Listopad 2010


'Provizórní wi-fi'

29. listopadu 2010 v 21:20 | Adria |  moje kecy
Tak jak už jste si asi všimli dnes jsem na netu. Důvod? ... 'Provizórní wi-fi' zatím co naše wi-fi je mi mo provoz a přeinstalovává se, aby měla co největší rozsah táta nechal nainstalovat malou wi-fi co od dněška až do 3.prosince kdy má bejt dokončena wi-fi síť budu mít net, ale dost zasekanej, takže snad pochopíte, že stále nebudu obíhat zas tak moc jako to dělám normálně, ale jinak už jsem obíhala pár z Sb a zbytek prohlédnu zítra.
Povídka zítra... informace o mé nepřítomnosti

17. listopadu 2010 v 22:38 | Adria |  moje kecy
Omlouvám se, ale nestíhám a tak povídka bude zítra. Píšem SCIO a tak jsem dneska vůbec neměla čas a ani náladu, kdybych se jen snažila poopravit to co jsem napsala asi před třemi dny asi bych stejně někoho musela zabít! Vážně nenávidím školu!!!!!! Inteligenta co vymyslel SCIO bych nejradši uškrtila! No nic snad nebude moc naštvaný.

Jinak už tuhle sobotu nám začne někdo od taťky z firmy opravovat wi-fi takže o mě od soboty do 1.12. asi neuslyšíte. :( Povídky samozřejmě načasuji a upozorňuji, že sem tam juknu na blog ze školy, takže počet komentů budu nadále sledovat a pokud nebudu spokojená s počtem tak budu rušit přednastavení a posouvat. (PS: ze školy máme zakázáno uveřejňovat články na blogy a nebo komentovat takže vážně budu posouvat jen datumy) Jinak omlouvám se Sbéčkům, že nebudu za tu dobu obíhat snad to pochopíte a nesmažete si mě. :) Je možné, že sem tam jestli budu u nějaký z kámošek tak přidám k některým z SB koment nebo kratičký článek o stavu wi-fi, či koment, že jsem nespokojena s vašimi komenty, atd. Ale vzhledem k SCIO bych v to nedoufala, protože to pak na mě asi rodiče navlečou vodítko a budu muset zůstat zavřená mezi čtyrma stěnama a přivázaná k psacáku! :D No a i kdyby jedna kámoška nemá čas, druhá si našla přítele, třetí v itálii na jazykovém pobytě, čtvrtá bude v egyptě a tu stejně zrovna často nevidím a o dalších se radši ani nezmiňuju!


Info o povídkách

13. listopadu 2010 v 9:39 | Adria |  moje kecy
Takže další kapča VS přibyde dnes kolem 15-16 hodin. Mám plný program, ale budu se snažit dostat k PC co nejdřív. Musím jít nakupovat s mamkou a předtím ještě jdu za kámoškou, takže vážně netuším kdy příjdu domů. Jinak brzy se u nás ve škole budou psát SCIO a taky od 20.11.-30.11. budu bez PC (zákaz na PC), proto se budu snažit co nejvíce napsat kapitol do předu, abych vám měla co načasovat. Vidím to tak, že alespoň ty dvě tři kapči, bych mohla napsat.

Jinak podle vašeho hlasování zde... Jsem dospěla k názoru, že vážně po této povídce bude následovat návaznost na Spirit Bound=Spoutáni Magii, ale ta už nejspíš nebude dlouhá jako VS (no stoprocentně už nebude na dvě části!)

Po té bude navazovat povídka jaké by to bylo kdyby Rose s Lissou neutekli bližčí info zase zde...

O tom,že bude bez PC a bližší informace ještě dodám... Jestli máte nějaké otázky tak se ptejte pod článkem.

Jill je na nervy :D

10. listopadu 2010 v 20:50 | Adria |  moje kecy
Lidi Jill vám vzkazuje, že máte komentovat povídku. :D Prej není možný, aby ze sedmi lidí psala komenty jen ona a mě už to nebaví poslouchat, takže jí prosím někdo pomožte než se mi kvůli ní převaří počítač. :D

PS: Prej jí zabíjíte :D No nevím já jsem najednu stranu ráda protože mám tunu domácích úkolů :D

Novinky k filmu... bohužél! Novinky k VA6?... ne jen provokace!

8. listopadu 2010 v 19:51 | Adria |  New
Bohužél odpověď na vaše otázky je: Žádné novinky! Oficiální facebook se věnuje poslednímu dílu a našemu týrání podávání provokativních otázek typu: "Kdo přinese poslední oběť? Kdo příjde o život Lissa nebo Rosin milovaný Dimitri? Nebo se Rose obětuje za oba?" nebo "Jak dopadne poslední kniha? Koho si Rose zvolí svou pravou lásku Dimitrije a nebo si vystačí s Adrianem?" nebo "Bude Rose se svou pravou láskou? Dokáže se Dimitrij přenést přes to, že byl Strigojem? Budou milenci nakonec spolu a nebo se jeden za druhého obětuje?" ...... Tak tomuhle se momentálňe věnují jak na FCB tak i na většina oficiálních webech! Osobně mi to příjde od nich hnusné! Jako by nevěděli, že už teď jsme vyklepaní strachy, aby nám nezabili jednu z našich oblíbených postav! Oni už si knihu přečetli a tímhle nás jen provokujou! Dost mě naštvalo, když jsem si přečetla jednu z nejčastějších provokací "Popraví Rose? Odhalí pravého vraha královny? Bude Vasilisa novou královnou? Bude láska Dimitrije a Rose opravdu věčná? Dimitrij nechce být s Rose kvůli jejímu bezpečí, ale co když jeho láska k ní je opravdu tak silná, že se neudrží držet se od ní dál? Co když jí pomůže z vězení? Nebo jí snad pomůže z vězení někdo jiný? Opravdu Richelle Mead někoho připravila o život? To a i mnohem víc se dozvíte v poslední knize Vampýrské akademie!" Tak potomhle jsem měla chuť vraždit! To mi už vážně příjde jak šikana! :D

29.kapitola-Láska zůstává

7. listopadu 2010 v 23:15 | Adria |  Východ slunce 2
Tato kapitolo je věnována mojí ségře. Doufám, že mi pak odpustí. :)
Ukázka z páté knihy!

6. listopadu 2010 v 20:20 | Adria |  útržky z knih
Tak na stránkách českého nakladatelství domino je už pár dní zveřejněna 1. kapitola VA 5. Přečíst si jí můžete zde

PS: Už po tomhle kousku knihy se chytám za hlavu! Proč sakra vždy zvoraj ten překlad?! :( Chápu, že musí to upravit tak, aby nám to dávalo smysl. Ale opravdu musej ubírat věty?! Nebo je zas přidávat?!

Další Diplomek =)

2. listopadu 2010 v 14:39 | Adria |  Diplomky
Tak tentokrát od Teríska za spřátelení :). Moc děkuju a snad se i vám líbí tak jako mně!
diplomek 02

28.kapitola-Pod povrchem

1. listopadu 2010 v 17:08 | Adria |  Východ slunce 2
Tato kapitola je věnována Jill, Ryuu a mojí ségře! :)