Říjen 2010

Konec rekonstrukce...pro zatím! :)

31. října 2010 v 15:41 | Adria |  moje kecy
Tak dnes končím rekonstrukci a hodlám jí dodělat o víkendu! :D Tak trochu celou dobu nestíhám a tak se to trochu protáhne. Jinak jsem se rozhodla, že chci do konce vánočních prázdnit doplnit na blog všechny scházející informace o VA i o mně!
No povídka přibyde večer a snad se vám bude kapča líbit. Tentokrát mi dalo dost zabrat něco napsat, ale teď už se brzy začne povídka pomaličku chýlit ke konci. Nebojte takových deset kapitol+ epilog vás ještě čekají :D! No a co jiného říct i fanoušci Adriana se dočkají! :) Přece jenom jsem už vymyslela s kým ho dát do kupy a ve finále se můžete těšit na jeho manželku :D! (VAROVÁNÍ: Pozor! Celý Adrianův vztah bude dost na hlavu! :D)
A nadále něco nudného o mně! :D Dnes jsem se celý den cítila jako bych se vrátila do doby kdy mi bylo 7 nebo 8. :D Prostě dnešek The Best! :D Chci poděkovat lidem díky, kterým jsem to přežila! A doufám, že i vy jste si volno i s výkendem užili! :)
A nadále chci říct, že dnešní kapča bude věnována speciálně pro Jill, Ryuu a osobu co mám zákázáno jmenovat, protože bych přišla o dárek k vánocům :D!obaly knih

29. října 2010 v 12:34

USA:

ČR:
Anglie (United Kindom):
Rusko:
6. kniha (Последняя жертва)
Bulharsko:
Německo:
6. kniha
Francie:
Nizozemsko:
4. kniha
5. kniha
6. kniha
Estonsko:
2. kniha
3. kniha
4. kniha
5. kniha
6. kniha
Řecko:
6. kniha
Indonésie:
4. kniha
5. kniha
6. kniha
Japonsko:
3. kniha
4. kniha
5. kniha
6. kniha
Korea:
4. kniha
5. kniha
6. kniha
Portugálie:
4. kniha
5. kniha
6. kniha
Turecko:
Švédsko:
Slovinsko:
Itálie:
4. kniha
5. kniha
6. kniha

Blog

26. října 2010 v 21:45

Layouty/Designy

Diplomy

Soutěže

Affs/Sbéčka


Richelle Mead

26. října 2010 v 21:01

Základní informace

Další knihy

Rozhovory

Fotky


o mně...

26. října 2010 v 12:55 | Adria

Informace

Otázky na mě

Odpovědi

Fotky

Moje kecyOprava rubrik

26. října 2010 v 12:30 | Adria |  moje kecy
Tak po dlouhé době jsem se rozhodla napravit chyby co jsem udělala jako začátečník. Dnes a zítra bude na blogu panovat chaos. (No doufám, že jen dnes a zítra :D ) Rozhodla jsem se udělat konečně pořádek v rubrikách, článcích a rozcestnících, takže se nedivte, že teď na ty dva dny zavládne na blogu chaos. :D No co, já jdu na to! :)

PS: To, že už je vše hotové poznáte tak, že přidám povídku. Jakmile sem naskočí další kapča blázinec končí! :)


Povídka nebude dokud mi Jill nepošle její povídku!

22. října 2010 v 22:40 | Adria
Tak povídka nebude dokud mi Jill nepošle její povídku! Naštvala mě a teď to odskáčete vy! Takže po 26 řádcích co mám napsáno nenapíšu ani písmeno dokud mi jí nepošle! Takže pokud chcete povídku své nesouhlasy s mím rozhodnutím adresujte Jill!

Actors in the film... pár neoficiálních informací!

22. října 2010 v 21:21 | Adria |  NOVINKY - FILMY
Takže brouzdala jsem po anglických webech a shromáždila jsem pár novinek o filmu. Teda spíše o konkurzech. Takže teď k tomu co jsem objevila:

Splněné sny =)

21. října 2010 v 21:42 | Adria |  moje kecy
Tak dneska se splnil můj sen překročili jste 5000 návštěv! A k tomu tento týden můj blog měl 1100 návštěv! Nikdy jsem netušila, že něco takového dokážu do tří měsíců a moc vám za tohle děkuju! Jinak povídka se objeví během zítřka :).

Blood Promise-26.kapitola... 308-313

20. října 2010 v 19:51 | Adria |  útržky z knih
Takže tady máte stranu 308-313 v angličtině. Je to především pro ty co si jí chtějí užít v originále bez chyb v českém překladu. :) Takže hezké čtení...


Dess 002

16. října 2010 v 20:30 | Adria |  layouty
dess 02

Dimitrij: "Já tě něchci! Kolikrát ti ještě musím říct? Musíš se ode mě držet dál!"

Rose: "Ale ty mi neublížíš. Vím to."

Dimitrij: "Už jsem ti ublížil. Proč to nemůžeš pochopit? Kolikrát ti to ještě musím říct?"
Rose:"Řekl jsi mi...řekl jsi mi, že jsi před tím zapoměl, že mě miluješ. Jak je možné, že mě opouštíš (dá se to přeložit i jako: Jak to, že teď odcházíš?)?"

Dimitrij:"Protože je příliš pozdě! A je to jednodušší, než si připomínat co jsem ti udělal!(Tahle věta se špatně překládá, protože se ani nedá přesně přeložit.)" ... "Rose! Prosím přestaň! Prosím drž se ode mě dál!"

Rose:"To není konec! Nevzdám se tě."

Dimitrij: "Dal jsem na tebe. Láska mizí. Do hlubin" (Tu samou větu Rose použila, když mluvila s Dimitrijem jako Strigojem.)

Některé věty nejdou doslovně přeložit a tak jsem je přeložila jak nejlépe to šlo. Je to scéna v kostele, kde Rose mluví s Dimitrijem a po tomto zakončení rozhovoru uteče s brekem z kostela. Později se svěří Adrianovi a málem se s ním vyspí, ale nebudou mít antikoncepci a tak Rose nechává Adriana se z ní napít. Druhý den na snídani v kavárně narazí na Dimitrije a zas se hádají (No není to ani tak úplně podle mě hádka). Pak se zjeví královská stráž a chtějí Rose odvést. Nejdříve si Rose myslí, že chtějí odvést Dimitrije, ale jeden ze strážců jí řekne, že přišli pro ní. Dimitrij se Rose zastane a odmítá jí pustit s nimi. Pak se vše zvrtne a Dimitrij se popere se strážci. Rose se snaží mu v boji pomoct, ale on jí drží za sebou. Nakonec když Rose vidí jak Dimitrij kvůli ní vše ryskuje (No ryskuje to, že by ho znovu zavřeli nebo ho zabili, protože Morojové se ho bojí a hlavně se bojí toho, že by se z něj stal znovu Strigoj.) dojde jí, že přeci jen k ní něco pořád musí cítit a zastavího. Dimitrij jí zezačátku odmítá poslechnout, ale pak ho Rose přesvědčí. Rose zatknou a jeden ze strážců jí oznámí, že jí zatýkají za vraždu královny.

PS:Chcete přeložit druhou hádku Dimitrije a Rose? A k tomu i Rosino zatčení?

Dess 001

16. října 2010 v 18:07 | Adria |  layouty
dess 001

Ostatní

16. října 2010 v 18:03

novinky

teorie


Konečně doma!

16. října 2010 v 17:43 | Adria |  moje kecy
Tak a jsem konečně doma! Dovolenou jsem si užila a popravdě už jsem potřebovala pauzu! No co nebudu tu furt jenom kecat o sobě!

No takže, už jste si určitě všimli, že máme nový desing... Já vím je strašnej, ale nejsem na designy žádný expert a moc mi to nejde. No snad se na to vydržíte nějakou dobu koukat. :) Pro angličtináře je tam i úsek 5. knihy. Ale překládat jen na vlastní nebezpečí! Je to totiž dost smutné. Přiznám se, že já když to četla v knize tak jsem se rozbrečela a to nebrečím skoro vůbec! (nebrečela jsem ani u titaniku... no vlastně u žádného filmu ani knihy dokud jsem nenarazila na VA) No jestli někdo není zrovna ajínář tak písněte do tohoto článku, že chcete překlad a já vám ho sem dám. Snad není až tak hrozný a budete stále navštěvovat můj blog i přes něj :D. Jinak Slibuju, že se budu snažit, aby další dess byl hezčí.

Jinak snad ještě dnes vám sem dám ode mě takový malý dárečeky pro 'extrémní fanoušky'. Nečekejte žádný převrat jen vám sem hodím pár fotek týkajících se VA. Ani na dovolené jsem prostě nedokázala zapomenout na naší milovanou Vampýrskou akademii! :)

Taky jsem si všimla vašeho nového pokřiku. :) 'Véééé ááááá, vééééé áááá, to je naše DROGÁÁÁ !'
Tím jste mě přivedli na nový nápad, ale ten vám řeknu až příští výkend.Konečně wi-fi! + info o nových povídkách

12. října 2010 v 11:39 | Adria |  moje kecy
Takže teď jsem konečně dorazila do hotelu s Wi-fi takže se tu občas ukážu a hodím sem novou kapitolu povídky. Upozorňuji, ale že SBéčka stále neobíhám, protože wi-fi je placená a povětšinu času budu běhat po památkách a tak budu už tak dost unavená!

Jinak mám na vás dotaz. Mám v hlavě náměty na 2 povídky, ale nevím jakou napsat první.
1.) povídka navazující na konec 5.knihy. Já osobně bych jí asi psala radši první ještě než vyjde ta v AJ, protože se nechci nechat ovlivnit dějem od Richelle. Navíc brzo vyjde 5.kniha v Aj a než dopíšu VS tak by to na sebe se krásně napojilo s 5. knížkou.
2.) Povídka o které jsem vám už říkala. Jednalo by se o alternativní možnost děje první knihy (No možná i všech :D) kdy Lisse s Rose se nepodařilo utéct z Akademie a ty dva roky prožili na ní a pak po dvouch letech je Viktor začal pronásledovat. Dotoho by Lissa dostala bezva nového strážce. :D Tuto povídku bych radši psala jako druhou, protože bude delší a podle výpočtů by se zde mohla objevit buďto před vánoci nebo o vánocích. (Povídka začne v tomto období)

Tak co vy nato? Jakou povídku by jste radši první? Podpořítě moje pořadí a nebo mě za něj ukamenujete? :D

PS: Pod článkem je anketa!


Rose&Dimitrij

9. října 2010 v 12:00 | Adria |  Dimitrij&Rose


Dovolená!

7. října 2010 v 19:41 | Adria |  moje kecy
Takže Včera jsem odjela pryč. Nejsem magor vážně jsem odjela včera! :D Tento článek jsem totiž včera načasovala, protože až budu někde na hranicích mezi Rakouskem a Švýcarskem tak skontroluji, že funguje načasování :D.
Pro SB:
Sbénkům se omlouvám za svou neaktivitu v dnech 6.10.-16.10. respektive asi až do 18.10. ... Všechny články co se tu v té době objeví jsou načasované! Takže nebudu obíhat SB.
I pro ostatní:
Takže načasovala jsem vám jednu kapču na sobotu a další vám sem přibude někdy mezi pondělím a úterým. Pak ještě snad se jak doufám dostanu ve čtvrtek na počítač i na dovolený a dám vám sem další kapču. Samozřejmě chci pop příjezdu být příjemně překvapená komenty a ne mít hned blbou náladu kvůli tomu, že mám například 10 komentů. Jakmile nebude u obou kapitol nějaké v celku normální číslo komentů tak proste ve čtvrtek další kapču nečekejte! No snad to beze mě přežijete! :)
S pozdravem,
vaše Adria Morgan Night

23.kapitola-Musíš!

6. října 2010 v 23:28 | Adria |  Východ slunce 2
Omlouvám se, že to tak trvalo, ale nefungoval mi blog.cz. Snad se vám tu objeví načasované povídky a jinak hezké čtení. Snad budete psát komentky i když budu pryč. Pro SBéčka jsem načasovala článek na zítřek.
Diplomek a ikonka

3. října 2010 v 20:04 | Adria |  Diplomky
Takže dnes jsem od www.vampire-academy.blog.cz/ dostala diplomek a ikonku. Ještě jednou moc za ně děkuji.
diplomek:
ikonka:
ikonka from v-a.blog.cz

22.kapitola-Ticho před bouří

2. října 2010 v 21:02 | Adria |  Východ slunce 2
Tak omlouvám se, že to tak trvalo, ale pomalu se povídka začne brzy přiostřovat a já se snažím psát co nejlépe.