14.kapitola-Krev

12. září 2011 v 19:00 | Adria Morgan Night |  Stínem spoutána

14.kapitola-Krev

Stála jsem na písečné pláži a dívala se na oceán přede mnou. Byl obrovský, skoro až nekonečný. Měla jsem na sobě tmavě modré plavky a slunce mě hřálo na kůži. Bylo to příjemné. Moc příjemné. Ucítila jsem na sobě cizí pohled, a když jsem se otočila uviděla jsem za sebou Dimitrije, a co bylo nejvíce šokující: Měl koupací kraťasy! Pane bože, vypadal vážně jako bůh!
Zůstala jsem zírat na jeho hrudník. Jeho svaly vypadaly ještě líp než jsem si kdy představovala. Měl vážnou tvář jako vždycky, ale o to vypal ještě víc sexy.
Pomalu přešel ke mě, jako by to dělal každý den a přitáhl si mě k sobě. Hlavu sklonil ke mě a divoce mě políbil. Bylo to úžasné v tu chvíli ve mě vše vybuchlo a já se k němu přilepila o to víc. Rukama jsem zkoumala jeho svaly až se stalo něco co jsem nečekala.
"Věděl jsem, že v plavkách budeš vypadat úžasně," zaslechla jsem za sebou známý arogantní tón hlasu. "Neříkala si, že po tom strážci neslintáš?"
Prudce jsem se otočila a zůstala zírat na Adriana. Byl oblečený v košili a džínách jako u večeře.
"Co tu děláš?" vyštěkla jsem podrážděně.
"Říkal jsem, že umím navštěvovat lidi v jejich snech," odvětil klidně a dál si mě prohlížel.
"A musel si mě navštívit zrovna teď?" zavrčela jsem.
"No celý tenhle sen jsem vytvořil já. Teda až na něj," kývl směrem k Dimitrijovi, který stál nehybně jako socha. "Toho sis stačila vyvolat dřív než jsem stihl tomu zabránit. Neříkala si, že do starších kluků neděláš?"
"Taky, že nedělám!" obořila jsem se. "Je to jen sen!" vyhrkla jsem.
Usmál se.
"Ty plavky vypadaj dobře," řekl uznale.
"Nechceš mě nechat spát?" zeptala jsem se ho nadějně.
"Vždyť spíš," oznámil mi. "Zítra se rozloučíme a já tebe ani Lissu nejspíš dlouho neuvidím, tak jsem se chtěl zeptat ještě na pár věcí."
"Zeptáš se mě zítra," zavrčela jsem. "Teď nemám náladu rozebírat éter."
"Zítra si tebe i Lissu najdu," slíbil.
"Fajn."
"Sladké sny," usmál se a zmizel a spolu s jeho zmizením jsem se propadla do temnoty spánku.

Probudila jsem se a otevřela oči. Byla jsem překvapená, když mi došlo, že už dávno je tma. Lissa v pokoji nebyla a já tak usoudila, že je na snídani.
Vylezla jsem z postele a zamířila do koupelny. Převlíkla jsem se do čistého oblečení a popadla svou mikinu. Zrovna ve chvíli, kdy jsem si dočistila zuby a učesala vlasy se ozvalo zaklepání.
"Dále," řekla jsem automaticky a rozespale se posadila na postel.
Dveře se pomalu otevřely a v nich se objevil Arthur Schoenberg. Měl na tváři typický výraz strážců, ale když mě uviděl usmál se.
"Vidím, že už jsi vstala," řekl přátelsky.
"Jo, před chvílí," přikývla jsem.
"Dimitrij tu byl před třemi hodinami, ale prý si odmítla vstát, tak tě nechal," trochu se zasmál.
"On tu byl?" zeptala jsem se ho překvapeně. "Nic si nepamatuju."
"To bys měla," zvážněl. "No měla by si sebou hodit. Anita ti přichystala snídani a za čtvrt hodiny nám začíná hlídka."
"A Rose?" vykoukl znovu ze dveří, když už byl na odchodu.
"Ano?" usmála jsem se.
"Snaž se vyhnout královně, po včerejšku asi bude lepší, když se jí budeš držet dál z očí," řekl vážně a s těmi slovy zmizel.
V kuchyni na mě už čekala snídaně. Anita mi nalila horkou čokoládu do termosky, takže jsem si jí mohla vzít i se sendvičem ven.
"Už jsem se bál, že prospíš celý den," poznamenal Dimitrij, když jsem se objevila venku.
"Co to máš na tváři?" zeptala jsem se překvapeně, když jsem si všimla škrábance. Vypadal jako by ho něco poškrábalo. Ale i přesto Dimitrij vypadal dobře jako vždycky.
"Nevzpomínáš si, jak si se po mně ráno ohnala?" zeptal se mě pobaveně.
"To jsem ti udělala já?" vyhrkla jsem zaskočeně.
"Snažil jsem se tě vzbudit, ale ty si pořád opakovala, že nesmím ublížit Lisse a..." zarazil se. "Něco se ti zdálo. Řekl jsem ti, že jí neublížím, ale pak ses po mě ohnala a škrábla mě," vysvětlil.
"Já... Omlouvám se," vydechla jsem.
"Omluvila ses už ve spánku. Navíc není to nic vážnýho. Jen malý škrábanec," poznamenal.
Ve spánku?
"Anita dělá výborný sendviče," usmála jsem se, když jsem se zakousla do sendviče.
"Tak se s nimi rozluč, zítra už budeš jíst na Akademii," řekl vážně.
"Néé..." zakňučela jsem. "Nechceš mě tu nechat?"
"To ani náhodou," pousmál se a teprve až po tom co to řekl mu nejspíš došlo, jak to vyznělo.
"Zdá se mi to nebo se od včerejška ochladilo?" zeptala jsem se, abych změnila téma a napila se horké čokolády.
"Trochu," přiznal.
Obcházeli jsme dům stále dokola, jen občas jsme se zastavili nebo na chvíli poseděli na schodech terasy. Bylo ticho a ve tmě jsem postrádala teplo ze slunečních paprsků.
"Myslíš, že by si mohl přemluvit Kirovou, aby jsme mohli příští víkend do Missouly?" zeptala jsem se Dimitrije asi po půl hodině ticha.
"Nevím. Co chceš v Missoule?" zajímal se.
"S Lissou jsme se chtěli podívat po vánočních dárcích a nakoupit si nějaké oblečení," vysvětlila jsem.
"Uvidím co se dá dělat," povzdychl.
"Lissa je nejistá," řekla jsem potichu. "Snaží se to nedávat na jevo, ale má deprese. Bojí se, Dimitriji."
"Já vím," souhlasil. "Vidím to. Na vás obou."
"Já..."
V tu chvíli mě zezadu chytil a zacpal mi rukou pusu. "Pššt..." vydechl a pomalu mě pustil.
Překvapeně jsem se zaposlouchala do okolí, ale nic jsem neslyšela. Bylo ticho až příliš velké ticho.
Dimitrij vytáhl svůj stříbrný kůl z pouzdra na opasku a vzal mě za paži. Opatrně mě strčil za sebe a stále poslouchal ticho přerušované jen mým nepravidelným dýcháním.
"Myslím, že se ti jen něco zdá..." Tu větu jsem už ale nedokončila, protože se naproti nám vyřítila nadlidskou rychlostí tmavá postava.
"Běž!" vykřikl na mě Dimitrij zrovna ve chvíli, kdy na něj Strigoj zaútočil.
Bylo to poprvé v životě co jsem viděla Strigoje. Ano, připravovali nás na to je zabíjet, ale stejně jsem chvíli nedokázala udělat nic jiného než zírat. Byl menší než Dimitrij a i přes to, že venku byly jediným zdrojem světla lampy rozmístěné kolem domu, tak jsem si všimla jeho nelidsky bílé kůže. Byl rychlý a silný, i když Dimitrij byl skoro stejně tak rychlý. Byla jsem překvapená tím, jak výborně s ním Dimitrij zvládá bojovat. Vypadal jako bůh války. Silný a nelítostný.
"Rose!" zařval na mě Dimitrij zrovna ve chvíli, kdy Strigojovím srdcem projel kůl.
V tu chvíli jsem uviděla, jak z lesa vystartovaly další tmavé siluety. Tři.
Bez rozmyšlení jsem se otočila a rozeběhla se k domu.
Jeden ze Strigojů se, ale rozeběhl za mnou a na schodišti domu mě trhnutím za nohu stáhl do studeného sněhu. Zakřičela jsem tak nahlas až mě zvuk, který vyšel z mých úst překvapil. V tu chvíli se dveře terasy rozletěly a v nich stál Arthur.
Vší silou jsem kopla Strigoje do hlavy, když se nade mě sklonil. Arthur se vrhl k nám a zapojil se do boje, čímž zaměstnal Strigojovu pozornost. Vyškrábala jsem se na nohy a šokovaně sledovala, jak se z lesa vyřítili další tři Strigojové. Dimitrij bojoval stále s těmi dvěmi a Arthur bojoval s tím jedním. Viděla jsem jak ze dveří vystartovali Stan s Vanessou, ale v tu Strigoj, který bojoval s Arthurem mu nečekaně podrazil nohy v hlubokém sněhu. Vanessa byla i se Stanem zaměstnaná novými Strigoji a Dimitrij měl sám co dělat, aby se ubránil.
Bez rozmyšlení jsem vyběhla ke Strigojovi, který se nejspíš právě chystal Arthura zabít. Botou odkopl Arthurův kůl pár metrů od nás a já věděla, že pokud něco neudělám Arthur může zemřít. Popadla jsem jeden ze zasněžených kamenů, který ležel na jedné ze skalek pod terasou a vší silou ho hodila po Strigojovi. Ten rychlostí blesku se otočil od Arthura a zuřivě se na mě podíval. I přes tmu jsem viděla rudé oči, které na mě nenávistně hleděli.
"Malá strážkyně," zavrčel. "Velice rád ochutnám mladou krev."
Zaútočila jsem na Strigoje, ale on mě šílenou rychlostí praštil do hlavy. K mému překvapení jsem, ale zvládla neztratit rovnováhu a odrazila jsem jeho další pokusy o to mě praštit. Viděla jsem jak všichni kolem mě bojují. Arthur už stál na nohách a chtěl mi pomoct, ale v tu chvíli se mu do cesty přimíchal jeden ze dvou strigojů, které zaměstnával původně Stan.
Strigoj mě praštil do ruky, a pak do obličeje. Byl silný. Nikdy jsem nečekala, že Strigojové mají až tak velkou sílu. Nikdy.
Odrazila jsem další útok, ale v tu chvíli mě Strigoj vší silou kopl do břicha a já odletěla asi pět metrů dozadu. Bolestně jsem přistála ve sněhu a měla pocit, že bolest, která mě spalovala je čím dál horší. Strigoj se ke mě, ale už blížil a ja cítila, že teď bojuju o svůj život, když se z domu ozval šílený křik.
Lissin křik.
V tu chvíli jsem na moment ucítila její pocity a slyšela její křik, ale bolest mých ran nedovolovala poutu, aby mě vtáhlo k ní.
Strigoj se blížil a vše mi v tu chvíli připadalo zpomalené, ale zároveň i příliš rychlé. Něco ho ale přinutilo zastavit a ohlédnout se. Neměla jsem, ale výhled na to co to bylo a ohlušující zvuky boje mě nedovolili toho ani moc zachytit sluchem. Na to že vše se odehrálo během pár vteřin jsem toho dokázala vnímat až příliš.
Vše se ale změnilo, když jsem ucítila, že ležím na něčem tvrdém se špičatým koncem. Nemusela jsem dlouho přemýšlet nad tím co to je.
Kůl. Stříbrný kůl Arthura Schoenberga.
Nenápadně jsem špičkami prstů nahmatala pod sebou kůl a přitiskla si ho k tělu, zatímco Strigoj se znovu ke mně otočil.
"Víš, maličká. Mnoho z nás upřednostňuje především Moroje, ale já mám radši tvou rasu. Máte ostřejší chuť. Navíc si mladá to beru jako bonus," řekl a přešel ke mně.
Výsměšně mě pozoroval a já dělal, jako že ztrácím vědomí. Měla jsem jen jednu šanci a teď šlo i o Lissin život. Cítila jsem, že je blízko ní nebezpečí. Byla rozrušená.
"Jsi panna maličká? Slyšel jsem, že ty jsou nejlepší," řekl.
"Tak to zjisti, ne? Ty jeden zkurvysynu!" zamumlala jsem slabě.
Strigoj velice rychle po mě skočil a chystal se mě přirazit k zemi ještě víc, aby mě vysál, jako to dělával Dimitrij už mnohokrát při našich trénincích. Já ale instinktivně v tu samou chvíli vymrštila ruku do předu.
Strigoj se na kůl nabodl. Cítila jsem, jak mu kůl projel přímo mezi žebry až k srdci. Přesně tak, jak mi to ukazovala má matka. Jeho oči, ale na mě stále zíraly a z jeho úst ukápla kapička krve.
Vyděšeně jsem zůstala zírat na mrtvého Strigoje, když mě něco na malý okamžik vtáhlo zpět k Lisse.
Zírala na Strigojku, která právě zabíjela jednoho ze strážců Taťány. Nikde jsem jí neviděla, takže jsem předpokládala, že je někde zalezlá i se svým druhým strážcem. Strigojka zlomila strážci vaz a její pohled upoutala Lissa.
Vrátila jsem se k sobě a zaslechla, jak na mě někdo volá jménem. Dimitrij.
"Rose!" křičel. "No tak, Rose! Odpověz, sakra!" křičel.
Posbírala jsem zbytky svých sil a shodila ze sebe Strigojovo mrtvé tělo.
Dimitrij si klekl vedle mě do sněhu a překvapeně na mě hleděl.
"Lissa, schody," vydechla jsem. "Je u ní Strigojka. Musíš za ní!" vykřikla jsem na něj. "Já budu v pořádku, jdi!" křičela jsem.
Ani nezaváhal. Vyskočil na nohy a rozeběhl se k domu. Všimla jsem si, že Vanessa s Arthurem jako sehraný tým bojují s nějakým Strigojem a Stan mlátí do dalšího.
Ucítila jsem další nával Lissinýho strachu a přinutila se něco dělat. Vyškrábala jsem se na nohy a vytrhla kůl z těla mrtvého Strigoje. Rozeběhla jsem se k domu.
Každý krok mě bolel. Každý pohyb mě bolel.
"Rose!" slyšela jsem za sebou výkřik Stana, ale ignorovala jsem ho.
Byla v nebezpečí. Byla v nebezpečí a já jí musela zachránit.
Vyběhla jsem schody domu a vběhla do chodby prvního patra. Zvuky vycházely z druhé strany než byl můj a Lissin pokoj. Běžela jsem dál a jednou zabočila, když jsem uviděla Lissu krčící se na zemi v koutě a Dimitrije, který bojoval se Strigojkou.
Dostala jsem se k Lisse a klekla si k ní.
"Rose jsi zraněná!" vyhrkla.
Překvapeně jsem se podívala dolu na svou bundu a uviděla, že je v místě na levé straně mého břicha roztržená spolu i s mikinou a skrze tričko jde vidět velká krvavá skvrna.
"To nic není," zakroutila jsem hlavou. "Teď mě poslouchej. Běž do našeho pokoje, jak nejrychleji můžeš a zamkni se!" vyhrkla jsem.
"Ale..."
"Běž!" poručila jsem jí a vytáhla jsem jí na nohy.
Zaváhala ale na konec mě poslechla. Bolestivě jsem se chytila za ránu a otočila se na Dimitrije se Strigojkou.
"Rose, jdi pryč!" zařval na mě Dimitrij, když jsem se postavila.
Já ho ale neposlechla. Strigojka se natočila, aby se mi mohla vyhnout, ale já byla rychlejší a zabodla jí kůl do zad, ale nebylo to dost, protože se kůl zastavil o její páteř.
Strigojka zakřičela bolestí a odhodila mě, tak silně, že jsem narazila do zdi a upadla na zem. Dimitrij toho ale využil a zasadil jí pár ran.
Chytila jsem se za ránu na svém břiše a ucítila, jak z ní vytekla čerstvá teplá a lepkavá krev.
"Rose!" slyšela jsem Dimitrijův hlas a bolestný křik Strigojky, ale z nějakého důvodu jsem nedokázala otevřít oči, které jsem zavřela.
Ten hlas se přiblížil. Slyšela jsem ho volat mé jméno.
"Nedovol jí to. Nedovol jí to použít," zamumlala jsem slabě a na vteřinu maličko pootevřela oči, ale hned jsem je zas zavřela.
"Rose, no tak prober se. Neusínej. Prosím neusínej, ještě ne," slyšela jsem zoufale prosit ten hlas, který jsem tolik milovala, ale v tu chvíli pro mě celý svět zhasl.
 

29 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kata Kata | Web | 12. září 2011 v 19:13 | Reagovat

Dokonalý, konečně nejaka bitka a zadrzenej dech.

2 Maryline Maryline | 12. září 2011 v 19:27 | Reagovat

To je to vážně tak krátký vždycky nebo se mi to zdá? :D
Jinak je to úžasný :). Úžasná bitka a Adrian a Dimitrij! ÁÁh :D

3 Kiki ;] Kiki ;] | 12. září 2011 v 19:30 | Reagovat

Skvělí..! <3 ;)

4 Neli ♥ Neli ♥ | E-mail | 12. září 2011 v 19:45 | Reagovat

No to je prostě ...... já nemám slov! Nestává se to často ale teď vážně nemám co říct! :-D  :-D  :-D  :-D Snad jen nenecháš Rose umřít, že ne? :-D  :-D  :-D  :-D A mooooooooooc prosím přidej další kapitolku! MY potřebujeme vědět jestli to přežije!! !! !! !!

5 tina tina | 12. září 2011 v 19:52 | Reagovat

[2]: aspoň máš kapitolku :)

Jinak wow.. to je vážně veká bouře :-D
Chudák Rose, doufám že bude zase nějaká ta romantika :-D

6 Háňa o_O Háňa o_O | 12. září 2011 v 19:56 | Reagovat

ten konec aaa :D ne ze bych byla rada ze je rose vazne zranena to ne .. ale proste je to uzasny... krasna kapitolka... prosim prosim dalsi.. takhle to prece jen tak useknout nemuzes :D

7 Radienka Radienka | 12. září 2011 v 20:10 | Reagovat

bože asi umřu :D brečím , tak ted si to nedám pořád budu myslet na další kapitolu musí být co nejrychleji :-)

8 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | 12. září 2011 v 20:13 | Reagovat

ty jooo ani jsem nedychala.. NÁDHERAAA !!!!

9 El El | 12. září 2011 v 20:23 | Reagovat

Ty máš takový speciální nadání utnout to v buď ten:
Nejnapínavější okamžik O_O nebo...
...Nejromantičtější :-P nebo...
...Prostě v tu skvělou chvíli, kdy se člověku úplně tají dech a je úplně  naměkko:-D...
...A pak dostane tu strašně studenou sprchu v podobě konce a malého množství písmenek... :-?
A já tě jenom prosím...
... Nerozvíjej tenhle talent... 8-O - I když chápu, že máš určitě na práci i jiné věci, než jen psaní téhle suprové povídky... No a tím se dostáváme k jádru pudla, tudíž mé prosbě - Dělej prosím delší kapitoly!  :-)
No, jinak je to naprosto B-O-Ž-Í kapitola! Hned na začátku mě dostala věta:  Měl koupací kraťasy! :-D :-)

10 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 12. září 2011 v 20:41 | Reagovat

[9]: Tahle je kratší. To vím, ale musela bejt a to kvůli probuzení! :D

[5]: Bude, ale jen maličká. :D

11 Radienka Radienka | 12. září 2011 v 20:42 | Reagovat

[9]: přesně! :D

12 nes nes | 12. září 2011 v 20:44 | Reagovat

Pěkná kapča a ten kenec mě celkem dostal rychle prosim další.

13 Vendy Vendy | 12. září 2011 v 21:31 | Reagovat

No waaau...!!! Parádní kapitolkaaa!!! Fakt skvělá ;) jen tak dál.. A dalšíí prosíím :D

14 Elisa Elisa | Web | 12. září 2011 v 22:27 | Reagovat

naozaj úžasná kapitola! :-) konečne boj a tam taradá! Rose zabila svojho prvého strigoja, dostane tetovanie, že? veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi sa teším na ďalšiu kapitolu! len aby bola už čoskoro :-)

15 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | 12. září 2011 v 23:37 | Reagovat

Supeeeeer, fakt bomba. Ty nás chceš zabít? Když jsem se dostala na konec kapitoly, tak jsem málem dostala infarkt, že nevim jak to dopadlo. Prosím prosím, netrap nás, přidej další, prosím prosím, smutně koukam :-(

16 Charlennka Charlennka | 13. září 2011 v 12:44 | Reagovat

perfektní... boží... nejlepší!!!!!!!!!! pokračuj Adri!!!!!!!

17 Neli ♥ Neli ♥ | E-mail | 13. září 2011 v 14:59 | Reagovat

[9]: Tak s tímhle souhlasím! Máš hoooodně talentu, ale talent utnout to v nejleéším fakt nemusím! :-D  :-D  :-D  :-D  :-D Prosím nenapínej nás, je to už 1 den od doby přidání poslední kapči :D Novou, novou, novou, novou, novou, novou, novou Kapitolu! PROSÍM! :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

18 Lexi Lexi | E-mail | 13. září 2011 v 15:34 | Reagovat

PROSÍM! PROSÍM! PROSÍM!:-D  :-D  :-D  :-D  NOVOU KAPITOLU! PROSÍM! PROSÍM! PROSÍM! :-D  :-D  :-D  :-D

19 Natasha Bedlife Natasha Bedlife | Web | 13. září 2011 v 16:41 | Reagovat

Perfektní, boží, prostě super!!! :-)

20 Veronica Star / Ryuu Contová Veronica Star / Ryuu Contová | Web | 13. září 2011 v 17:00 | Reagovat

Možná až moc reál a dobrý :D

21 Terka Terka | Web | 13. září 2011 v 18:10 | Reagovat

dokonalá kapirola :) máš obří talent :) ten začátek-Dimitrij v plavkách atd :D bych ho chtěla vidět :) a to napětí-waw! Doufám, že budou v pořádku :) další kapitolku prosím :)

22 Kristin Kristin | E-mail | Web | 13. září 2011 v 18:50 | Reagovat

absťák! kdy bude další? :-D

23 Radienka Radienka | 13. září 2011 v 18:52 | Reagovat

prosííím dálší kapitolu

24 Maryline Maryline | 13. září 2011 v 18:55 | Reagovat

No jo musíme počkat :D taky jí chi hned teď! :D ale musíme počkat, je škola, Adri má svůj život a my to bohužel musíme akceptovat :)

25 Neli ♥ Neli ♥ | E-mail | 14. září 2011 v 14:57 | Reagovat

Já akceptuju, že má svůj život :D Ale má i talent! Na to nezapomínej! :D :D :D :D A díky tomu talentu píše skvělé povídky :D A dala je sem! A troufám si říct, že všichni kdo si je přečetli si je zamilovali! A Zvykli jsme si na to, že sem pravidélně přidává nové kapitoly! :D :D :D :D A když prodlužuje dny kdy nemáme přístup jejích nových kapitol, získáváme absťák! :D :D :D :D :D :D :D :D :D Je to uzavřený kruh, taaaaaakže prosím Adri přidej nám novou kapitolu. My tě o to prosíme :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

26 Maryline Maryline | 14. září 2011 v 17:33 | Reagovat

[25]:No jasně :) talent to je skvělej a taky bych jí uvítala, ale zase jí chápu :D ale to neznamená, že to mírní moje absťáky :)

27 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | 14. září 2011 v 19:24 | Reagovat

Prosím Adri, aspoň nám napiš kdy se nad námi slituješ a přidáš další, prosím

28 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 14. září 2011 v 19:44 | Reagovat

[27]: Uvidím. Podle školy. Zase teď jsem na gymplu a je to přeci jen změna, ale budu se snažit. :)

29 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | 14. září 2011 v 20:33 | Reagovat

[28]: Tak hlavně ať se daří ve škole ;-)

30 Tery Tery | 14. září 2011 v 20:58 | Reagovat

Fantastický... ten boj, páni vážně paráda :-D  :-D  ;-) prosím, prosím další kapitolku :-)

31 Neli ♥ Neli ♥ | E-mail | 14. září 2011 v 21:12 | Reagovat

Na školu se vykvákni :D známky jsou jen proto, aby nás deptaly :D Ale máe jednu supr čupr věc! ;-) A to jsou opravné písemky! Tím si můžeš pomoct. ;-) Nebo se nechat vyzkoušet. Kolikrát chceš. ;-) ;-) ;-)Ale tahle povídka je jenom jedna. A je jenom jedna Adri. Máš talent, který ti v životě může pomoct,jen přijít na to, jak ti může pomoct, ty školu nepotřebuješ! Škola potřebuje tebe! :D  :D :D :D  :D  :D :D  :D :D :D  :D  :D :D  :D :D :D  :D  :D Doufám, že jsem ti alespoň trochu zvedla náladu :D  :D :D :D  :D  :D

32 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 14. září 2011 v 22:42 | Reagovat

[31]: Škola potřebuje mě? :D Wow tak proč si mezi těma šprtama příjdu, jak naprostej kretén? :D

33 Mannon Mannon | Web | 14. září 2011 v 23:50 | Reagovat

[32]: Protože jsi lepší jak všichni ti šprti !!! ;-)

34 nes nes | 15. září 2011 v 14:10 | Reagovat

Adri prosim další kapču. :-)

35 ŽandaK. ŽandaK. | 15. září 2011 v 14:44 | Reagovat

souhlasím chtělo by to další kapitolu. Skončilo to dost napínavě

36 Neli ♥ Neli ♥ | E-mail | 15. září 2011 v 16:02 | Reagovat

Napínavě? Jen napínavě? O_O  O_O  O_O Skončilo to EXTRA NAPÍNAVĚ!! :-D  :-D  :-D  :-D Adri prooooooooooosím už nás netrap. Dej nám novou kapitolu, proooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooosím!! :-D Tuhle kapitolu si přidala v pondělí!! A dens je ČTVRTEK!! prosím new kapitolu :D

37 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 15. září 2011 v 16:19 | Reagovat

[36]: Já, ale nemám splněné kvórum!

38 Neli ♥ Neli ♥ | 15. září 2011 v 16:56 | Reagovat

[37]:: No a ?? My máme absťák! :-D Schází nám tvoje úžasná nová kapitola :-(  :-(  :-(  :-(

39 maryline maryline | 15. září 2011 v 17:27 | Reagovat

ach joo :D hryžu si nechty pokaždé kdy načítám tuhle stránku... Pak vidim na začátku článek Ibrahim Mazur a vztekám se :D

40 Vendy Vendy | 15. září 2011 v 17:39 | Reagovat

[39]: Nejsi sama :D :D taky dycky chytám nerva.. a třebas když něco napíšu, tak se to neodešle :-/ To naštve...

41 Ann Ann | 15. září 2011 v 17:40 | Reagovat

Adri další kapitolku prosíím! Tvoje stránka je fakt super. Skvělá odreagovačka ;)

42 Neli ♥ Neli ♥ | E-mail | 15. září 2011 v 17:48 | Reagovat

Ha! Takže nejsem sama, kdo se nemůže dočkat new kapči :-( Adri, prooosím!! My POTŘEBUJEME novou kapitolu! Jinak se zblázníme!! :-(  :-(  :-(  :-(  :-( :-(  :-(  :-(  :-(  :-(  :-( Tak už se smiluj... ;-)

43 nes nes | 15. září 2011 v 17:55 | Reagovat

Nebo začnem spamovat když nám nic jinýho nezbyde.

44 Elisa Elisa | Web | 15. září 2011 v 18:11 | Reagovat

[42]: ani ja sa nemôžem dočkať! :-D prosíííííííííííííííííííímeeeeeeeeeeeeee

45 l-exi l-exi | E-mail | 15. září 2011 v 18:17 | Reagovat

JOOOOOO, PROSÍM DEJ NÁM NOVOU KAPITOLU!! :-D  :-D  :-D

46 Neli ♥ Neli ♥ | E-mail | 15. září 2011 v 19:08 | Reagovat

Na kolenou tě prosím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Přidej nám už tu novou kapitolu :-(  :-(  :-(  :-(  :-(  :-(  :-(  :-(  :-(  :-(  :-(  :-(  :-(

47 Radienka Radienka | 15. září 2011 v 19:09 | Reagovat

ANO! PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM :-D

48 El El | 15. září 2011 v 19:37 | Reagovat

Smutně koukáme... :-( Prosím, prosím, další!!!! :-D

49 Neli ♥ Neli ♥ | E-mail | 15. září 2011 v 19:37 | Reagovat

SMILUJ SE NAD NÁMI!! PROSÍM!! VŽDYŤ TY NÁS NECHCEŠ TRÁPIT!! MY TU UMŘEME .... A TY TO BUDEŠ MÍT NA SVĚDOMÍ!! :-(  :-(  :-(

50 L-exi L-exi | E-mail | 15. září 2011 v 19:40 | Reagovat

Kolkrát tě ještě budeme prosit??? My prožívám absťák!!! A jediný lék nám odpíráš!!! :-(  :-(  :-( Tak už sa*ra přidej novou kapitolu a nenuť nás trpět :-(  :-(  :-(  :-(

51 Radienka Radienka | 15. září 2011 v 19:47 | Reagovat

Prosím
Prosím
Prosím
Prosím
Prosím
Prosím
Prosím
Prosím
Prosím
Prosím
Prosím
Prosím

52 Kiki ;] Kiki ;] | 15. září 2011 v 20:14 | Reagovat

Ano prosím..! ;D :X Já chápu, že máš školu, ale přidej nám sem prosím conejdřív novou kapitolku..! ;D ;)) :)

53 maryline maryline | 15. září 2011 v 20:30 | Reagovat

Hele lidi já taky chci strašně moc další kapitolu, ale některé komentáře sou až hrubé a chováte se jak malý děti co nedostanou hračku. Takže víc proste, používejte méně caps a chápejte jí. Píšete že jí chápete, ale další věta hned vyvrátí tu předchozí a jako chápání to fakt nevypadá, takže klídek :))

54 L-exi L-exi | E-mail | 15. září 2011 v 20:41 | Reagovat

Tak pardon, no :D pokud jsem bylá hrubá tak se omlouvám :D :D :D :D Jen se nemůžu dočkat pokračování :D Doufám, že mi odpustíš :D

55 Neli ♥ Neli ♥ | E-mail | 15. září 2011 v 20:44 | Reagovat

Já se taky omlouvám :-D Taky už se nemůžu dočkat :-D milá Adri, snad mi to odpustíš :-D Nezlob se... Jen chci vědět jak to všechno dopadne :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

56 El El | 15. září 2011 v 21:13 | Reagovat

Sice si vůbec nemyslím :-? , že by tahle naše 'nadšenost' mohla být hrubá...  ;-)Ale jestli se to někomu zdá.... Tak promiň Adri... :-D Píšeš krásně! :-)

57 Maryline Maryline | 15. září 2011 v 21:19 | Reagovat

No občas mi to znělo až moc "nadšeně" :D.... a nechtěla jsem aby se Adri třeba neurazila a netrápila nás :D

58 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | 15. září 2011 v 23:25 | Reagovat

Tak dneska se už asi nedočkáme, to je škoda. Tak snad zítra

59 l-exi l-exi | E-mail | 16. září 2011 v 14:12 | Reagovat

Ještě jednou se omlouvám se za svůj komentář, porstě mi to ujelo [50]:: :D jen už bych chtěla vědět jak to s Rose A Dimitrijem dopadne :D tak promiň ;-)

60 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 16. září 2011 v 15:00 | Reagovat

[59]: To se jen tak brzo nedozvíš! :D Dopisuju 24.kapitolu a za to, že jsem je zase nenechala dát se dohromady mě přerazíte. :D

61 l-exi l-exi | E-mail | 16. září 2011 v 15:05 | Reagovat

[60]:: Přerazit tě? To NIKDY! Jak bychom se jinak dozvěděli jak to všechno zkončí? :-D  :-D  :-D

62 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | 16. září 2011 v 15:22 | Reagovat

[60]: Už 24. kapitolu? A to nás tu necháváš takhle trápit, když je má připravený dopředu? O_O Mě klepne

63 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 16. září 2011 v 15:33 | Reagovat

[62]: vždycky si udržuju 10 kapitolový náskok

64 l-exi l-exi | E-mail | 16. září 2011 v 15:54 | Reagovat

Tak to už by si mohla zveřejnit tu 15 :D :D :D

65 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 16. září 2011 v 16:00 | Reagovat

[64]: Až napíšu 25.

66 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | 16. září 2011 v 16:19 | Reagovat

[65]: To budeme čekat tak dlouho? To nám přeci nemůžeš udělat, netrap nás, prosím prosím

67 l-exi l-exi | E-mail | 16. září 2011 v 16:22 | Reagovat

Jak dlouho ti bude trvat to napsat? Do večera? :-D  :-D  :-D A i kdyby si zveřejnila 15 kapču tak máš stejě ještě 9 kapitol navíc! Tak o co jde? :D

68 Natasha Bedlife Natasha Bedlife | Web | 16. září 2011 v 16:38 | Reagovat

[67]: Třeba pro jistotu. Co kdyby jí najednou došla inspirace? Opustila jí na chvíli múza? To bysme musely třeba čekat i víc jak týden. Nevím, jen tipuji :-)

69 l-exi l-exi | E-mail | 16. září 2011 v 16:56 | Reagovat

No jo ale od poslední EXTÉMNĚ NAPÍNAVÉ  kapitoly to je už 5 dní! A pořád netuším jsetli Rose přežije, ale určitě jo. Ale co Dimitrij? Nervově se zhroutí? Že ji nedokáže ochránit? Je to dost napínavý! A stejně má 9-ti kapitolový náskok :-D

70 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 16. září 2011 v 17:10 | Reagovat

Prosim te kdy tak pocitas ze jsem das dalsi???  :-)

71 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 16. září 2011 v 19:40 | Reagovat

[68]: Tak nějak. Je to i myšleno tak, že až budu nemocná a nepustěj mě k počítači nebo až pojedu někdy pryč, tak abych vám to mohla dát. A nebo i tak, že když mám náskok deseti kapitol, tak můžu opravovat chyby v časové ose a upravovat to, tak aby děj do sebe lépe zapadal.

[69]: Chcete spoiler!

72 l-exi l-exi | E-mail | 16. září 2011 v 19:50 | Reagovat

[71]:: Adri prosím! Jedna kapitola navíc tě nezabije :D Máš obrovský náskok :-D

73 El El | 16. září 2011 v 19:56 | Reagovat

[72]: Přesně tak! Prosím, jedna kapitolka... :-)

74 nes nes | 16. září 2011 v 21:02 | Reagovat
75 Adria Morgan Night Adria Morgan Night | E-mail | Web | 16. září 2011 v 21:13 | Reagovat

To že to bude sladký neznamená, že se to znovu nerozpadne.

76 l-exi l-exi | E-mail | 16. září 2011 v 21:20 | Reagovat

Adri, proooooooooooosíííííííííííííím! Alespoň jsednu kapitolu! :-(  :-(  :-(  :-( Prosím tě na kolenou! :-(

77 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | 16. září 2011 v 21:22 | Reagovat

Prosííííííííím

78 Neli ♥ Neli ♥ | E-mail | 16. září 2011 v 21:23 | Reagovat

Moooc prooosíme :D

79 nes nes | 16. září 2011 v 21:28 | Reagovat

Prosím,prosím. :-)

80 Radienka Radienka | 16. září 2011 v 21:35 | Reagovat

taky se přídám prosííím :-)

81 l-exi l-exi | E-mail | 16. září 2011 v 21:36 | Reagovat

Už je nás 5! No táák Adri! Prosím!

82 Neli ♥ Neli ♥ | E-mail | 16. září 2011 v 21:43 | Reagovat

jooooo, prooooooosím!

83 Elisa Elisa | Web | 16. září 2011 v 21:58 | Reagovat

prosííííííííííííííííííííííím

84 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | 16. září 2011 v 22:31 | Reagovat

Co máme udělat abysme dostali další kapitolku? ;-)

85 l-exi l-exi | E-mail | 17. září 2011 v 11:25 | Reagovat

To není fér! Když už máš napsaných 24 kapitol, tak aspoň zveřejni tu 15! Prooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooosím!!

86 tina tina | 17. září 2011 v 15:56 | Reagovat

posím, to nám přece nemůžeš udělat :-)
S takovou Rose vykrvácí :-D
prosim prosim :-)

87 nes nes | 17. září 2011 v 18:03 | Reagovat

[86]: Jo přesně s tebou souhlasim.

88 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | 17. září 2011 v 18:42 | Reagovat

Ach jo, já už nevim jak prosit aby nás Adri vyslyšela

89 nes nes | 17. září 2011 v 19:55 | Reagovat

[88]:Hold nám nezbyde nic jinýho než čekat.

90 Ester Ester | 17. září 2011 v 20:15 | Reagovat

Skvělá kapča :-D a taky se přidávám k ostatním mohla by přibít další kapča :-D  :-D

91 Ester Ester | 17. září 2011 v 20:40 | Reagovat

[89]:doufam že se brzo dočkáme

92 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | 17. září 2011 v 21:17 | Reagovat

[91]: Já se asi nedočkam, protože se tu mezitím ukoušu :D

93 Kiki ;] Kiki ;] | 17. září 2011 v 21:56 | Reagovat

Nechci bejt hnusná, ale myslim, že by ste se mohli trošku zklidnit, ne? Já chci taky novou kapitolu, ale některý komentáře jsou fakt DOST hrubý...Jak kdybyste mluvili na psa! Až Adri dopíše 25. kapitolu, tak sem dá 15...Já to chápu, tak to laskavě začněte chápat i vy! Adri má taky svůj život a nemůže žít jenom toule povídkou, i když je skvělá! Adri v tom má svůj "systém" nebo jak bych to řekla, tak jí ho laskavě nerušte!

94 cassi-fanfantasy cassi-fanfantasy | 17. září 2011 v 22:50 | Reagovat

[93]: Sice máš pravdu, že to asi trochu přeháníme, ale kde jsi laskavě vzala, že mluvíme jak na psa? Kdybych svýmu psovi říkala prosím, tak to by to pěkně dopadlo. Jen tu prosíme, nic víc, není v tom nic urážlivýho ani hnusnýho.

95 Elli Elli | 18. září 2011 v 7:39 | Reagovat

[93]:Souhlas :) Už se holky chováte jak pomatené fanatičky !"Vy kašli se na školu, tohle je důležitější" Jestli tohle připadá někomu normální tak teda nevím. Chudák holka si nemůže užít i normální život a vy by jste taky neměly celý den sedět a spamovat holky... 8-)  8-)
Jinak Adri mooc děkuju za akční kapitolku ;) Byla opravdu skvělá :-)

96 Kiki ;] Kiki ;] | 18. září 2011 v 9:47 | Reagovat

[94]: Třeba komentář číslo 85.! Ano, je za tim prosím, ale stejně, je to fakt jak na psa! A kdo řek, že zrovna ty tvoje komentáře jsou jak na psa? Já jen řikám, že některý sou fakt hodně hrubý.

97 l-exi l-exi | E-mail | 18. září 2011 v 11:22 | Reagovat

Pardon! Omlouvám se! Je mi líto, jestli to vyznělo hrubě, ale chtěla jsem jen říct, že jsi stejně 9 kapitol v +, že je to pořád hodně a že bys nám mohla ukázat tu 15 :D Nemyslela jsem to nějak hrubě, právě že vůbec! Nechtěla jsem tě urazit Adri. A pokud se tak stalo, omlouvám se. Jsem dost temperamentní. A dobře,  přiznávám, že mám radši, když jsou věci po mém. Tak se vážně omlouvám, jestli jsem ti nějak ublížila. Ale nevím, kde se tu vzalo to, že bych s tebou mluvila jako bys byla pes. Tak jsem to rozhodně nemyslela. Jde jen o to, že jsem si tvoje povídky oblíbila. A slibuju, že odteď se budu chovat, jak nejlíp budu umět, Ok? A ještě jednou se omlouvám, snad se nezlobíš. A pokud tě náhodou ještě nějak urazím, tak zablokuj přístup ke komentům, OK?  :D Snad jsem tě nijak nenaštvala :D

98 Kristin Kristin | E-mail | Web | 18. září 2011 v 16:44 | Reagovat

Adrio, co od nás budeš chtít za další kapču? :-D

99 Sisi Sisi | 18. září 2011 v 19:19 | Reagovat

jeee lidi vy s tim naděláte až bude adria chtít tak jí sem dá

100 Kiki ;] Kiki ;] | 18. září 2011 v 19:23 | Reagovat

[99]: Přesně! ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama