Duben 2011

Příjímačky a odporné čekání!

27. dubna 2011 v 13:51 | Adria |  moje kecy
Tak lidi už mám za sebou přijímačky a teď přišlo na řadu hnusné čekání. No jedny vísledky se dozvím už dneska a druhé zítra. Naprosto jsem je, ale asi zvorala! Bylo to hnusný a málo času! :D Už začínám být na nervy a to čekám půl hodiny! No tak když se do zítřejšího večera neozvu, jsem poslední a má matka mě buďto dala milion zarachů a nebo budu mrtvá, zakopaná někde v poušti na druhé straně světa!
Tak se zatím loučím.
AdriaZměny!

14. dubna 2011 v 20:09 | Adria Morgan Night |  moje kecy
Takže už mě to upřímně vše štve! Nebojte se s blogem nekončím, ale jakmile budou za mnou přijímačky budou změny! Takže 1. změna: na blogu přibydou informace o VA knihách i plánovaném filmu 2.změna: chci postavit blog zpátky na nohy, takže se tu objeví povídka častěji 3.změna: chci se vás zeptat jestli mi někdo nechce s blogem pomáhat... no dost by mi pomohlo kdyby se našel někdo komu by občas nevadilo udělat nějaký ten překlad nebo mi pomoc s popisy knih nebo dalšíma blbostma 4.změna: konečně budu po přijímačkách obíhat SB a komentovat jejich články 5.jak už většina z vás ví najednou je založeno spoustu nových VA blogů... nebudu vám lhát jsou i mnohem lepší než tenhle a většina z nich mají více adminů či lidí co jen píší články a tak nevím jestli se mi podoří bez vaší pomoci, aby zase tomuhle blogu se vrátila jeho pověst kterou měl někdy před Vánocemi
Vaše Adria Morgan Night

Last sacrifice/ Poslední oběť

12. dubna 2011 v 20:56 | Adria |  moje kecy
Tak jak už víte vyšel už poslední díl Vampýrské Akademie a tím skončila, snad, i vaše nejoblíbenější novela o upírech. Ano, čeká nás ještě kniha o Sydney, ale bůh ví jestli jí budou překládat do češtiny. Navíc je tu věc která mě u LS trápí a to jsem si ho ještě nekoupila. Překlad. Nevím asi si české vydání koupím, ale nejsem si jistá jestli ho otevřu. Mám strach, aby to ve finále nedopadlo stejně špatně jako SB (Spirit Bound/Spoutáni Magii) nebo i poslední VA knihy. Momentálně se chystám na čtení VA 1 v originále a už se na to upřímně moc těším. No pro ty kteří ještě nemají VA 6 máte úryvek z první kapitoli tady.
Nevím někteří jste si moc na překlad nestěžovali a nadávali, že já a ještě někteří nemáme remcat, ale upřímně když v knížce jsou hrubky a předělávaj jména (teď nepočítám koncovky -ová), nebo vynechávají věty, nemluvě o nedodržování charakteristyk postav a úplně překroutěných důležitých větách či celém stylu psaní, kterým je Richelle vyjímečná, tak to už mi příde jako blbý překlad.


POVÍDKA DNES

7. dubna 2011 v 7:08 | Adria
Klid lidi povídka bude večer, ale do večera tu nebudu, takže to tu nezbourejte :D.

Dimitrij in the movie?

4. dubna 2011 v 21:56 | Adria |  diskuze, úvahy a teorie
Tak no většina lidí na blogu asi chce na Dimitrije jako Bena Barnese (29 let) nebo i jiný herce, ale všichni jsme narazili když nám došlo, že jsou všichni moc staří. Kdyby se natáčela jen VA 1 nebo i dva asi by to nevadilo, protože většina herců vypadá na svůj věk dobře, ale představte si, že když se každý díl bude točit dva roky (takže dohromady 12 let) ani Ben si neudrží vzhled na 24-25 let to asi nikdo.
Nevím, ale mě herci do VA pořád vrtaj hlavou a tak jsem pátrala i po méně známých hercích a k mému překvapení jsem našla Tylera Blackburna kterému je 24 a celkem by šel, i když u něj je zase problém s výškou, protože měří 179 (No, ale počítač v dnešní době přidává na víšce každýmu :D. Dokonce i Benovi dodali pár centimetrů v Narnii 3 :D.) Nevím koukněte se. Jinak já na něj narazila při sledování seriálu Pretty Little Liars (všem doporučuju!), hraje v něm Caleba. Nejdřív se mi nelíbil, protože tam měl pořád trochu divně ulízlý vlasy, ale pak jsem viděla díl, kde k němu do sprchy vlítne jedna holka, když se její máma vrátí domů (Nepochopte to zle ta holka ho potaji schovávala ve sklepě baráku a zrovna byli oba v koupelně a jak naschvál jí tam vlezla i máma :D) no prostě když najednou měl mokrý vlasy přišel mi jak Dimka :D.
No nevím řekněte sami nikdo tak božskej jako Dimka se asi nenajde a hrát ve filmu nebude, ale musíme mu najít pozemského zástupce! :D

Taylor Swift... Lissa or Sydney?

3. dubna 2011 v 21:39 | Adria |  diskuze, úvahy a teorie
Tak dnes mi nebylo moc dobře a tak jsem projížděla na youtube VA videjka a přišla jsem na to, že fanoušci VA nedávají Taylor Swift jen na Lissu, ale i na Sydney a tak se vás ptám: Kdo by podle vás (teď nehledě na věk) měl hrát Lissu a kdo Sydney? Upřímně jako Lissu si představuju spíš Lauru Ramsey než Taylor, ale zajímá mě i váš názor. Jinak představa Taylor Swift jako Sydney mi po celým odpoledni co se dopuju lékama nepříjde jak špatný nápad.
Tak šup, šup kdo by se vám líbil jako Lissa a kdo jako Sydney?