Květen 2011


Rose's parfume from Frostbite

29. května 2011 v 18:36 | Adria |  extra fans pictures
Tak dávám vám sem obrázek parfému, který Rose dostala od Adriana v 2.knize VA. Jedná se o parfém Amor Amor Elixir passion od francouzské značky Cacharel. Tenhle parfém mám doma a musím říct, že je úžasný! Jinak v ČR ho s nejvyšší pravděpodobností neseženete. V ČR jsou k dostání jen jiné Amor Amor a ty už neobsahují rybíz. Teda myslím, že se dá někde objednat přes internet, ale nejsem si jistá.

Fotka modelky z obalu Bloodlines

29. května 2011 v 18:20 | Adria |  Novinky-Bloodlines
Tak dneska jsem našla na Richelline blogu fotku modelky, která je na obalu Bloodlines. :)


Bloodlines-obrázky

29. května 2011 v 18:12 | Adria

Obaly knih

Fotky z teaser videí a promo materiály

Od fanoušků z celého světa!

Molnijské značky

fan obrázky:

Sydney Sage

Adrian Ivaškov

Jill Mastrano Dragomir

Eddie Castle


základní informace o Bloodlines z Richelliny webové stránky

28. května 2011 v 21:49 | Adria |  Novinky-Bloodlines


Rosein příběh může být ukončen v sérii o Vampýrské Akademii, ale je tu toho ještě spousta co vyprávět o dalších postavách z tohoto světa.Tato spin-off serie se točí kolem alchymistky Sydney, stejně jako kolem Jill, Eddieho a každého z oblíbených hrdinů se zlomeným srdcem z poslední série.

PS: Tohle jsou informace z její hlavní webové stránky. Jedná se jen o oficiální shrnutí, takže je to šíleně krátké.

Předčítání první kapitoly Bloodlines!

28. května 2011 v 21:31 | Adria |  Rozhovory a reklamy o Bloodlines
Tak 22.května 2011v Minneapolisu v Mall of America, Richelle Mead veřejně přečetla první kapitolu své nové knihy ze světa Vampýrské Akademie . (Pokusím se dát dohromady, alespoň nějaký překlad, ale nevím. Angličtina mi moc nejde překládat, když někdo mluví a já mu sotva vidím na pusu. Navíc mě štve, že to trochu šumí. No snad to s pár lidma dáme dohromady. Snad dám dokupy, alespoň shrnutí.)


Bloodlines-videa

28. května 2011 v 17:43 | Adria

rozhovory, promo a teasery

fanvidea:

ke knize

Adrian&Sydney

Adrian&Jill

Sydney&Jill

Sydney&Ian

Obrázky

26. května 2011 v 7:16 | Adria
imagebam.com
Někteří z vás si asi všimnou nebo už všimli toho, že zmizeli obrázky Rose. Nelekněte se já je smazala, protože budu obnovovat veškeré obrázky. O víkendu se tu snad objeví už nové fotky Rose. Jinak chci se zeptat jaké herečky chcete ve VA movie jako Rose?Změny

17. května 2011 v 22:31 | Adria |  moje kecy
Takže chystá se tu v následujících 2-3 týdnech pár změn. Týká se to především vnitřních záležitostí blogů a nových článků. Takže:
1. Díky spolupráci s Ivkou se snad pohnem z místa a podaří se mi udělat na blogu více věcí.
2. Chystám úplnou rekonstrukci obrázků VA hodlám místo kapacity blog.cz přejít na internetové galerie. Ještě nevím na kterou, takže jestli máte nějakou kterou by jste mi mohli doporučit pište komenty. :) Jinak Obrázky budou rozděleny do více rubrik a snad to bude, alespoň přehlednější :)
3. Malé opravě se nevyhnou ani povídky. (Týká se to jen rozpoložení v rozcestníkách.) V rubrice budou dány jen u rozepsaných povídek jinak je vystřídají přehlednější odkazy.

Upozornění!:
Poslední dobou se tu lidi neustále hadají kvůli komentování povídek, takže to řeknu jednou a naposledy! Komenty jsou z vaší vůle a nemají záporný vliv na pokračování povídky. Nemůžu říct, že nemají na pokračování vůbec žádný vliv, ale určitě né takový jaký si většina z vás myslí! Takže, jaký mají vliv? Když mám blbou náladu a nebo když se zaseknu ve psaní, klikrát mi některé z komentů zvednou tak náladu, že mě to zase chytne, i když mám naprosto blbej den. Nebo kolikrát mě zlepší náladu i ty diskuse co se v komentech píší. Baví mě tam s vámi probírat a napovídat co se stane v povídkách nebo číst vaše dedukce, jak to bude pokračovat, ale nikdo vás k tomu nenutí!
To mi kolikrát zvedne náladu, takže se mi líp i píše, ale když nejsou komenty, nemá to žádný vliv. Ano jsem za ně moc ráda a baví mě vám na některé dotazy odpovídat nebo se s vámi jen dohadovat o tom jestli ublížím Dimkovi nebo ne. Prostě jsem za ně ráda, ale když nejsou miliony komentů tak neadí.
To že někdo tu začal prohlašovat, že jakmile není celá stovka nedávám povídku je blbost! Ano většinou to tak je, ale ne kvůli počtu komentů, ale kvůli tomu, že rychle píšete komentáře, rychleji než já píšu povídku. Vím, že někdy se stane, že máte stovku a já stále nemám čas a tak kolikrát dávám kapitolu až později, ale prostě jsem na blog sama a škola, rodina, kamarádi, koníčky,... se prostě časově nedaj dát pořádně dohromady. Takže pro další co se rádi hádají ještě jednou: Kdo nechce komentovat, ať nekomentuje! Vaše věc!
Jinak děkuji lidem co jsem s nimi probírala něco u poslední kapitoli ohledně pokračování, trochu jste mi pomohli se odseknout z 28.kapitoly. :)

Jinak ještě poslední věc k povídkám. Pravidla: 1. Byla bych vděčná, kdyby jste nepoužívali příliš ostré nadávky (že Camille!) a neuráželi se... 2. kritiku beru, ale zase né nadávání (myslím už přehnané nadávání)... 3. nechtěla jsem to dělat, ale pokud někdo bude dělat na blogu dusno (nemyslím teď lidi co jsme se dohadovali o komentech to snad už je vše vyjasněné) jako lidi co nevhodně nadávají a slovně napadají ostatní na blogu budou varování a po třetí co poruší pravidla bude jim zablokován přístup k blogu... 4. Snažte se prosím chovat slušně a nedělat dusno. Kritika mi fakt nevadí, ale nechci aby se jí pak chytalo sto lidí a navzájem se hádaly kdo nemá pravdu a kdo jo. (To je spíš jen prosba)


Adria Morgan Night

Nevíte co se děje?

16. května 2011 v 21:20 | Adria |  moje kecy
Na všech blogech od blog.cz nejdou načíst obrázky. Nevíte někdo prosím co se děje? Dost by mě to zajímalo. Už hodinu nic. Děkuju.
Adria Morgan Night

26.kapitola-Tetování temnoty

16. května 2011 v 21:12 | Adria |  Last sacrifice by Adria Morgan Night

Trochu pozdě, ale je to tu.
Další info o filmu

6. května 2011 v 18:33 | Adria+Ivka |  NOVINKY - FILMY
Tak díky pomoci ze strany Ivky tu máte nějaké nové informace. Něco jsem přidala a upravila maličko její překlad. Ještě jednou jí děkuju za pomoc.