Září 2010

'Help me!' and News

29. září 2010 v 21:28 | Adria |  moje kecy
Tak se po dlouhé době ozývám i s jiným článkem než povídkou a to s žádostí.
1.Chtěla bych poprosit, aby lidičky který mi nabízeli pomoc s překlady nejrůznějších rozhovorů atd... se mi ozvali na mail adria.web@seznam.cz . Vážně mám tunu práce ve škole a všechno sama nestíhám! Takže by se mi menší pomoc hodila!
2.Jak už někteří ví od 6.10.-16.10. jsem na dovolené, takže prosím SBéčka o omluvu mé nepřítomnosti.
Jinak se neděste, že by jste museli abstinovat :D ... povídky budou! Hodlám vám sem jednu až dvě kapči před nastavit a od 12.10. bych snad jednou nebo dvakrád měla mít přístup k netu i na dovolené, takže bych vám sem něco dala. To, ale předpokládám, že se taky v tu dobu objeví nová povídka. O mé nepřítomnosti později přibyde těsně před mím odjezdem podrobnější článek!
3.Tenhle blog vedu já sama a proto žádám o trpělivost. Moc dobře vím, že hodně lidí tento blog navštěvuje, každý den (no cobudu povídat několikrát denně... já vím!) a doufá, že tu najde novinky a povídku... ale omlouvám se, že vás většinou zklamu, ale jsem jen člověk a stíhat věnovat se blogu, utáhnout školu, nezapomínat na přátelé,... dá zabrat! Nejvíc mě dostalo, když příjdu domů utahaná a začnemy 20 lidí psát jak na ně kašlu a dalších 10 na blogu, že už čekaj povídku, kterou ani nemám napsanou :D
Děkuju za pochopení!
Vaše Adria Morgan Night19.kapitola-Zázrak

24. září 2010 v 22:22 | Adria |  Východ slunce 2
Takže omlouvám se, že tak pozdě, ale přidávám další kapču! Omlouvám se Sbénkům za mou nepřítomnost a také i vám ostatním, kteří každý den chodíte na můj blog s vírou, že přibyla další kapča. Jak už jsem zmínila ve škole je to hrůza! Takže sem tam prosím mé výpadky omluvte.
18.kapitola-Pravda

21. září 2010 v 20:36 | Adria |  Východ slunce 2
Tak konečně přidávám další kapitolu! Nevím snad se bude líbit!
P.S.: Povahově slabší osoby by měli zhluboka dýchat! :D
Zase omluva :(

20. září 2010 v 23:05 | Adria
No omlouvám se, ale jak už víte jsem nemocná, takže povídka se nám trochu sekla. Dostala jsem,ale nový léky a ty k mému překvapení fungují! Takže od středy začnu chodit do školy.(Zítra budu jen asi na dvě poslední hodiny, protože jdu na kontrolu.) S radostí, ale oznamuji, že už jsem dopsala novou kapitolu! Objeví se, ale až zítra mezi 18:30-20:45 až se dostanu k PC. Musím ještě jednou si jí projít a upravit, aby dávala smysl a opravit pravopis jinak je, ale kapča hotová. A říkám vám rovnou, že pokud nebude minimálně 10 komentů tak vybouchnu, protože mi dala dost zabrat jak fyzicky tak i psychycky. Máte štěstí, že jsem Rose dost podobná takže mi nedělalo problémy odhadnout její reakce. (Teda trochu jsem si sama sebe musela představit jaká bych byla, kdybych se částečně psychycky zhroutila, ale jinak jsem to snad zvládla.) Teda myslím, že někteří už vědí co se stane, ale myslím, že někteří budou i překvapený zakončením té kapitoli. No snad se těšíte a pokráčko vás nezklame.
Vaše Adria Night ;)


Nekopírovat!

17. září 2010 v 21:22 | Adria |  moje kecy
Takže jelikož jsem se nepohodla s jedním blogem, ale nebudu říkat kterým jsem dávám upozornění!
1) Nesouhlasím, aby kdokoliv kopíroval mou grafiku nebo povídky bez mého souhlasu! Upozorňuji, ale že chci aby mé povídky o VA byly prozatím jen na tomto blogu! O grafice kterou, ale brzy začnu zveřejňovat jsem schopná se dohodnout!
2) Pokud někdo budete kopírovat články jako třeba překlady nebo spoilery vždy jen se zdrojem!
3) Ten kdo zkopíruje můj článek bez zdroje bude varován! Pokud se to bude opakovat, tak ho nahlásím Adminovi.
4) Jestli kdokoliv bez mého souhlasu zkopíruje mou povídku bude bez varování nahlášen Administrátorovi!
Byla bych ráda, aby jak SBéčka tak i ostatní toto přání respektovali a tak jsme se všichni vyvarovali nepříjemnostem!

16.kapitola-Nabité dopoledne

15. září 2010 v 21:28 | Adria |  Východ slunce 2
Tak pozdě, ale přece jenom sem přidávám novou kapitolu. No je mi ještě hůř než včera, ale ještě žiju což beru jako dobré znamení! Takže doufám, že se nejpozději v pátek (doufám, že ale zítra) se dočkáte další kapitoli.
Omluva... já vím jsem strašná!

14. září 2010 v 20:48 | Adria |  moje kecy
Takže co se týče povídky moc se omlouvám, ale dnes se tu kapča neobjeví! :( Vrátila jsem se domů v 19:30 a upřímně jsem si myslela, že jsem mrtvá. Jsem nemocná, ale při tom musím chodit do školy což je děs. Proto jsem taky o víkendu byla schopná napsat jen kapitolu a půl. Momentálně jsem ve stavu, že ani nevím kolik je 1+1 :( ... Zítra hodlám hned po škole jít domů a trochu se prospat tak snad se tu zítra kolem 17:30-20:30 povídka objeví.
Jinak vám děkuji za komentáře. Byla jsem velice mile překvapena, že začíná komenty psát víc a víc lidí. No musím uznat, že mě překvapilo kolik lidí mi tu tvrdí, že mám talent a povídky se jim velice líbí. Takže snad mi bude líp!A jak vy říkáte nedostanete kolaps a ani neproděláte absťák.
Jinak nebojte po téhle povídce začnu psát další. Už mám vymyšlenou časovou osu a děj jen jako vždy chybí to dát do PC. Zkráceně půjde o to jak by to mohlo dopadnout, kdyby Lisse a Rose se nepodařilo utéct z akademie a po dvouch letech vidírání by přišel na scénu Viktor a nejen on. Tentokrát budu psát, ale celý příběh z pohledu Rose jako je to v knihách (Jestli s tím máte někdo problém napište komentář!).Nebojte o Rose a Dimitrije vás nepřipravím! Tak trochu je miluju a myslím, že prostě patří k sobě! No nejdřív nás, ale čeká ještě velice zajímaví osud našich oblíbených postav a pro team Adrian bude mít i jejich oblíbenec novou lásku, takže jim tak trochu vynahradím, ale víc vám už neprozradím! Jinak ještě jednou se vám omlouvám a snad vám i v jistém smyslu tento článek a spoilery k povídkám udělají radost. :(


Obaly knih... Kdo je na nich?

12. září 2010 v 18:45 | Adria |  New
Takže jelikož se o tomto tématu v ČR dost diskutuje, rozhodla jsem se toto téma rozseknout a uvést vše na pravou míru. Víc klik C.Č.


13.kapitola-Vzpomínky

9. září 2010 v 19:46 | Adria |  Východ slunce 2
Moc se omlouvám! Povídka tu měla být už před dvěma dny, ale nestíhala jsem. Snad mi odpustíte, že jí sem dávám až teď! No mně začala právě škola a jsem v devídce takže mám spoustu práce s výběrem školy. Zatím netuším jak to s povídkou bude zítra, ale o víkendu. Přesněji v neděli mám naplánováno, že usednu k PC a napíšu pár kapitol napřed a načasuji je. Chtěla bych, aby se tu každý den oběvila jedna kapitola, ale nic neslibuju! No tak já už nebudu zdržovat a přeju pěkné čtení!


Tak nějaké videjka k L&Ch

7. září 2010 v 19:23 | Adria |  Christian&Lissa
Nejsou nic moc, ale víc jsem jich k Lisse a Christianovi nenašla :)Dva měsíce!

4. září 2010 v 15:48 | Adria |  moje kecy
Takže s radostí vám oznamuji, že dnes jsou to dva měsíce co jsem blog založila! Moc mě překvapilo jakou má blog návštěvnost jen po dvouch měsících činosti. :) No měla bych připomínky k nízkým počtům komentářů, ale to se snad také zlepší.
Jinak za tyto dva měsíce blog navštívilo 1250 lidí a získal 9 Sbéček.
Takže doufám, že budete všichni nadále tento blog navštěvovat a budete mi nadále dělat radost milíma komentářema. :)

Vaše Adria

4.díl tak co? Líbí?

3. září 2010 v 21:21 | Adria |  moje kecy
Tak já osobně jsem knihu četla i v angličtině a v češtině jí mám až ode dneška. Mám za sebou pět kapitol a jen se směju. Nevím proč, ale nemůžu si zvyknout na některé názvy věcí na, které jsem si zvykla v Aj. Největší šok byl pro mně noční klub 'Slavík'. To jsem zkousnout prostě z nějakého důvodu nemohla. :D Řekněme, že sem pak hodím až přečtu celou knihu porovnání EN a ČR verzí! No vlastně dalo by se říct, že mám přečteno, protože první jsem přečetla pár scén kterým jsem v Aj moc nerozuměla. No musím říct, že ty knížky prostě miluju všechny! A taky to, že doufám, že Richelle nás 6. dílem nezklame a Rose skončí s Dimitrijem, ale kdo ví to je zatím jen u Richelle v hlavě. Rozhodně odmítám věřit, že by nám Richelle ublížila na tolik, aby zabila Rose, Dimitrije nebo Lissu jak se o tom dost fanoušků dohaduje. :)
Prostě, ale musím vám sem prostě napsat prohlášení jednoho z En fanoušků na oficiálních stránkach. V podstatě prohlásil toto: "Nevím koho si Rose v posledním díle vybere, ale všichni moc dobře víme s kým Rose prožívá skutečnou lásku a s kým má nejžhavější milostné scény v knize!"
No takže já na základě tohoto fanouška musím říct: "Adriane jsi bezva, ale sorry Rose tě nemiluje! Takže čau přeji ti ať si najdeš fajn holku, ale Rose podle mého patří k Dimitrijovi a k tobě ani omylem! Je mi to líto, ale HASTA LA VISTA!"

PS: Povídka přibyde nejspíš zítra, ale chci komenty u poslední přidané kapči!