodila, v takové scéně nás odříznout bylo zákeřné ale chytré - o to víc se těšíme.

83 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 13. března 2012 v 21:19 | Reagovat

[82]: Věř mi teprve chytnete záchvat z následujících useknutí. :D

84 Effy Effy | Web | 13. března 2012 v 21:20 | Reagovat

Aha :D Tak to nevim jestli mám bejt ráda :D

85 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 13. března 2012 v 21:21 | Reagovat

A Adri kdy tak premyslis ze nam sem das dalsi kapitolku ?? :-D

86 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 13. března 2012 v 21:41 | Reagovat

[85]: Pokud splním kvórum včas, tak možná zítra. Dnes musím se ještě naučit francouzštinu a měla bych i chemii, ale učitel nam neřek, že píšem, takže pokud nám to fakt dá, tak mu naschvál odevzdám bílej papír.

87 Elen Elen | 14. března 2012 v 7:17 | Reagovat

Děkujíííííííí !!!!!!!!!!!!!

88 supercrazy7 supercrazy7 | Web | 14. března 2012 v 7:31 | Reagovat

Tak uvidíme :-D

89 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | 14. března 2012 v 11:17 | Reagovat

Tak včera jsem misto uceni chemie dopsala kvorum, tak ta pětka snad bude stat za to.  :D Takže až dorazim ze školy domu vrhnu se na opravu. A mam otazku vadí hodně, že po akčním návalu bude delší odpočinek a bádací čast?

90 El El | 14. března 2012 v 14:11 | Reagovat

[89]: jasně že nevadí! ;-)

91 Elen Elen | 14. března 2012 v 14:41 | Reagovat

Nevadí všechno co napíšeš ty je úžasný :-)  :-D

92 LussyNda LussyNda | Web | 14. března 2012 v 14:51 | Reagovat

už se nemůžu dočkat :-)

samozřejmě že to nevadí :-)

93 Rosemarie Rosemarie | 14. března 2012 v 17:58 | Reagovat

jupííííííííííí a v kolik to tady asi bude????

94 Elen Elen | 14. března 2012 v 19:33 | Reagovat

[93]: Jo kdy to tady asi bude???????????????????

95 ggrtrzhj ggrtrzhj | Web | 15. března 2012 v 0:53 | Reagovat

Luxusní šance jak vydělat nějaké peníze zdarma, za 5 minut klikání denně. Co k tomu potřebuješ? Nic moc, jen navštívit náš web, přečíst si článek, kde najdeš podstatný info a pak už jen začít vydělávat. Přečti zde: http://www.klikacka.4fan.cz/?p=88

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama