5. kapitola - Křup

12. února 2012 v 19:56 | Adria Morgan Night |  Vzplanutí (Flare)

5. kapitola - Křup

"Myslíš, že hodně zuří?" zeptala jsem se Arthura sotva jsme opustili soudní místnost.
"Spíš bude zklamaný," oznámil mi.
"Sveď to na mě!" vyhrkla jsem.
"Co?" podíval se na mě nechápavě.
"Až o tom budete mluvit řekni, že to je moje vina!" začala jsem. "Nesmí být naštvaný na tebe, až příliš ti věří. Má tě rád jako otce nezaslouží si, aby si ho zklamal," pronesla jsem tlumeně.
"Bude to v pořádku, Rose. Dimitrij se s tím vyrovná. Myslím, že to pochopí jen bude potřebovat chvíli na to, aby to vstřebal," poznamenal.
Vešli jsme do mého pokoje a já zavřela dveře.
"Stále nemůžu uvěřit, že Viktor nic proti mně a Dimitrijovi neřekl, teda až na tu narážku jeho právničky, ale tu nikdo nebral vážně. Vlastně se divím, že si sehnal někoho, kdo je ochoten ho zastupovat," přiznala jsem.
"Tohle teď neřeš. Teď je nejdůležitější, aby si zůstala ticho a neupozorňovala na sebe než se vše uklidní," oznámil mi.
"Vážně si myslíš, že dokážu mlčet?" zeptala jsem se ho překvapeně.
"Budeš muset." Teď už nevypadal jako ten Atrhur, který se choval jako pravý opak strážce. Teď jsem pochopila proč je tak uznávaný. Stačil jediný jeho vážný pohled a já ztuhla.
"Co teď? Budu zase v pokoji?" zeptala jsem se ho vážně.
"Ne, budeme trénovat," oznámil mi. "Převleč se a počkej na mě. Do půl hodiny tě vyzvednu. Malý trénink ti prospěje a aspoň se vyhneš dalším problémům."
Jakmile odešel, poslechla jsem a začala se převlíkat. Nebalila jsem si věci na cvičení, protože jsem si myslela, že na ty tři dny mi budou stačit jen džíny, takže jsem si oblíkla starší džíny.
Sotva jsem se, ale natáhla pro mikinu ocitla jsem se v Lissině hlavě.
Její myšlenky byly zmatené, ale jelikož po mně šel k výslechu Christian a teď měla slovo Natálie došlo mi, že Arthurova výpověď už musela proběhnout a díky jejím vzpomínkách jsem zjistila, že za tu chvíli stihla vypovídat i Taša.
"Jak to můžete vědět, slečno Daškovová?" zeptala se jí soudkyně.
"Rose Hathawayová dostane vše co chce, vždycky," zasyčela Natálie.
"Jak si, ale můžete být jistá tím, že lhala soudu?" zopakovala původní otázku.
"Protože mému otci slíbila smrt za to, že se pokusil sám sebe zachránit. Možná to co udělal nebylo správné kvůli tomu, že by to ublížilo Lisse, ale ona by to přežila, zatímco můj otec umírá! Ona ho může zachránit! Ona má tu moc, tak proč jí k tomu nedonutíte!" vykřikla Natálie zoufale a z očích jí vytryskly slzy.
V tu chvíli jí Lissa přes to všechno litovala. Bolelo jí takhle Natálii vidět, přece jenom byly doby, kdy se ty dvě měly rády.
"Uklidněte se, slečno. Bude lepší, když slyšení odsuneme na zítřek," rozhodla nakonec soudkyně.
To všechny překvapilo. Odsunutí soudu? To by znamenalo, že se vrátíme na Akademii o den dýl, což část mě vítala, ale druhá tím byla zklamaná.
"Rose? Otevři," ozvalo se zaklepání na dveře mého pokoje. Alberta. Spolu s Dimitrijem doprovázela mě, Lissu, Christiana i Adriana ke dvoru.
"Ano?" otevřela jsem dveře.
"Arthur mi řekl, že máte mít trénink. Teď je ale zaneprázdněný, takže ho na chvíli zastoupím," oznámila mi.
"Dobře," vyšla jsem za ní na chodbu a zamknula můj pokoj.
Alberta mě vzala do tělocvičny, kterou měli u dvora. Byla menší než ta na Akademii, ale tady nesloužila pro výcvik strážců, ale jen pro udržování jejich kondice, takže to bylo pochopitelné. K mému překvapení mě Alberta neposlala se převlíknout ani nic neřekla proti mému oblečení prostě mě zavedla dovnitř.
Největším překvapením, ale byla osoba převlečená do věcí na cvičení stojící uvnitř.
"Kath?" pousmála jsem se nevěřícně.
"Myslela jsem, že ti nebude vadit, když se k tréninku připojí tvá stará kamarádka," sdělila mi Alberta.
"Navíc ti nesu oblečení," hodila po mě složené tepláky, které předtím ležely na lavičce.
"Dimitrij tě přerazí," zasmála jsem se směrem k Albertě.
"Vážně? Pokud vím strážce Belikov nemá postavení, aby něco mohl namítnout," pronesla vážně.
Možná měla pravdu, Dimitrij byl Lissiným strážcem a měl mě trénovat, ale podle papírů mě měla na starosti Alberta jako strážkyně Akademie, co se týče postavení o rozhodování, kdo víc může rozhodovat o tom, co smím nebo ne měla rozhodovat ona. Nebyla jsem si tím ale vůbec jistá, protože Dimitrij mě měl na starosti na přání Kirové, i když to nebylo podloženo formálně.
"Takže jak začnem?" nadhodila jsem.
"První by ses mohla jít převlíct," poznamenala Katherine.
Poslechla jsem a zamířila do šaten. Rychle jsem si natáhla tepláky a vrátila se do tělocvičny, kde byly už připraveny žíněnky. Kath se protahovala, zatímco Alberta přitáhla jednu figurínu dost podobnou těm na Akademii.
"Přiznej to!" vyhrkla jsem se smíchem, když jsem asi po půlhodinovém tréninku už nejmíň po sté srazila Katherine k zemi. "Jak dlouho si necvičila?"
"Znáš takovou tu věc, které se říká učení? To zapojuješ mozek, a tak... Na trénink už pak nezbývá čas," odsekla.
"Trénink je důležitější," namítla jsem a ustoupila, aby se mohla vyškrábat na nohy.
"Já už nemám povinnosti dhampýrky, Rose. Má rodina po mně chce, abych se chovala jako královská," vydechla a postavila se.
"Lituješ toho někdy?" zeptala jsem se jí na rovinu. Alberta byla zrovna pryč, takže jsme měli čas na rozhovor. "Že jsi musela opustit Akademii."
"Ano. Ne! Já nevím," přiznala nakonec.
"Myslela jsem, že takhle ti to vyhovuje. Chtěla ses vždycky dostat na vejšku, ne?"
"Chtěla, ale když vidím, co dělají všichni ty strážci okolo... Zamilovala jsem si život u dvora, Rose! Se všemi těmi lidmi, téměř bez pravidel, nejsem už na nikoho odkázaná. Ale když se ke mě donesou některé zprávy... vzpomenu si čím jsem mohla být. Nechci být slabá, ale... asi bych už nebyla schopná se vzdát života tady," pousmála se na mě nejistě.
"Nedokážu si představit jiný život než jako strážkyně Lissy, ale chápu to... Jistým způsobem," nelhala jsem. Opravdu jsem to chápala.
Sama bych nejspíš nikdy tenhle život nepřijala, ale ona? Milovala učení a zajímala se o tolik věcí. Já vždy toužila jen po tom, abych mohla chránit ty co miluju, ale ona chtěla i něco víc. To jsem dokázala pochopit.
Možná jsem si to nechtěla připustit, ale ten život by možná nebyl tak špatný, protože bych mohla být s Dimitrijem. Byla to, ale pouhá chvilková představa toho, co bych mohla.
"Tak pokud ji budeš chránit spolu s Belikovem, tak to nemusíš mít strach, ne?" nadhodila.
"Jak myslíš, že s Belikovem?" dělala jsem, že nechápu.
"Tak pokud vím, on se o všechno dokáže postarat. O Lissu určitě... a pokud budeš něco potřebovat ty..." pousmála se.
"Hej!" hodila jsem po ní flašku s vodou.
"Nedělej se! Znám tě dost dlouho a nejsem slepá!" bránila se a odrazila flašku na zem. "Ráno jsem vás viděla!"
"Do toho ti nic není," opáčila jsem. "A když jsme u toho, co tvůj Moroj?"
"Neměň téma! A s Paulem vůbec nic není!" vykřikla.
"Paulem?" usmála jsem se vítězně.
Tohle mi už chybělo. S Katherine jsme se vždycky dokázaly, takhle navzájem vytáčet. Braly jsme to jako sourozeneckou rivalitu. Tvrdě a nemilosrdně, ale zároveň přátelsky.
"Dobře tak to zase není tvoje věc," zavrčela.
"A co místo toho," kývla jsem k žíněnkám, "si sehnat flašku a prodiskutovat to?" navrhla jsem.
"Hele holka, já tě znám, ale sama víš, že to není dobrej nápad," promnula si čelo. "Dobrá, klidně to s tebou proberu, ale když v sobě nebudeš mít alkohol a mimo tréninky. Přece nechceš, aby tě měl Belikov za neposlušnou studentku," uculila se.
"To už přeháníš!" vyhrkla jsem nevěřícně.
"Že já přeháním? Já? Rose, slyšela ses někdy? To ty jsi ta co vždycky, opakuju vždycky, přehání! A uklidni se!" chrlila ze sebe.
Chtěla jsem se začít s ní hádat, ale v tu chvíli se otevřely dveře a v nich se objevil Arthur.
"Ááá..." usmál se. "Alberta se zmínila, že jste se připojila k tréninku, slečno Szelská," usmál se na Katherine. "Rose, jsi Strigoj," kývl na mě. "Katherine, ukaž co v tobě je," hodil po ní můj kůl, který sebral z lavičky.
Vzdálila jsem se od Katherine a napodobila způsob, který používal Dimitrij při mém výcviku, když se mě snažil zmást. Věděla jsem, že vyhraju, ale zároveň jsem zuřila. Chtěla jsem jí nejdřív vrazit než jí úplně smetu.
Obcházela jsem jí a počkala než se na mě vrhla. Jediným pohybem jsem se skrčila a zároveň uhnula. Než jsem to, ale udělala uhodila jsem jí do ramene, za které se teď bolestivě chytila.
"Drž se víc zpátky, Rose," varoval mě Arthur.
Já ho, ale ignorovala. Byla pomalá a příliš dlouho necvičila, snadná kořist. I když po ráně kterou jsem jí vzápětí dala jí začal napomáhat adrenalin.
Znovu se na mě vrhla s kůlem a já jí udeřila do břicha až jí z úst ulítl krátký výkřik bolesti. To jí naštvalo ještě víc. Na tu malou chvíli, kdy jsem se ohlédla po Arthurovi, který řekl něco čemu jsem nerozuměla mě stačila překvapit, i když jsem jí zaznamenala dřív než mě stačila uhodit její ruka nahmatala moje vlasy a zatáhla. To jsem nečekala a vykřikla. Rozzuřeně jsem jí skopla na zem, abych si uvolnila hlavu. Přistála na zemi a já vztekle jí k ní ještě více přirazila už jsem jí chtěla vzít za hlavu a naznačit, že je mrtvá, ale ona se se mnou přetočila a snažila se mezi námi protlačit kůl až k mému srdci. Znovu zapodváděla a zatáhla mě za vlasy, ale já už jsem se nenechala, tak snadno a v tu chvíli jsem využila výhody, že jsem silnější a ruku jí zasáhla tak silně, že mě jsem se na chvíli lekla jestli jsem jí nezlomila, protože se ozval nepřirozený zvuk.
"Mrtvá," oznámila jsem jí, když jsem jí zatlačila předloktím na krk.
Vstala jsem a odstoupila od Katherine, aby se mohla dát dohromady, ale nepřipadalo mi, že by se v následujících minutách chtěla postavit.
"Já tě zabiju!" vykřikla, když se po pár minutách vzpamatovala. "Ty... Tys mi zlomila ruku!" štěkala.
"Nezlomila!" bránila jsem se. "Nemohla jsem ti jí zlomit!"
"Tak proč nedokážu pohnout tím zatraceným zápěstím!" vyhrkla.
Arthur k ní beze slova přistoupil a prohlédl jí ruku. Nelíbilo se mi, když se zamračil.
"Asi máš zlomenou zápěstní kůstku, ale vazy poškozené nejsou," zhodnotil.
"Promiň," vysoukala jsem ze sebe.
"Promiň? To snad nemyslíš vážně! Zlomíš mi ruku a teď říkáš jen promiň?" zakřičela na mě.
"Já to, ale neudělala schválně!" bránila jsem se.
"To říkej někomu jinýmu!"
"Vezmu tě k doktorovi ten ti s ní něco udělá," navrhl Arthur.
"Dobře," souhlasila. "Ale musíme sebou hodit večer je ten večírek, kde nesmím chybět." Vyškrábala se na nohy.
"Nehni se odtud," řekl mi Arthur.
"Jasně," vydechla jsem a sledovala, jak odcházejí.
Sebrala jsem ze země můj kůl se kterým bojovala Katherine než jsem jí zlomila zápěstí a prudce se otočila na figurínu za mnou. Trefila jsem se. Kůl jsem zabodla přímo do umělého srdce.
"Kurva!" vykřikla jsem.

"Rose?" zadívala se na mě Lissa nechápavě, když se objevila u mě v pokoji. Zrovna jsem hodila učebnici biologie, přes celý pokoj a málem jí tak trefila. "Co se děje?"
"Zlomila jsem Katherine ruku," pokrčila jsem rameny jako by nic.
"Já vím, ale o to jsem se už postarala," obdařila mě nevinným úsměvem. "Dokonce jdeš na ten večírek."
"Tos neměla, Liss!" vyhrkla jsem. "Nemáš éter používat a už vůb..."
"To já ne. Použila jsem sice nátlak, ale Arthur i Katherine tě bránili, a to že jdeš na tu oslavu není kvůli mým úžasným schopnostem, ale tvým krásným očím," skočila mi do řeči.
Bylo těžký být stále naštvaná, když se mi snažila zvednout náladu.
"Navíc možná právě kvůli nim ti mám dát tohle." Vytáhla krabici, kterou celou dobu schovávala za zády.
"Co to je?" zamračila jsem se.
"Posílá ti to Dimitrij," vysvětlila.
Rychle jsem krabici popadla a posadila se s ní na postel. Uvnitř byly černé kalhoty, bílá košile a černá bunda - uniforma strážců u dvora. Když jsem si to oblíkla zjistila jsem, že je to přesně moje velikost a taky jsem objevila krátký vzkaz: Snaž se už nic nikomu nelámat. O té tajné návštěvě Viktora si ještě promluvíme. Ani jsem nemusela hádat, kdo to napsal, i kdyby mi Lissa neřekla, kdo krabici poslal poznala bych Dimitrijovo písmo.
Ještě jsem si vyčesala vlasy nahoru, zatímco Lissa se šla převlíct do svých šatů.
Snad poprvé jsem si připadala jako skutečná strážkyně. Už jsem neměla strach z toho, že mě můžou vyloučit, prostě jsem si byla jistá tím, že to neudělají.
Starostlivě jsem pohlédla na hodiny a prudce vydechla. Byl čas.
Byl to večírek královniny nejlepší přítelkyně Priscilly Vodové, takže mi bylo jasné, že mě tam Dimitrij mohl protlačit jen pod zmínkou, že si zasloužím abych znovu pomáhala s Lissinou ochranou.
Jako každý večírek královský to byla jen další snobská předražená akce. Všichni měli společenské šaty a žádná žena neměla šaty kratší, jak po kotníky.
"Rose?" objevila se u mě Katherine.
Měla na sobě šaty bez ramínek s živůtkem a trochu širší sukní než ostatní, ale opravdu jen nepatrně. Byly ušité z růžové látky z tmavším nádechem bordó a přesně v pase byly ozdobeny růžovou stuhou z hedvábí. Horní lem byl zdobený stříbrnými korálky a jen zdůrazňoval její jemný řetízek s přívěškem obrysu koně. Vlastně v tu chvíli jsem si uvědomila, že podobný řetízek jsem měla kdysi taky.
"Ehm... Sorry za tu ruku," ukázala jsem k tmavě modré dlaze, která v kombinaci s šaty vypadala dost zvláštně.
"To nic. Sluší ti to," kývla směrem k mému oblečení strážců. "To už se tě snažej naverbovat, teď?"
Zasmála jsem se. Ani jedný nikdy moc nešlo se omlouvat.
"No... jak vidíš," usmála jsem se.
"Katheri..." objevil se vedle nás Moroj přibližně našeho věku. Měl hnědé vlasy a modro-zelené oči. Byl poměrně dobře stavěný a pohledem Katherine skoro až spaloval, ale pak zaznamenal mě.
Zvědavě jsem si přeměřila pohledem i Katherine a dál už jsem víc hádat nemusela. Právě jsem konečně poznala Paula. Její oči mluvily za všechno a ty jeho prozrazovaly, že mu taky není zrovna lhostejná. Podle mých odhadů, ale ani jeden nebyli schopní udělat první krok.
"Ty musíš být Paul," usmála jsem se na Moroje přátelsky. "Já jsem Rose, Rose Hathawayová."
"Paul Conta," představil se trochu nejistě. "Nejsi ještě trochu mladá na strážkyni?"
"Nejsem strážkyně," poznamenala jsem. "Jen tu tak trochu vypomáhám."
"Rose je tu s Vasilisou Dragomirovou a Ozerou kvůli tomu soudu. Známe se z Akademie, na kterou jsem kdysi chodila," vysvětlila Katherine.
"V tom případě tě rád poznávám," usmál se na mě přátelsky.
"Já tebe taky," opáčila jsem. "Hodně jsem o tobě slyšela." Pohlédla jsem na Kath významně.
"Vážně?" podivil se.
"No Dimitrij už asi musí zuřit, že se nevěnuju povinnostem, takže vás opustím. Dobře se bavte," nadhodila jsem a nenápadně šlápla Katherine na špičku boty. "Vzpamatuj se," zašeptala jsem jí do ucha a zmizela.
K mému překvapení najít Dimitrije bylo těžší než obvykle. Nejmíň stokrát jsem prošla celý sál a stále ho nikde neviděla než se někdo objevil těsně za mnou a promluvil.
"Hledáš někoho?"
"Kdes sakra byl!" vyhrkla jsem a otočila se na něj.
"Celou domu jsem byl u zadních dveří," oznámil mi klidně.
To bylo dobré místo. Byl odtamtud výhled na velkou část sálu, ale zároveň to zachovávalo nenápadnost. Dal se do pohybu a vrátil se na svou pozici, ale tentokrát jsem ho následovala.
"Nechceš mi konečně něco vysvětlit?" pobídl mě.
Stejně jako já se snažil dívat se před sebe a pozorovat okolí, ale na malý zlomek vteřiny se na mě podíval. Poznala jsem, že je stále trochu naštvaný, že jsem mu o své malé návštěvě Viktorovi cely v Rusku nic neřekla.
"Ani ne," zkusila jsem ho odbýt.
"Proč si mi neřekla, že jsi za ním šla?" zeptal se mě klidně.
"Byl by si naštvaný," odpověděla jsem.
"Měl jsem tam jít s tebou," zamumlal.
"Nedovolil by si mi za ním jít. Ne, potom co udělal Lisse," namítla jsem.
"Stejně si mi to, ale měla říct," stál si za svým.
"Byl tam se mnou Arthur, nic bych neudělala. Hlídal mě," snažila jsem se ho trochu uklidnit.
"Na co Viktor u toho soudu narážel?" zeptal se mě se zvýšeným hlasem. "Proč se ta právnička ptala na nás dva?" zašeptal.
"Ví to," vysoukala jsem ze sebe. "Nevím jak, ale ví to, Dimitriji!" vyhrkla jsem.
"Promiňte, že vás ruším, ale něco pro tebe mám, Rose." Ten hlas na mě zapůsobil, jako by mě někdo polil ledovou vodou. Natálie.
"Co tu děláš?" zavrčela jsem.
Klidně si uhladila své černé šaty a podala mi žlutou obálku, kterou svírala pevně v ruce. "To ti posílá táta, prej už budeš vědět," usmála se na mě.
Vyškubla jsem jí obálku z ruky a měla jsem, co dělat abych jí přede všemi v sále nevymlátila duši z těla. Dělalo se mi z ní zle.
"Zmiz," poradila jsem jí.
"Ale no tak, mračení ti nesluší. Budeš mít vrásky," zavtipkovala.
Už jsem se chystala na ní vrhnout, ale Dimitrij mě vzal za paži, a tak mě zastavil.
"Vypadni!" zavrčela jsem.
"Rose, ona ti za to nestojí," Chytil mě Dimitrij i za druhou ruku a udělal se mnou pár kroků blíž ke dveřím.
"Poslechni ho, Rose," usmála se Natálie a otočila se k odchodu.
"Co ti to dala?" zeptal se mě Dimitrij. Odpoutal tím mou pozornost od vzdalující se Natálie a přesměroval jí k obálce, kterou jsem pevně svírala ve své ruce.
Opatrně mě pustil a zase se začal soustředit na celý sál, zatímco já začala otvírat obálku. Roztrhla jsem zalepenou část a nahmatala obsah. Byl to dopis a fotografie.

Šach mat. A co budeš dělat teď, má drahá?
V.D.

Rychle jsem otočila fotografii a zůstala na ní tupě zírat. Byla jsem na ní já i s Dimitrijem. Byla to ta fotka, o které Viktor mluvil. Líbala jsem se na ní s Dimitrijem. A co hůř byla to dokonalá momentka, kde dokonce měl Dimitrij ruku pod lemem mojí skládané sukně. Byla focena z venčí skrze okno kupé, i přesto ale byla fotka dostatečně kvalitní.
"Co se děje, Rose?" zeptal se mě Dimitrij zmateně, když jsem spustila ruku s fotografií i dopisem k tělu.
"Viktor vyhrál," zamumlala jsem nepřítomně.
 

21 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Katherine Szelská / Ryuu Katherine Szelská / Ryuu | Web | 12. února 2012 v 20:08 | Reagovat

Já-to-miluju! tu ruku ti neodpustím :D Jinak do teď nevím jak to bude s tou fotkou dál!!! Nemám na to nervy, asi to z tebe budu muset dostat :D

Nádherný jako vždycky

2 nes nes | 12. února 2012 v 20:15 | Reagovat

Tat nevim kohobych zabila spíš jestli Natálii která tu obálku Rose donesla a nebo Viktora kterej si nechal fotky pořídit,ale jinak pěkný a tet si netroufam ani hádat jak to bude pokračovat. :-)  :-)

3 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 12. února 2012 v 20:23 | Reagovat

ty joooo !!! Ten Viktor je ale hajzzzzllll !!!! ;-)

4 lucyk lucyk | 12. února 2012 v 20:29 | Reagovat

milujuuuuuu :-D

5 LussyNda LussyNda | Web | 12. února 2012 v 20:33 | Reagovat

užasna kapitola :D ale teda takovej useknutej konec? :D :D :D

ale bylo to užasné :-D

6 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 12. února 2012 v 20:42 | Reagovat

[2]: Já bych je zabila oba :D

Jsem zvědavá na Dimitrijovo reakci, hehe :-D

7 Simča Simča | 12. února 2012 v 20:53 | Reagovat

taky jsem zvědavá na tu reakci :D skvela kapitola jak vždy :-)

8 Katka Katka | 12. února 2012 v 21:16 | Reagovat

zlomila ruku ?? :D nechci říkat že jí to patří, jinak Natlii bych zabila !! Mrcha jedna! :D a jsem celá žhavá na dimitrijovu reakci :D moooooooooc se těším na další

9 Neli ♥ Neli ♥ | 12. února 2012 v 21:22 | Reagovat

tak tomuhle se říká zvrat :D Ti 2 jsou chudáci zrovna když jim to začalo vycházet :-) dík za novou kapitolu :-P
PS: udělej nám radost nech Viktora a jeho přehodnou dceru umřít!!!!

10 nes nes | 12. února 2012 v 22:06 | Reagovat

[9]:Sohlasim s tebou Adri by mohla nechat Viktora s Natálii umřít nebo je zabýt. :-D

11 Katherine Szelská / Ryuu Katherine Szelská / Ryuu | Web | 12. února 2012 v 22:10 | Reagovat

Děti moje, Viktor je jen slabej odvar padoucha...jen si počkejte :D

12 LussyNda LussyNda | Web | 12. února 2012 v 22:24 | Reagovat

[11]: no dobře, ale taky by mě potěšilo kdyby se natalii stalo něco hodně hodně ošklivého :D ;-)  :-D

13 nes nes | 12. února 2012 v 22:56 | Reagovat

[11]:No tak to sem zvědavá.

14 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 12. února 2012 v 22:58 | Reagovat

[13]: Katherine jen naráží na to, že bude i hůř. :D Vždycky jste si stěžovali, že málo akce a myslím, že teď pro změnu budou chvíle, kdy budete škemrat za to, aby byla chvíle klidu. :D

15 Lucyk Lucyk | 13. února 2012 v 10:44 | Reagovat

Tak na to se těším !!!!!! :D

16 Kiki ;] Kiki ;] | 13. února 2012 v 12:35 | Reagovat

Skvělá kapitola..! :))
Taky doufám, že Adri nechá Natálii a Viktora umřít..:D
A Dimitriova reakce bude podle mě taky zajímavá...! :D

17 Klára Klára | 13. února 2012 v 14:15 | Reagovat

výborná kapitola :-D

18 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 13. února 2012 v 16:33 | Reagovat

[16]: Tak jinak budete mě ještě prosit, aby Natálie přežila! :D

19 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 13. února 2012 v 16:36 | Reagovat

[18]: a kdy tak bude dalsi kapitolka 8-O  ;-)

20 nes nes | 13. února 2012 v 16:49 | Reagovat

[19]: Jj kdy.

21 lucyk lucyk | 13. února 2012 v 16:50 | Reagovat

vazne si budeme prat aby jsi tu mrchu nezabila ??? proooc :D

22 Elen Elen | 13. února 2012 v 17:04 | Reagovat

No táák adri nenapínej nás a dej nám novou kapitolku prosím !!!!!!!!!!!!!

23 LussyNda LussyNda | Web | 13. února 2012 v 17:12 | Reagovat

další kapitolka by docela bodla :D

24 Kája Kája | 13. února 2012 v 17:18 | Reagovat

skvělá :-D další další pls

25 Misa Misa | 13. února 2012 v 20:17 | Reagovat

Moc pekna kapitola :)) uz any byla dalsi

26 Anéž Anéž | 13. února 2012 v 20:43 | Reagovat

bude hůř .?! si děláš srandu, ne .?!
já už teď bych toho Viktora a jeho dceru zavraždila a ono má bejt hůř...

27 Tery Tery | 13. února 2012 v 22:17 | Reagovat

Nádhera :D :D prosím prosím další kapitolku 8-)  :-)  ;-)

28 Kikina Kikina | 14. února 2012 v 8:53 | Reagovat

Proosim dalsi :)

29 Natishe Natishe | 14. února 2012 v 9:45 | Reagovat

já to žeru!!!!!!!!!! já chci už sakra vědět to tajemství mezi Dimkou a Adrianem! sakra co může Dimitrij Rose asi tajit?

30 Siima Siima | 14. února 2012 v 13:09 | Reagovat

Miluju ! :-) super kapitola, mimochodem me nevadí nejaka ta akce ale radši mám Romantiku :D snd ji bude taky hodně.

31 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 14. února 2012 v 13:24 | Reagovat

[30]: mohla by byt :-D  :-)

32 LussyNda LussyNda | Web | 14. února 2012 v 13:32 | Reagovat

[30]:

[31]:  
taky bych jí uvítala :-)

33 Elen Elen | 14. února 2012 v 15:33 | Reagovat

Adri prosím aspoň řekni kdy bude prosííííííííííííííííííííííííííííííím :-(

34 lucyk lucyk | 14. února 2012 v 16:34 | Reagovat

nebo co v ní bude :-(

35 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 14. února 2012 v 17:04 | Reagovat

[30]: Romantiku? S určitostí můžu říct, že následujících cca 12 kapitol žádná romantika moc nebude. Spíš naopak brzo začnou lítat blesky.

36 LussyNda LussyNda | Web | 14. února 2012 v 17:08 | Reagovat

[35]: nemohla by si nam sem dat další kapitolku a nebo nějakej uryvek  když už :D

37 Klára Klára | 14. února 2012 v 17:48 | Reagovat

ty jooo :D já bych brala tu romantiku ale teším se i na akci jo :D nechceš nám dát úryvek ?? nebo info o další ?

38 Anéž Anéž | E-mail | Web | 14. února 2012 v 17:58 | Reagovat

jasně .! (já radši teda tu kapitolu) :D

39 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 14. února 2012 v 18:28 | Reagovat

Brala bych další kapitolu, už se nemůžu dočkat ;-)  :D

40 Elen Elen | 14. února 2012 v 18:54 | Reagovat

řekni nám kdy nám sem dáš další prosíím

41 El El | 14. února 2012 v 19:38 | Reagovat

Je to úžasný!!! Ten poslední odstavec!!!!!!! Wow!!! Ty jejich dialogy jsou fakt nej... A ten konec byl vážně infarktní....
Dala bys nám sem prosím další???? :-D

42 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 14. února 2012 v 23:42 | Reagovat

Kapitola možná zítra, ale jenom možná. Teď toho mám ve škole nějak moc poslední dobou :/

43 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 15. února 2012 v 15:09 | Reagovat

prosim uz dneska prosim :-D

44 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 15. února 2012 v 19:31 | Reagovat

Prosím, bude dnes kapitola?

45 lucia-night lucia-night | Web | 15. února 2012 v 19:45 | Reagovat

velmi by som sa tešila kebyže sem dáš novú kapitolu. Som zvedavá ako to bude pokračovať s tými fotkami :-?  :-)

46 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 15. února 2012 v 20:32 | Reagovat

[45]: Až se pozbírám. Je mi trochu blbě a zítra musím do školy.

47 lucia-night lucia-night | Web | 15. února 2012 v 22:39 | Reagovat

dúfam že ti bude čo najskor dobre :-)

48 Elen Elen | 16. února 2012 v 18:02 | Reagovat

Já taky ať se przy uzdravíííííš

49 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 16. února 2012 v 20:14 | Reagovat

Už je mi líp, ale mohlo by být i líp.

50 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 16. února 2012 v 20:22 | Reagovat

a kdy bude nova kapitolka? :-)

51 nes nes | 16. února 2012 v 20:39 | Reagovat

[49]:To je dobře že ti je líp já už ležim od pondělka.

52 Anéž Anéž | 16. února 2012 v 21:37 | Reagovat

prosím..novou kapitolu

53 Mags Mags | 16. února 2012 v 21:45 | Reagovat

Taky moc prosím.....

54 Simča Simča | 16. února 2012 v 21:48 | Reagovat

Prosím :-(

55 LussyNda LussyNda | Web | 16. února 2012 v 21:49 | Reagovat

taky prosim o novou kapitolku :-)

56 nes nes | 16. února 2012 v 22:08 | Reagovat

Jo taky prosim.

57 lucia-night lucia-night | Web | 16. února 2012 v 22:19 | Reagovat

tiež by som nebola proti kebyže sem dáš ďalšiu kapitolu :-)  :-D

58 Sára Sára | 17. února 2012 v 6:46 | Reagovat

Souhlasím prosím

59 Sára Sára | 17. února 2012 v 15:24 | Reagovat

Adrianko moooooooooooooccccccííííííííííííínky prosíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím dej ještě dens novou kapitolkuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

60 Anéž Anéž | E-mail | Web | 17. února 2012 v 16:57 | Reagovat

prosím...:D

61 nes nes | 17. února 2012 v 18:29 | Reagovat

Prosím další kapču. :-)  :-)  :-)

62 Jill Jill | 17. února 2012 v 20:56 | Reagovat

Katherine je dokonalá :D a Paul Conta :D :D tim jsi to zabila! :D Adrio!! ses strasna potvora! zase to takhle ukoncit!!! :D

63 Jill Jill | 17. února 2012 v 21:01 | Reagovat

lidi co jee? za mych casu to tu komenty jen hyrilo, a dneska nic? si ze me delate srandu ne? to uz adriina povidka nikomu nestoji za to, aby ji okomentoval a aby ji hlavne povzbudil?

64 Jill Jill | 17. února 2012 v 21:03 | Reagovat

Adrio ja mam abstak!!! zamilovala jsem se do tvy povidky a naucila jsi me mluvit sproste!! potrebuju odskodny!!!

65 Jill Jill | 17. února 2012 v 21:04 | Reagovat

[64]: ALE HNEEED!!

66 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 17. února 2012 v 21:17 | Reagovat

[63]: Ale notak. Vždyť tu komentáře jsou a přibývají každý den. Přeci tu zase nebudeme lámat rekordy

67 Jill Jill | 17. února 2012 v 21:40 | Reagovat

[66]:jak dlouho chodis na tento blog?

68 THe THe | 17. února 2012 v 22:18 | Reagovat

zdá sa mi to, alebo tu cítim nekalé úmysly? žeby sa tu niekto chystal spamovať?? :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

69 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 17. února 2012 v 22:31 | Reagovat

[67]: Cca od září

70 Jill Jill | 17. února 2012 v 22:39 | Reagovat

[68]: zadne umysly....jen se ptam

[69]: v tom pripade jsi asi nezazila, jak to tu chodilo asi pred rokem... tehdy tu byl skvelej kolektiv (nerikam, ze ted neni, jen jsem jeste vsechny nepoznala), a kazdej vecer jsme dali treba 200-250 komentu...platilo tu "pravidlo sta"...jenze od ty doby se to tu hooodne zmenilo...nakou dobu jsem tu nebyla, a je to tu uuuuplne jiny, nez driv...asi budu muset obnovit stary tradice :)

71 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 17. února 2012 v 22:46 | Reagovat

[70]: myslíš to jetý pravidlo, kdy za sto komentářů do 24 hodin jsem musela stihnout napsat celou kapitolu? pššt!!!! to jim ani neříkej!

72 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 17. února 2012 v 22:48 | Reagovat

[71]: Tak takový pravidlo se mi líbí a myslim, že ostatní by se taky připojily :-)

73 Jill Jill | 17. února 2012 v 22:50 | Reagovat

[71]: presne tohle pravidlo...a ticho bud!! snazim se je nalakat...ja mam abstak a mam chut poznavat novy lidi!! Novy nazory! je to ciste ze sobeckejch duvodu!

74 Jill Jill | 17. února 2012 v 22:51 | Reagovat

Vidis Adrio? vzrusta v nich zajem :D

75 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 17. února 2012 v 22:53 | Reagovat

[73]: Ale dlouho si tu nebyla teď platí i pravidlo kvóra a kapitoly jsou čtyřikrát až osmkrát delší než tehdy!

76 Jill Jill | 17. února 2012 v 22:59 | Reagovat

[72]:tááááákže (Adrio opravuj, jestli se pletu), pravidlo 100 je celkem jednoduche pravidlo o třech bodech:
1)komentuj k tematu
2)muzes komentovat maximalne 2x po sobe, pak te musi nekdo prolozit
3)dejte 100 komentaru do pulnoci
pokud se tohle splni, tak Adria obratem hodi dalsi kapitolu...pokud ne, zverejni ji, az na to ma naladu... Je to jednoduche pravidlo, ktere jsme spolecne s ryuu zavedly, kdyz jsme prahly po dalsi kapitole...vlastne to adria tehdy jen ze srandy placla, a my se toho ujaly, a tak to cely vzniklo...docela me pak mrzelo, kdyz jsem se dozvedela, ze se tady kvuli tomu vedly spory...

77 Jill Jill | 17. února 2012 v 23:00 | Reagovat

[75]:ticho tam! po konzultaci s TEBOU Adrio jsi mi dovolilo to opet zavest, na MOJE riziko...nemyslim, ze to bylo spatny pravidlo, jen ze se trochu zvrtlo...

78 nes nes | 17. února 2012 v 23:06 | Reagovat

Kdy bude další lkapča?

79 Ája Ája | Web | 17. února 2012 v 23:06 | Reagovat

[76]: to je super pravidlo. Plně s ním souhlasím! :-D  :-)

80 Jill Jill | 17. února 2012 v 23:08 | Reagovat

[78]: joooo holka...to si jeste pockame...pokud Adriu nejakym zazrakem nepresvedcime, ze jsme napjati ctenari :D

81 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 17. února 2012 v 23:09 | Reagovat

[77]: Tak ho předělej nejsem schopná napsat jednu kapitolu denně! A už vůbec když jsem teď na gymplu a jedna kapitola má minimálně 4 A4 a většinou víc.

82 Jill Jill | 17. února 2012 v 23:10 | Reagovat

[79]: dekuju :) myslim, ze adria si zaslouzi vedet, ze ji podporujeme i znat nase nazory na povidky, a hlavne vedet, ze na jeji blog chodi spousta super lidi :)

83 Jill Jill | 17. února 2012 v 23:12 | Reagovat

[81]: Ale no taaak...ok...trochu ho upravime, aby Adria mela cas psat a nemusela se tak stresovat...

84 Ája Ája | Web | 17. února 2012 v 23:12 | Reagovat

[82]: to jo, ne moc lidí má totiž takový talent na psaní :)

85 Jill Jill | 17. února 2012 v 23:16 | Reagovat

[84]: moje slova :) uz po dvou komentech se mi libis :D

86 Ája Ája | Web | 17. února 2012 v 23:17 | Reagovat

[85]: to sem ráda :-D  ;-)

87 Jill Jill | 17. února 2012 v 23:20 | Reagovat

:D :D a co zbytek? jdete do toho s nama? A nemyslete si, ze nevim, ze tu je minimalne 10 lidi...jen se nikdo neozyva...

88 LussyNda LussyNda | Web | 17. února 2012 v 23:27 | Reagovat

[87]: myslím, že to není zase tak špatnej napad :-)

89 Jill Jill | 17. února 2012 v 23:32 | Reagovat

[88]:dekuju :) jsem rada, ze jsou lidi, kteri to pochopili, a kteri jsou ochotni do toho jit...navic diky tomu jsem poznala spoustu čupr človičků :D

90 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 17. února 2012 v 23:45 | Reagovat

[89]: Já jsem taky pro. Ale asi by se to pravidlo mělo opravdu trochu upravit ;-)

91 Jill Jill | 17. února 2012 v 23:48 | Reagovat

Lidicky musim jit...piste komentare, protoze myslim, ze ta povidka nam za to stoji, no ne?

92 Ája Ája | Web | 17. února 2012 v 23:53 | Reagovat

[91]: to jo, mám totiž v hlavě tolik otazníků ohledně katherin, viktora, dimitrije, rose (a ostatních) až to není možný :-D  :-D

93 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 18. února 2012 v 0:03 | Reagovat

Lidi můžete prosím přestat s masáží mého ega? :D Vážně je to faj, ale jsem z toho naměkko a to není normální!

94 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 18. února 2012 v 0:05 | Reagovat

[93]: Nemůžeme přestat, to bys nás musela zabavit něčim jinym, třeba další kapitolou :D  :D  :D

95 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 18. února 2012 v 0:06 | Reagovat

[93]: A fakt píšeš úžasně

96 LussyNda LussyNda | Web | 18. února 2012 v 0:17 | Reagovat

[94]: jo to to je docela dobrej napad kapitolka by docela bodla :-)

a připojuju se :-) vážně tvoje příběhy jsou jedny z nejlepších co jsem kdy četla :-)

97 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 18. února 2012 v 0:27 | Reagovat

[96]: Zítra vám přidám kapitolu slibuju, ale teď stačí jsem utahaná a hodlám tak do dvanácti hodin spát.

98 Jill Jill | 18. února 2012 v 7:50 | Reagovat

[97]: Dekujeme :) prej masaz myho ega :D rikame jen to, co si myslime ;)

99 Elen Elen | 18. února 2012 v 8:31 | Reagovat

Dekujii

100 LussyNda LussyNda | Web | 18. února 2012 v 8:51 | Reagovat

jo když je to pravda tak proč to neříct nahlas :-)

101 El El | 18. února 2012 v 11:55 | Reagovat

[97]: Děkujeme!!! :-D

102 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 18. února 2012 v 18:28 | Reagovat

A vkolik tak nějak bude kapča?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama