10. kapitola - Plameny všeho druhu

29. února 2012 v 20:45 | Adria Morgan Night |  Vzplanutí (Flare)

10. kapitola - Plameny všeho druhu

"Liss jdi nahoru za Adrianem. Hned příjdu," řekla jsem směrem k Lisse.
Poznala, že se něco děje, takže radši ani nic nenamítala a poslechla mě.
"Myslela jsem, že jsem řekla dost jasně, že s tebou nechci mluvit," procedila jsem skrze zaťaté zuby.
Na malou chvíli jsem zaznamenala jeho bolest v očích, ale hned zmizela. "Ať se ti to ale líbí nebo ne, stále tě mám na starosti. Máš stále povinné tresty, na to nezapomínej," pronesl ledovým tónem.
Trhla jsem sebou, když označil naše tréninky jako tresty. Bolelo to. Tréninky s ním jsem vždycky měla ráda a teď měly být pro mě trestem?
"Dobře. Odpoledne se na svůj trénink dostavím. Stačí?" pohlédla jsem mu do očí drze.
"Přijď včas," varoval mě.
"Dimitriji," zastavila jsem ho nejistě.
"Ano?" pohlédl na mě překvapeně.
Já sice toho v noci moc nenaspala a opila se, ale jeho obličej mi prozradil, že sám spal jen chvíli. Zajímalo mě, jestli to bylo mnou nebo jen měl moc práce. Teď ale na mě znovu hleděl a já cítila, jak se mi z toho jediného pohybu zastavuje srdce.
"To je jedno," zavrtěla jsem hlavou.

"Moje hlava," zavrčela jsem. "To jen ty mě můžeš týrat tím, že chceš v o víkendu do knihovny," obvinila jsem Lissu.
"Já budu muset zase trčet na pokoji až budeš mít trénink, takže to zní fér," namítla.
"No když jsme u toho trénink mi začíná za hodinu." Pohlédla jsem na hodiny.
"Pohádala ses s Dimitrijem," konstatovala.
"Lhal mi," opáčila jsem.
"Dala jsi mu šanci, aby se bránil nebo si jen křičela?" usmála se na mě se zvědavostí v očích.
Měla pravdu.
"Nech ho to aspoň vysvětlit. Ať už se stalo cokoliv," poradila mi.
"Možná za pár dní, ale teď ne," opáčila jsem. Na to jsem až příliš zuřila. Chtěla jsem slyšet nějaké vysvětlení, ale ne teď. Možná to bylo tím, že jsem byla naštvaná, ale možná i tím, že jsem se cítila provinile kvůli tomu, že při hraní flašky jsem líbala Adriana. Nechtěla jsem se cítit ještě hůř. Nemohla jsem. Teď jsem měla hlídat Lissu, nemohla jsem se rozptylovat, řešením mých komplikovaných vztahů.
"Víš co, pojď," pobídla mě a vstala. "Zvedneme ti náladu."
"Zajímalo by mě, jak to chceš za hodinu zvládnout," poznamenala jsem a šla za ní.
K mému překvapení mě vzala k chatce. To mě moc nepovzbudilo, protože jsem tam měla mít trénink. Po dobu terénních cvičení byla tělocvična víc využívána kvůli tomu, že lidi o ročník níž měli něco jako hodiny tréninku navíc, takže jsme s Dimitrijem měli trénovat venku.
Lissa vytáhla klíč od chatky, který byl zastrčený pod rohožkou a odemkla. Byla jsem překvapená, když za náma znovu zamkla a posadila se se mnou na postel.
"Zavři oči," pobídla mě s mírným úsměvem.
Poslechla jsem jí a nechala jí, aby mě vzala za ruce. Ani jsem neměla ponětí, co chce dělat.
"Soustřeď se na moje myšlenky a poslouchej mě," promlouvala ke mně jemně.
Vyprázdnila jsem si hlavu, jak nejlépe jsem dokázala a snažila se nahmatat její myšlenky. Sama mě k sobě vtáhla, ale v její hlavě jsem viděla jen černou prázdnotu.
"A teď se dívej," pousmála se.
Hlavou mi nejdříve začínali přelétat nestabilní obrazy, ale po pár minutách se ustálily a vytvořily jedinou vzpomínku.
"Liss! Já jsem tady!" smála jsem se na ní.
Byla to vzpomínka z doby, kdy nám bylo přibližně devět let. Tenkrát jsem měla o něco delší vlasy a vypadala jsem vážně jako pouštní malá princezna. Bývala jsem opálenější, i když mé vlasy byly o trochu světlejší.
"Rose!" vykřikla se smíchem. "Víš co nám říkala moje maminka o tom běhání venku, když svítí tolik slunce!" zamračila se na mě.
Vše jsem pozorovala z Lissina úhlu, takže jsem neviděla, jak přesně vypadala, ale cítila jsem, jak trochu zvrásnila čelo.
"Ale v noci se nemůžeme být sami na zahradě," opáčila jsem a rozeběhla jsem se k ní. Jemně jsem do ní strčila a povalila jí na zem. Obě jsme skončily se smíchem vedle sebe.
"Děkuju, že jsi mě nenechala na Akademii samotnou," pohlédla jsem Lisse do očí.
"Nejlepší kamarádky na život a na smrt, ne?" použila mou větu. "Maminka by jim nedovolila, aby si zůstala celé dva měsíce sama," ujistila mě.
"Mám ráda tvou mamku. Ale Andree je srab," poznamenala jsem.
"Vasiliso! Rosemarie!" ozval se hlas Lissina otce z domu.
"Máme průšvih," zasmála jsem se.
Obraz se změnil a já uviděla sama sebe stát u zrcadla těsně před tím než jsme v Baje šli všichni do baru. V tu chvíli mi teprve došlo, jak silnou a krásnou mě vidí ona. Pro ní jsem nebyla jen kamarádka, ale spíš něco jako starší sestra. Vždycky jsem jí chránila a ona to věděla. Cítila jsem jak mi v tu chvíli záviděla, že nejsem plochá jako ona a trochu mě to pobavilo. Ano, měla jsem postavu, o které si Morojky mohli nechat jen zdát, ale ona na rozdíl ode mě byla krásná úplně jiným způsobem. Ona vždy působila jako křehká květina, ale já na všechny působila jako plamen ohně, krásný ale zároveň i nebezpečný.
Její myšlenky jí stále připomínaly, že jí něco zatajuji, takže když jsme sešly schody dolu, kde už čekali ostatní sledovala pečlivě každé mé gesto i pohyb.
A pak se objevil Dimitrij. Sledovala jak stál blízko u mě a nepatrně si mě prohlížel. Mé oči se rozšířily a sledovaly jeho rysy ve tváři. Upoutal jí můj pohled, jako by jí to trochu začalo dávat smysl, ale vše se změnilo, když její pozornost na sebe upoutal Christian.
Cítila jsem její lásku. Cítila jsem, jak se jí tělem rozjel elektrický výboj, když se letmě dotknul její tváře. Dokonce jsem to s ní na pár vteřin vnímala úplně jejíma očima.
A vše se znovu změnilo a já seděla na posteli v Adrianově pokoji a se všemi hrála flašku. Líbala jsem Adriana, když na mě padl úkol někoho políbit. Smála jsem se a vykřikovala poznámky, ale moje aura... byla tmavá a nevýrazná, jako by dokonale zaznamenávala všechnu mou bolest.
Já ti, ale chtěla zvednout náladu, zaslechla jsem v hlavě Lissin hlas.
Všechny vzpomínky se přetvořily v jedinou mozaiku. Hlavou mi prolítly všechny nejhezčí Lissiny vzpomínky, ve kterých jsem byla součástí. Vánoce s její rodinou, momenty z dob, kdy jsme byly ještě malé děti, jak jsme se smály, dokonce i jak jsem jí utěšovala, když jí ovládla temnota éteru.
Opatrně ze mě stáhla ruce a usmála se. "Už se cíítíš líp?" zeptala se nejistě.
"Děkuju," oplatila jsem jí úsměv a obejmula ji.
"Pouto je sice jednosměrné, ale poznám, když jsi smutná," poznamenala. "Znám tě až příliš dlouho. Vždycky jsi tu byla pro mě jen chci, aby si věděla, že i já jsem tu pro tebe."
"Já vím," ujistila jsem jí. "Tak je na čase, abych tě odvedla zpátky do kampusu," vyskočila jsem na nohy.
"To není třeba," zakroutila hlavou. "Počkám na tebe tady. Věci tu máš a radši se budu z okna dívat na tvůj trénink než být v pokoji."
"No když se tu budeš tak nudit, nechceš mi napsat úkol z biologie?" vytáhla jsem z batohu sešit a podala jí ho.
Zamračila se, ale nakonec se její výraz změnil v úsměv. "Co mám s tebou dělat?"
"Máš to u mě," slíbila jsem.
"Dimitrij už je venku," kývla směrem k oknu. "Buď milá. Miluje tě. Dej mu šanci to vysvětlit."
Radši jsem to ani nekomentovala. Rychle jsem se převlíkla a šla ven.
"Rose?" pohlédl na mě Dimitrij překvapeně, když jsem vylezla z chatky.
"S Lissou jsme se učily," vysvětlila jsem neutrálním tónem. Byla to lež, ale momentálně mě to netrápilo.
Přešel k stěně chatky a podal mi tyč a šátek. Venku byla tma, takže jediným zdrojem světla bylo světlo vycházející z chatek a lampa, která byla na stěně chaty, ale tím veškeré zdroje světla končily.
"To děláš naschvál," zavrčela jsem.
Zatvářil se nechápavě. "Co dělám naschvál?"
"Nic," zavrčela jsem a nechala si zavázat oči.
Ještě jsem si pamatovala, jak naposledy zamávalo mým sebeovládáním, když jsme trénovali s tyčemi a já měla zavázané oči. Horší teď, ale bylo, že jsme byli v terénu, takže jsem musela dávat pozor kam šlapu.
"Zkus si znovu zvyknout na tu tyč," pobídl mě.
Udělala jsem pár výpadů, ale potom si znovu stoupnul za mě a správně mi posunul ruce na tyči, abych jí držela, tak jak mám. Pohnul tyčí a beze slova mi ukázal, jak správně udělat výpad, o který jsem se snažila.
"Máš být zpevněná, ale ty jsi ztuhlá. Trochu se uvolni, jinak to nepůjde," nabádal mě.
To se mu dobře řeklo. On se nesnažil zůstat naštvaný a udržovat si na paměti, že se musí ovládat. Pravdou, ale bylo, že já si v tuhle chvíli úplně nebyla jistá proč zuřím.
Zrychlil mé pohyby a já se snažila dávat pozor, abych vnímala tyč, ale namísto toho jsem dokázala vnímat jen jeho ruce i tělo. Cítila jsem každou jeho částečku.
"Teď sama," odstoupil ode mě.
Po hodině jsem byla z toho máchání tyčí naprosto mrtvá. Dimitrij po mě chtěl jen, abych se snažila vnímat zvuky okolí i tyče. Jeho oznámení, že už na raním tréninku budu muset být schopná se ubránit druhé tyči mi taky zrovna nepomáhalo.
"Pro dnešek končíme," oznámil mi nakonec.
"Konečně!" vyhrkla jsem udýchaně a stáhla si z očí šátek. K mému překvapení bylo už docela světlo.
"A Rose," zastavil mě, když jsem zamířila ke dveřím chatky.
"Ano?" otočila jsem se, co nejmíň ochotně jsem dokázala.
"Mýlíš se," řekl a zamířil pryč. "Nestanu se Tašiným osobním strážcem. Mým pověřením bude chránit Christiana a jeho rodinu, takže i ji dokud se neodloučí. Klidně se vztekej, ale Christian byl nejlepší volbou, protože když budu chránit jeho uvidíme se, kdykoli se on uvidí s Lissou. Chtěl jsem ti to říct až bude ta žádost schválena radou, ale to je teď už stejně jedno." Stál ke mě zády, takže jsem mu neviděla do tváře.
Dal se znovu do pohybu a zmizel ve tmě dřív než jsem to stačila vstřebat.
Ještě asi pět minut jsem zůstala stát a tupě zírat před sebe než jsem se šla převléknout a vyzvednout Lissu. Byla jsem úplně mimo. Hlavou mi proudilo tisíc myšlenek a otázek.
"Rose? Jsi v pořádku?" zeptala se mě Lissa po chvíli.
"Co? Něco si říkala?" trhla jsem sebou.
"Vysvětlovala jsem ti ten úkol," oznámila mi.
"Aha... Promiň," vydechla jsem a naházela svoje věci na cvičení zpět do skříně, která byla v chatce. Bylo lepší je tam nechat než je sebou tahat každý den terénního cvičení.
"Zítra ráno jdeme do kostela, takže nezapomeň vstát," připomněla mi, když jsme vešly do jídelny, abychom si dali večeři.
"Nemohla by sis jednou v neděli dát pauzu?" zkusila jsem to. Nijak mě nelákala představa, že budu muset brzo vstávat. Radši bych spala, co nejdýl, abych později byla schopná přežít můj trénink s Dimitrijem a hlídání Lissy.
"To přežiješ," opáčila.
"Nese se večeře," postavil přede mě a Lissu na stůl Adrian tři krabice s pizzou. "Děkovat můžete až to sníte."
"To ti dovolili? Vždyť pravidla říka..." začala jsem.
"Stačilo se zmínit, že jestli s tím má někdo problém, můžu zavolat své milované pra tetě," obdařil mě uličnickým úsměvem.
"Já tě miluju!" zavtipkovala jsem a rychle mu sebrala jednu krabici.
"Stále nemůžu uvěřit, že ti to stále prochází," zakroutil Christian nevěřícně hlavou. "Včera soukromá chlastačka u tebe na pokoji a dnes pizza."
"Já taky ne, ale je to fajn," přiznal Adrian.
"Co to bude zítra? Soukromý ohňostroj?" Christian si tělal srandu, ale zdá se, že Adrian ne.
"To zní dobře. Ovládáš oheň, ne? Rozumíš si i s pyrotechnikou?" rozzářili se mu oči.
Protočila jsem oči v sloup. Otevřela jsem krabici a zakousla se do kousku pizzy. "Asi sním." vydechla jsem. Pizzu jsem zbožňovala a tahle byla výborná.
"Myslel jsem, že to bude dobrá změna mít pro jednou něco poživatelnýho," poznamenal Adrian a posadil se vedle mě.
"Jaký to má háček?" probodla jsem ho pohledem a rychle se zakousla do dalšího kousku pizzy.
"To nemůžu být jednou bez důvodně milej?" pousmál se.
"Ne, když si střízlivej," utahovala jsem si z něj.
"Dobře. Chtěl jsem vám nejdřív zvednout náladu, protože v pátek přiletí Taťána navštívit Akademii," přiznal a zazubil se.
"Nebyla tu už loni?" zavrčela jsem otráveně.
"Každý rok navštěvuje všechny Akademie," připomněla mi Lissa.
"Ale já už doufala, že nás může letos vynechat, když jsme byli všichni v Rusku v její chatě," utrousila jsem otráveně.
"Takže už nechceš tu pizzu?" pousmála se Lissa.
"To jsem neřekla. Ani Taťána mi nezkazí dost chuť na to, abych odmítla kus pizzy," zasmála jsem se. Nehodlala jsem se kvůli té správě vzdát mého oblíbeného jídla. Milovala jsem pizzu a ani Taťána mi nemohla dostatečně zkazit chuť.
"A colu můžeš taky?" zeptal se mě Adrian a podal mi plechovku.
"Nevím, jak to děláš, ale pokud mi čteš myšlenky, teď mi to nevadí." Byl to vtip, ale stejně mě na chvíli zamrazilo z představy, že by mi mohl vážně číst myšlenky.
"Jsi v pohodě, malá dhampýrko?" zeptal se mě Adrian, když jsem nějakou dobu jen mlčela a pozorovala celou jídelnu.
Všichni se stále smáli a byli šťastní, ale já se na rozdíl od nich cítila prázdná. Stále mě trápilo, co mi řekl Dimitrij. Vyčítala jsem si to. Na druhou stranu mi, ale zároveň moje hrdost zabraňovala se za rozběhnout a jít ho hledat. Kdyby mi to řekl sám nemusela bych se to dozvědět až od mé matky, což mi dávalo důvod být stále naštvaná. Slíbil mi, že už mi nebude lhát a nic tajit. A on to porušil. Porušil náš slib. Nevěděla jsem, jestli budu schopná se před něj postavit, a to mě děsilo víc než cokoliv.
"Jo vlastně ti mám vzkázat, že po zítří se mi dva ulejváme z odpolední výuky," usmál se Adrian na Lissu.
"Jak to?" zamračila se.
"Vzkazuje nám to ta profesorka, který děláme pokusný králíky kvůli éteru," pokrčil rameny a utrhl si kousek pizzy. "Prý nám chce ukázat pár knih, co našla v zdejší knihovně."
"Takže pozítří se odpoledně flákáme mimo vyučování kvůli knížkám?" zeptala jsem se ho nevěřícně. Nebyla jsem si zas tak jistá, jestli to mám oslavovat nebo začít hystericky křičet.
"Tak to aspoň řekla," přiznal.
"No aspoň mě kvůli tomu bude muset Dimitrij omluvit z odpoledního tréninku pokud se to protáhne," poznamenala jsem. Aspoň jsem se vyhnula Dimitrijovi, i když jsem si nebyla zrovna jistá tím, jak přežít dopolední trénink, aniž by jsme začali mluvit o tom, co se stalo.
"Třeba něco profes..." začal Christian, ale dál už jsem ho neslyšela, protože mě zaujala hádka mezi studenty nižšího stupně jen pár stolů od nás.
Viděla jsem dívku, s kterou jsem mluvila na Adrianově staré Akademii, když jsme letěli do Ruska. Jill Mastranová. Něco se ale stalo, protože stála před jinou postavou a vypadalo to, jako by se ji snažila bránit před jiným klukem, který byl z nějakého z vyšších ročníků.
Vstala jsem a zamířila k jejich stolu. V místnosti zrovna nebyl žádný dozor, takže jsem chtěla zajistit, aby se nic nestrhlo. Nechápala jsem, kam všichni strážci během poslední hodiny zmizli, ale nechtěla jsem čekat na to, až někdo nějakého zavolá.
"Nech ho bít! Víš, že tady magii používat nesmíme!" vykřikla na staršího spolužáka Jill.
Tmavovlasý kluk v ruce líně cvakal zapalovačem. Věděla jsem, že plamen je větší než obvykle, kvůli tomu, že ovládal oheň. To bylo zlé. Bylo přísně zakázáno používat magii na jiné Moroje nebo dhampýry. Teprve v tu chvíli mi došlo, že dívka za Jill je dhampýrka.
"No tak, Mastranová! Ta kráva mi neměla vrazit. Nepleť se do toho!" vyštěkl na Jill.
"Nedovolím, aby si jí znovu popálil," vyhrkla nejistě. Bála se měla strach, ale v jídelně bylo jen pár lidí a všichni konflikt mladších ročníků ignorovali.
"To by stačilo!" vložila jsem se do toho.
"Kdo si myslíš, že jseš? Myslíš si, že jen kvůli tomu, že jsi o rok starší a jsi dhampýrka tě poslechnu?" ohradil se Moroj.
"Ne. Myslím si, že jen nejsi dost hloupý na to, aby si na tu dívku zaútočil, protože pak tě to bude hodně bolet. A je mi jedno, že si mladší," procedila jsem skrz zuby. Nesnášela jsem Moroje, co si mysleli, že jsou něčím víc než dhampýři. A ještě víc jsem nesnášela ty, co si dovolovali na slabší.
"Jsem královský nemůžeš mě napadnout. Neprošlo by ti to," odsekl.
"Tak už dost!" vyštěkla jsem a chystala jsem se na něj vrhnout.
Jeho zapalovač znovu cvakl a vylítl z něj proud ohně, který vyšlehl proti mě. Už jsem očekávala, že se oheň dotkne mé kůže, ale z ničeho nic plamen změnil směr a zasáhl stěnu.
"Nevyskakuj si Drozdove," varoval ho Christian, který se objevil vedle mě. "Nechtěj, aby ti ublížil vlastní živel."
Tmavovlasý Moroj se zatvářil vystrašeně a couvl před Christianovým tvrdým pohledem. Měl z něj strach. Věděla jsem, že to je kvůli Christianově pověsti a tomu co se stalo jeho rodičům, ale v tuhle chvíli to bylo výhodné. Stále bylo dost lidí co z Christiana mělo velký respekt. No nikdo se neodvážil poštvat proti sobě někoho o kom si myslel, že se z něj brzy bude Strigoj.
"Zmiz," poradila jsem Drozdovi.
"Radši jí poslechni Alexi," špitla Jill po chvíli ticha.
Alex Drozdov se ještě rozhlédl, a co nejrychleji zmizel.
"V pořádku?" pohlédla jsem na stále trochu vystrašenou Jill.
Zmohla se jen na přikývnutí a pohlédla na asi stejně starou dhampýrku za sebou. "Jsi v pořádku Kristin?" zeptala se starostlivě.
"Jsem v pořádku," špitla dhampýrka.
"Jill, máte s Kristin rády pizzu," pousmála jsem se na ní přátelsky.
"Jasně," vyhrkla rychle.
"Tak co kdyby jste se posadili k našemu stolu a daly si kousek?" ukázala jsem ke stolu, kde seděl Adrian s Lissou, kteří to celé zmateně sledovali.
"Já nevím," vydechla výmluvně. "Aimee už na nás čeká," kývla k své Morojské spolužačce.
"Máme dost pizzy i pro Aimee," ujistil jí Christian přátelsky.
Jill zrudla, když se neubránila pohledu na Christiana. Vypadala že je v rozpacích, ale i přesto nakonec přikývla a zamávala na svojí kamarádku.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ryuu Ryuu | Web | 29. února 2012 v 20:58 | Reagovat

Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :D (dementní koment)

2 Já :) Já :) | 29. února 2012 v 20:58 | Reagovat

Těšim se až si to přečtu!

3 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 29. února 2012 v 21:02 | Reagovat

Super...Jsem zvědavá jak se to mezi D a R urovná :D  :D

4 Klarisa Klarisa | 29. února 2012 v 21:13 | Reagovat

Super, už se nemůžu dočkat na další :-)  :-D

5 LussyNda LussyNda | Web | 29. února 2012 v 21:22 | Reagovat

uskvěla kapitolka :-)

6 nes nes | 29. února 2012 v 21:35 | Reagovat

No tak tahle kapitola byla celkem zajímavá sem zvědavá jestli se nějak víc do děje zamotá Jill no uvidíme a už se těšim na další kapitolku.

7 Katka Katka | 29. února 2012 v 21:37 | Reagovat

Pekna kapitola.:-) chudák dimitrij..

8 Hayley Hayley | Web | 29. února 2012 v 21:39 | Reagovat

[1]: presne to ma napadlo ako prvé :-D  :-D  :-D Júúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú :D  :D  :D

9 Simča Simča | 29. února 2012 v 21:50 | Reagovat

Pekna :-)

10 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 29. února 2012 v 21:58 | Reagovat

ty joooo NÁDHERA!!! :-D

11 Effy Effy | Web | 29. února 2012 v 22:04 | Reagovat

[8]: To se mi líbí :-D

12 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 29. února 2012 v 22:37 | Reagovat

Zítra jsem pryč, takže se o stovku pokoušet nemusíte. Jestli je to pro vás tak děsně neúnosný, tak to můžete zkusit v pátek.

13 Hayley Hayley | Web | 29. února 2012 v 23:07 | Reagovat

[12]: už sa teším :-D  :-D  :-D

14 Lucyk Lucyk | 1. března 2012 v 6:28 | Reagovat

Super kapca :-D

15 Elen Elen | 1. března 2012 v 14:09 | Reagovat

úžasná kapitola!!!!!!!

16 :) :) | Web | 1. března 2012 v 14:23 | Reagovat

Skvělá kapitolkááá :-)

17 Klára Klára | 1. března 2012 v 14:41 | Reagovat

:-)  :-) pěkná

18 Hanička Hanička | 1. března 2012 v 19:16 | Reagovat

užasný :) no jak to vypadá sem vždycky uplně mimo :D ale nevadí aspon sem tim víc překvapená :D :D :)

19 pavli12 pavli12 | 1. března 2012 v 19:54 | Reagovat

Uzasna kapitola:D uzasna povidka:-)

20 lucia-night lucia-night | Web | 1. března 2012 v 21:30 | Reagovat

mne sa páčili tie spomienky :-)

21 Klarisa Klarisa | 2. března 2012 v 7:59 | Reagovat

Hej dneska dáme tu stovku!!!!!!!!! :-)

22 LussyNda LussyNda | Web | 2. března 2012 v 8:11 | Reagovat

[21]: Mohli bysme :-)

23 Klarisa Klarisa | 2. března 2012 v 10:56 | Reagovat

To teda mohli. Už se hrozně těším. :-D

24 LussyNda LussyNda | Web | 2. března 2012 v 11:12 | Reagovat

[23]: To ja taky sem zvedava co bude v další kapitolce :-)

25 Hanička Hanička | 2. března 2012 v 12:43 | Reagovat

[21]: S tim souhlásim dáme 100 :D :)

26 Elen Elen | 2. března 2012 v 14:05 | Reagovat

Tak ale musíííííme pohnout

27 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 2. března 2012 v 14:55 | Reagovat

do večera to stihnem NEBOJTE SE :-D

28 LussyNda LussyNda | Web | 2. března 2012 v 15:23 | Reagovat

[27]: no jen aby :-)

29 Hayley Hayley | Web | 2. března 2012 v 15:56 | Reagovat

[27]: dúfam, že hej :-)

30 lucia-night lucia-night | Web | 2. března 2012 v 16:53 | Reagovat

ja idem dnes preč, ale dúfam že keď sa večer vrátim tak tu bude vyše 100 komentárov a nová kapitola :-)  ;-)  :-)

31 LussyNda LussyNda | Web | 2. března 2012 v 17:04 | Reagovat

je tu nekdo lidi? :-)  :-)

32 Ája Ája | Web | 2. března 2012 v 17:11 | Reagovat

super kapitola :)

33 rosemarie rosemarie | 2. března 2012 v 17:14 | Reagovat

Dělej te musíme pohnout :)

34 Hanička Hanička | 2. března 2012 v 17:18 | Reagovat

Jo musíme to dát do večera :D :D jinak nic nebude a myslim že tady všichni chtěj novou kapitolu :D :D

35 Elen Elen | 2. března 2012 v 17:20 | Reagovat

To nejsi sama :-)

36 Ája Ája | Web | 2. března 2012 v 17:24 | Reagovat

[34]: to víš  že chceme :-)

37 LussyNda LussyNda | Web | 2. března 2012 v 17:27 | Reagovat

[34]: Taky si myslim :-) :-)

38 Hanička Hanička | 2. března 2012 v 17:35 | Reagovat

Sem docela zvědavá jestli bude Rose pořád zuřit :-? a taky by mě zajímalo jestli se tam třeba objeví Taša ta by to pěkně zamotala :D :D

39 Ája Ája | Web | 2. března 2012 v 17:57 | Reagovat

[38]: jo to sem taky zvědavá :D
ale myslím, že ještě nějakou chvíli zuřit bude :D

40 Hanička Hanička | 2. března 2012 v 17:59 | Reagovat

[39]:  já si to taky myslim :D :D na to je Rose až moc paličatá :D :D

41 Ája Ája | Web | 2. března 2012 v 18:01 | Reagovat

a navíc, pokud by se tam objevila taša, tak bude zuřit možná aspoň 10 kapitol ;D :-D

42 Hanička Hanička | 2. března 2012 v 18:11 | Reagovat

[41]: no s tim s tebou souhlasim :D :D :D Taša by to dost zamotala :D a ještě by se motala hlavně kolem Dimky a to by Rose už asi nepřekousla a bud by si to vyřídila s Tašou a pak Dimkou nebo by Dimitrije ignorovala :D :D a to by pak byla prdel :D :D

43 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 2. března 2012 v 18:15 | Reagovat

Jste vedle.

44 Hanička Hanička | 2. března 2012 v 18:17 | Reagovat

[43]:  a nechceš nám něco málo naznačit prosíííím :) :D :D :D

45 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 2. března 2012 v 18:19 | Reagovat

[44]: Zapomínáte na to, že Rose postupem knížky dospívá. Její osobnost se vyvíjí.

46 Hayley Hayley | Web | 2. března 2012 v 18:19 | Reagovat

[44]: áno, prosíííím :-D

47 Hanička Hanička | 2. března 2012 v 18:23 | Reagovat

[45]: To je taky fakt :D :D a co se bude dít v další kapitolce? :) :) ( aspon trošku naznač prosím :D :) )

48 Elen Elen | 2. března 2012 v 18:27 | Reagovat

Dáš nám jsem kapitolku ještě dnes?

49 Rosemarie Rosemarie | 2. března 2012 v 18:44 | Reagovat

No tak holky musííme dát 100

50 Ele Ele | 2. března 2012 v 18:45 | Reagovat

Jooo souhlasíííííííííííím

51 Rosemarie Rosemarie | 2. března 2012 v 18:45 | Reagovat

Tak šup rychle honem honem

52 Camile Camile | 2. března 2012 v 18:46 | Reagovat

:-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

53 Hanička Hanička | 2. března 2012 v 18:53 | Reagovat

To dáme :D :D musíme to dát :D :D musíme vymyslet náký téma o kterým se dá rozepsat  ;-)

54 Ája Ája | Web | 2. března 2012 v 18:57 | Reagovat

[53]: souhlas :DD

55 léňa léňa | 2. března 2012 v 19:02 | Reagovat

jůůůů, je pátek!!! Když dáme stovku, dá sem adri další??? :-D

56 Ája Ája | Web | 2. března 2012 v 19:05 | Reagovat

stovku musíme dát :-)

57 Elen Elen | 2. března 2012 v 19:06 | Reagovat

Já už to nevydržím Adri že nám ji jsem dáš i bez stovky?

58 LussyNda LussyNda | Web | 2. března 2012 v 19:14 | Reagovat

jo prosim Adri :-)

59 Hanička Hanička | 2. března 2012 v 19:14 | Reagovat

jo dáme jí :D :D páč bych to nejspíš do zejtřka bez další kapitoly nepřežila :( :D :D :D a taky nemam co jinýho dělat když sem nemocná :( :D :D tak když nebudu tedka chodit do školy musim se nějak zabavit :D :D :D

60 Elen Elen | 2. března 2012 v 19:22 | Reagovat

Ano Adrianko prosíííííííííííííím :-)

61 Ája Ája | Web | 2. března 2012 v 19:23 | Reagovat

musíme začít pořádně diskutovat :-D  :-D

62 Klarisa Klarisa | 2. března 2012 v 19:23 | Reagovat

Heeej lidi hněte se s těma komentářama!!!!! :-D

63 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 2. března 2012 v 19:26 | Reagovat

[57]: A kdo kurva říká, že chci stovku? Stejně pokud vím ta stará privilegie platí, že 100 komentářů do 24 hodin po zveřejnění nebo až se mi zachce.

64 Rosemarie Rosemarie | 2. března 2012 v 19:37 | Reagovat

A kdy tady asi bude?

65 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 2. března 2012 v 19:43 | Reagovat

[63]: Ale včera jsi psala ze nejses doma takze stovka nemusi byt :-)

66 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 2. března 2012 v 19:44 | Reagovat

Ale když je konečně pátek. A od pondělka mi začínají jarní Prázdniny !!!

HURAAAA !!! :-D

67 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 2. března 2012 v 19:46 | Reagovat

A nahore jsi psala ze se o stovku muzeme pokusit v Patek :-)

68 Klarisa Klarisa | 2. března 2012 v 20:13 | Reagovat

Tak máme se pokoušet? :-D

69 Klarisa Klarisa | 2. března 2012 v 20:16 | Reagovat

Protože se už nemůžu dočkat. Je to hrozně deprimující

70 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 2. března 2012 v 20:24 | Reagovat

Já už se taky nemůžu dočkat, kdy bude prosím další?

71 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 2. března 2012 v 20:49 | Reagovat

no  ja taky se nemuzu dockat :-D

72 El El | 2. března 2012 v 20:53 | Reagovat

já taky ne... :-D chci vědět tak to s těma dvěma bude...! :-D

73 Klarisa Klarisa | 2. března 2012 v 20:56 | Reagovat

Jo taky chci vědět jek to s těma hrdličkama dopadne... :-)

74 LussyNda LussyNda | Web | 2. března 2012 v 21:18 | Reagovat

taky by mě to zajimalo :-)

75 Klarisa Klarisa | 2. března 2012 v 21:25 | Reagovat

Že jo? :-)

76 lucia-night lucia-night | Web | 2. března 2012 v 23:02 | Reagovat

ľudia ja som myslela že keď sem teraz prídem už tu bude vyše 100 komentárov ???  :-)

77 Kiss Kiss | 2. března 2012 v 23:20 | Reagovat

Je to na hlavu těch 100 komentu! Das ji sem az budeš chtít, ale taky nemusíš byt nepříjemná a třeba ani neodpovidat na komenty a otazky na tebe. Nemyslím třeba jen tudle kapitolu. Nic. Nereste to..snad se dočkáme další brzy.

78 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 3. března 2012 v 0:30 | Reagovat

Já mam takovej zvláštní pocit, že se na nás všichni autoři FF VA dohodli, že dneska budou stávkovat :D  :D  :D

79 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 3. března 2012 v 0:42 | Reagovat

[78]: Ne, jen nestíhám a následující dva týdny budou pro mě hororem. Píšeme každý den minimálně dva testy a ještě do teď netuším, jak se můžu naučit kolem 30 stránek biologie. Nestíhám psát, učit se a o domácích povinostech ani nemluvě. Jsem mrtvá. No během zítřka si snad chvíli najdu na dopsání kvóra a opravu kapitoly, ale nic neslibuju. Vážně ani netuším jak to všechnou stihnout asi se nechám naklonovat.

80 Jill Jill | 3. března 2012 v 7:40 | Reagovat

koukam, ze tu par komentu chybi :D
Adrio, mam takovej dojem, ze jsi fakt rikala, ze se muzeme o 100 komentu pokusit v patek, ale stejne jsme je nedaly, takze se nikdo nerozcilujme...ja jsem rozhodne nechtela michat mezi nama nespory. kdyz jsem to zavadela :)
a Kiss? nemyslim, ze by Adria byla neprijemna...jen trochu ve stresu...byla zvykla davat kapitoly jednou za tyden, nekdy ani to ne, takze si v klidu mohla dodelat co potrebovala, a najednou prichazim ja, a celej system jsem ji nabourala, takze nestiha...navic, ona vetsinou odpovida na otazky, i kdyz obcas ne hned, a kdyz neodpovi, ma k tomu duvod...autor prece nemuze vykecat, jak dopadne jeho knizka, no uznejte sami ;) :D

81 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | E-mail | 3. března 2012 v 10:32 | Reagovat

[79]: však jo, já si jen dělala srandu...když nestíháš, tak si prostě počkáme ;-)

82 Klarisa Klarisa | 3. března 2012 v 19:39 | Reagovat

Jo za to počkání to stojí :-)

83 Ryuu Ryuu | Web | 4. března 2012 v 13:26 | Reagovat

Lidi nerada Vám to oznamuju, ale kapitolu dloooooooooooooouho nečekejte....a vinit můžete mě ;)

84 lucyk lucyk | 4. března 2012 v 13:39 | Reagovat

prosím dalsi...jaktoooooooooooooo ????

85 Nikki Nikki | 4. března 2012 v 14:01 | Reagovat

[83]:Cos provedla prosímtě? :D

86 Katherine Szelská / Ryuu Katherine Szelská / Ryuu | Web | 4. března 2012 v 14:02 | Reagovat

[84]: Řekněme, že Kath není Rose.....
A nesplnila své vlastní kvórum

87 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 4. března 2012 v 14:13 | Reagovat

[86]: Protože Kath je snad ještě víc neviná než jeptiška!

[84]: Žádná starost bude jen jsem ještě nedopsala kvorum.

88 Katherine Szelská / Ryuu Katherine Szelská / Ryuu | 4. března 2012 v 15:50 | Reagovat

[87]: To není pravda!

89 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 4. března 2012 v 17:16 | Reagovat

[88]: Je! Ty si snad na tom jak Sydney v Bloodlines!

90 Simča Simča | 4. března 2012 v 17:27 | Reagovat

Adri, na kdy vidíš další kapitolu ? :-)

91 Katherine Szelská / Ryuu Katherine Szelská / Ryuu | 4. března 2012 v 17:57 | Reagovat

[89]: I will kill U!

92 Anéž Anéž | 4. března 2012 v 18:50 | Reagovat

Moc pěkná kapitola.. :D  :D  :D
Prosím další ...

93 Rosemarie Rosemarie | 4. března 2012 v 19:05 | Reagovat

Za jak dlouho bude další kapitolka?

94 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 4. března 2012 v 19:32 | Reagovat

Prosim kdy tady bude ??

95 El El | 4. března 2012 v 20:42 | Reagovat

Adri dej nám dneska novou kapitolu prosím... :-)

96 Luc Luc | 4. března 2012 v 21:08 | Reagovat

už sa teším na ďalšiu kapitolu :-)  :-)

P.s. sorry za reklamu, ale na stranke http://thesecretcircle-fan.blog.cz/1203/best-couple-competition-kolo-1 sa rozbehla súťaž o najlepší pár a bola by som vďačná kebyže mi dáte hlas za pár Rose & Dimitri

97 Tre Tre | 5. března 2012 v 17:24 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama